התחברות ל

ההזדהות נכשלה, נסה שנית!
אם שכחת את הסיסמה שלך לחץ כאן
עדיין לא הצטרפת לסטיפס?  להרשמה לאתר
התחברת בהצלחה!
טיפים בתגית: אתרים
איפה יש אתר לחובבי סקי ומכירה של ציוד סקי?

באתר trusnow.com ישנו ניסיון לחבר בין חובבי סקי מהעולם כולו, כך שנוצרה בו קהילה שיתופית וניתן דרכו לארגן אירועים משותפים ומציאת שותפים לחופשת סקי. בנוסף מציע האתר פורומים, בלוגים ותמונות בנושאי סקי ומוכר מותגי ביגוד וציודי ייעודים. כדאי מאוד לעקוב אחר ההנחות וההגרלות כדי ליהנות ממחירים טובים ומשתלמים יותר.
מוסר הסטיפ: מערכת סטיפס בתאריך: 23/12/2016

דירוג:
(1 מדרגים)

באיזה אתר ניתן להזמין מלון לפי בחירת הדירוג והמחיר שלו?


באתר priceline.com ניתן לבחור מלון מבלי לדעת איזה מלון זה יהיה לפי בחירת דירוג והצעת מחיר אותה נותן הלקוח. יש לציין את התאריכים המבוקשים, את היעד, את האיזורים המבוקשים ללינה, דירוג הכוכבים של המלון והמחיר אותו מציע הלקוח לשלם. על מנת שהמחיר יהיה ריאלי מערכת האתר מראה מהם המחירים הממוצעים לחדרים במלון באותה רמה שנבחרה. לאחר מכן מציג האתר את המלון שהסכים להצעה ללא ציון שמו ורק לאחר אישור ההזמנה ותשלום ניתן לראות מהו המלון הנבחר ומה החיסכון שבהצעה. ניתן להשיג כך הנחות של עד 60% במחיר חדר במלון.
מוסר הסטיפ: מערכת סטיפס בתאריך: 22/12/2016

דירוג:
(1 מדרגים)

באיזה חנות אונליין כדאי לקנות מוצרי סקי?

חנות האונליין evo.com מתמחה בציוד לסקי, סנובורד וסקייטבורד, במוצרי הלבשה והנעלה למתחילים ומתקדמים ויש בו אלפי מוצרים שונים. רצוי להתחיל את החיפוש בקטגוריית האאוטלט שם המוצרים זולים יותר וניתן ליהנות גם ממידע על גלישה בבלוג שהאתר מציע בכל הנוגע לספורט אתגרי וסקי בפרט.
מוסר הסטיפ: מערכת סטיפס בתאריך: 15/12/2016

דירוג:
(2 מדרגים)

באיזה אתר אפשר לקנות ציוד לסקי?

האתר skiessentials.com מתמחה בציוד לסקי, סנובורד, ציוד אלפיני, הנעלה והלבשת חורף וכל האביזרים הנלווים המקלים על סקי כמו משקפי מגן, מחממי רגליים ועוד. האתר מציע גם ציוד לילדים וקיימת בו קטגוריית אאוטלט וציוד משומש אותו ניתן לרכוש בהנחות של עד 50% הנחה, לפי מבצעים יומיים משתנים.
תגיות: סקי,‏ אתרים,‏ חורף,‏ בזול
מוסר הסטיפ: מערכת סטיפס בתאריך: 13/12/2016

דירוג:
(1 מדרגים)

ערך זה עבר לסביבת דיסקבר
באפשרותך לצפות בו על ידי מעבר לקישור הבא:
"איפה אפשר למצוא שותפים להורות?"
ערך זה עבר לסביבת דיסקבר
באפשרותך לצפות בו על ידי מעבר לקישור הבא:
"איך הקסם של התשובות של פיטר עובד?"
דרך איזה אתר ניתן לשוחח עם מוסיקאים בכל נושא הקשור למוסיקה?

אתר music talk מאפשר למשתמשים לדבר ולשאול שאלות בכל נושא שקשור למוזיקה כגון: גיטרות, פסנתרים, כלי קשת, כלי נשיפה, תאוריה של המוזיקה, כתיבת שירים, אקוסטיקה, ציוד להקלטה ועוד בשלל פורומים שונים המחולקים לתת קטגוריות.
מוסר הסטיפ: תומר בתאריך: 20/09/2016

דירוג:
(1 מדרגים)

איך מגנים על אתר ממתקפת סייבר? כיצד ניתן להתגונן מפני DOS?


