התחברות ל

ההזדהות נכשלה, נסה שנית!
אם שכחת את הסיסמה שלך לחץ כאן
עדיין לא הצטרפת לסטיפס?  להרשמה לאתר
התחברת בהצלחה!
חיפוש בתוצאות:
איזה תוכנה מאפשרת להכין סרטון הדרכה בלכידה של מה שקורה על מסך המחשב?

תוכנת הקוד הפתוח החינמית CamStudio תאפשר לכם ללכוד את כל מה שאתם עושים על המסך בוידיאו ולהקליט בו זמנית גם את הדיבור וההסברים שלכם, ישירות ממיקרופון המחשב.
התוכנה מאפשרת לשמור את הסרטון לקובץ AVI או SWF (פלאש) שאותם תוכלו להעלות לאתר שלכם, לאתרי שיתוף וידיאו או לשלוח לתלמידים, לקוחות ועובדים.
מצויין ליצירת סרטוני הדרכה, לתמיכה טכנית בעובדים שלכם ולהסברים למשתמשי האתר או התוכנה שלכם.

יש כמה כאלה, אבל זו הטובה והפשוטה ביותר להפעלה מבין תוכנות החינם שיש.
מוסר הסטיפ: מערכת סטיפס בתאריך: 13/08/2008

דירוג:
(22 מדרגים)

תוכנת צילומי המסך CamStudio תאפשר לכם ליצור סרטוני וידיאו של כל מה שאתם רואים על מסך המחשב. הדבר טוב להכנת סרטי הדרכה, יצירת וידיאו להדגמת תוכנות, שמירת סרטונים מאתרים שאינם מאפשרים הורדה ועוד.
מוסר הסטיפ: מערכת סטיפס בתאריך: 13/08/2008

דירוג:
(18 מדרגים)

תוכנת שיודעת ללכוד תמונות סטילס מתוך סרט DVD ועושה את זה טוב היא Classic Media Player - הטובה והחינמית.הגולש אדם מחיפה מציע עוד אפשרות:
========================
נגן וידאו נוסף שמצלם תמונה מוידאו וגם יודע לנגן את רוב סוגי הקבצים הוא VLC media player מבית VideoLAN בקישור הבא: http://www.videolan.org/ בכדי ללכוד תמונה בזמן שהסרת מתנגן או גם כשהסרט בהשהייה פשוט ללחוץ על המקשים Shift+s כלומר להחזיק את מקש שיפט=Shift לחוץ ובמקביל ללחוץ על האות S (היכן שהאות ד' בעברית) כל לחיצה על S תשמור אוטומטית תמונה בתקיית My Pictures (בעברית: התמונות שלי). התקיה הנ"ל נמצאת בתוך תקיית My Documents (בעברית: המסמכים שלי).
מוסר הסטיפ: מערכת סטיפס בתאריך: 19/08/2006

דירוג:
(5 מדרגים)