כך תגנו על אתרכם ממתקפת סייבר:

- אין לפתוח מיילים מגורם לא מוכר או מיילים חשודים.

- אל תלחצו על קישורים לא מוכרים במיילים ובעיקר באתרים שונים, כגון פייסבוק, אשר טומנים בחובם סיכונים רבים.

- אין להיכנס לאתרים פוגעניים לא מוכרים או שיש בהם חשד.

- אין להתקין תוכנות פרוצות.

- שמרו על מדיניות סיסמאות. כיום כולם כבר יודעים להגדיר מדיניות או מורכבות סיסמאות בארגון. המינימום שנגדיר יהיה דומה להגדרות הבאות: מספר תווים מינימלי, מורכבות סיסמא פעילה, כלומר לפחות ספרה אחת, אות גדולה אחת ואות קטנה אחת, גיל סיסמא (מספר ימים עד שחייבים לשנותה), היסטוריית סיסמאות: מספר דורות שלא ניתן לחזור על סיסמא קודמת, מספר כישלונות בהקשת סיסמא עד נעילת היוזר: 5.

- אין לשמור את הסיסמא במקום גלוי על השרת או המחשב.
מוסר הסטיפ: ליאור מ בתאריך: 28/08/2016

דירוג:
(2 מדרגים)

איך אפשר להעריך את עלית המשקל בזמן הריון?

בקישור המצורף יש מחשבון הערכת העליה במשקל בהריון בו יש פירוט המסתמך על המשקל הנוכחי והמשקל לפני הלידה והערכה כמה מומלץ שתעלי במשקל ואיך המשקל הזה מתפזר בין האם והתינוק.
מוסר הסטיפ: קינדר בואנו בתאריך: 26/08/2016

דירוג:
(2 מדרגים)

איפה אפשר למצוא רופאי שיניים לפי איזור מגורים והתמחות?

באתר האינטרנט של ההסתדרות לרפואת שיניים אפשר למצוא רופאי שיניים לפי איזור מגורים ו/או לפי התמחות ו/או לוודא שהרופא בעל תעודת ''רופא מעודכן'' ועוד. כמו כן ניתן לקרוא כתבות שונות בעניינים בולטים ברפואת שיניים מודרנית, ולשאול שאלה את מנהלי הפורומים.
מוסר הסטיפ: ד"ר גיא וולפין בתאריך: 17/08/2016

דירוג:
(1 מדרגים)

באיזה אתר כדאי לקנות ציוד טיולים?

באתר campmor.com ניתן למצוא ציוד רב לטיולים, כולל מותגים ידועים. הציוד כולל אוהלים, שקי שינה, פנסים וכדומה וכמובן ביגוד. ההתמצאות באתר אמנם לוקחת זמן, אך חיפוש טוב יניב מציאות במחירים משתלמים במיוחד.
מוסר הסטיפ: מערכת סטיפס בתאריך: 02/08/2016

דירוג:
(1 מדרגים)

איזה אתר מומלץ לקניית ציוד לפעילות אקסטרים?

באתר backcountry.com ניתן למצוא ציוד עבור פעילויות אקסטרים מסוגים שונים (סקי, טיפוס הרים ועוד) עבור מבוגרים וילדים וציוד כולל הנחות של עד 50% מקולקציות קודמות. ניתן לקבל עזרה בבחירת המוצרים בעזרת צ'ט שמפעיל האתר ובנוסף ליהנות מתמונות נוף שמעלים הגולשים מטיולים שעשו.
מוסר הסטיפ: מערכת סטיפס בתאריך: 27/07/2016

דירוג:
(1 מדרגים)

באיזה אתר ניתן לקנות ציוד לטיולים במחירים נוחים?


באתר campsaver.com ניתן למצוא ציוד לטיולים במחירים נוחים. האתר מציע בעיקר ציוד נלווה (אוהלים, פנסים, אולרים וכדומה) ופחות בגדים. ישנו פירוט על כל מוצר ויתרונו העיקרי של האתר הוא קניית מוצרים מוזלים בקטגוריית האאוטלט.
מוסר הסטיפ: מערכת סטיפס בתאריך: 10/07/2016

דירוג:

איך לחשב כמה כסף נוכל לחסוך אם נפסיק לעשן?

אם תהיתם פעם כמה כסף יכולתם לחסוך ומה יכולתם לקנות לו לא הייתם מעשנים, הנה מחשבון שיעזור לכם להבין זאת ביתר קלות.
מוסר הסטיפ: operad בתאריך: 05/07/2016

דירוג:
(2 מדרגים)

באיזה אתר ניתן למצוא מידע על זכויות הגאים בארץ?

האתר "משפחה גאה" נועד לתת מענה לשאלות הנוגעות לזכויות הגאים בארץ בתחומים הקשורים לחתונה או הקמת משפחה.
מוסר הסטיפ: מיכל אופיר בתאריך: 02/07/2016

דירוג:
(1 מדרגים)

איזה אתר חינמי יש ללימודי מתמטיקה באמצעות סרטוני וידאו ואמצעים מקוונים נוספים?

הנה אתר נפלא ללימוד מתמטיקה המקיף את כל החומר הלימודי של משרד החינוך, מכיתה א' ועד ההכנה לבגרות, כל זאת באמצעות סרטוני וידאו קצרים, תרגול, דוגמאות, מחשבונים מגוונים ועוד: www.learntube.co.il
מוסר הסטיפ: ארז בראל בתאריך: 27/06/2016

דירוג:
(2 מדרגים)

איפה יש את המלונות הכי רומנטיים בעולם?

הכינו את מצב הרוח שלכם לאהבה, כי הבאנו לכם את רשימת המלונות הכי רומנטיים של אתר Hotels-Seeker. המלונות נבחרו בקפידה רבה מתוך מגוון רחב של יעדים, והם מתאימים להעדפות שונות של אנשים שונים. המלונות נבחרו לפי מאפיינים כמו הנוף שנראה מהם, העיצוב הפנימי שלהם, איכות האירוח, תחושת השייכות למקום, האווירה הרומנטית וביקורות האורחים.

מלון שבע אחד שבע אמסטרדם, הולנד: לאנשים שמעריכים אומנות ורומנטיקה שקטה בית ההארחה האינטימי הזה מזכיר סצנה מתוך יצירת מופת הולנדית, וצופה על התעלה היפה ביותר של אמסטרדם, הפרינסנגראצ'ט. המלון ממוקם ברובע ספיגלקווארטייר העתיק של העיר, באזור המאופיין בבתים הולנדים יפים וישנים שנבנו במהלך המאה ה-16. גרם מדרגות עשוי עץ אלון מרשים מוביל למספר סוויטות בעיצוב אישי כגון פיקאסו, שוברט טולקין ועוד, אשר מרוהטים בשילוב של רהיטים מהתקופה ועיצוב מודרני. זוגות יכולים ליהנות מארוחת בוקר במיטה, חדר עיסויים בתוך החדר, וטיפולי ספא. תענוגות שקטים אחרים כוללים סעודת אל פרסקו בחצר השלווה והירגעות עם גבינות ויין ליד האח. המוזיאונים וחיי הלילה של ליידספליין ורמברדנטפליין נמצאים גם כן בקרבת מקום. למידע נוסף ומחירים היכנסו לקישור הבא:
http://www.hotels-seeker.com/Hotel/Seven_One_Seven_Hotel_Amsterdam.htm

אלינטה ספא ונופש פאנג נגה, תאילנד: עבור ההולכים בקלילות. אלינטה ספא ונופש משתרע לאורך רצועת החוף של ים אנדמן, על חוף נטאי הבתולי, הלבן והחולי. טפח את מערכת היחסים שלך באמצעות משבי הים החמים, החול, הים והרוגע. כל שטחי המחייה תוכננו במטרה ללכוד כמה שיותר מהסביבה הטבעית בעזרת חלונות ענקיים הנמתחים מהרצפה עד התקרה אשר ממסגרים את הנוף האקזוטי. שבו בנחת וצפו בשקיעה עם הנוחות של הטרקלין שלכם, או התרעננו עם טיפולי ספא יוקרתיים לזוג. למידע נוסף ומחירים היכנסו לקישור הבא:
http://www.hotels-seeker.com/Hotel/Aleenta_Spa_Resort_Phang_Nga.htm

מלון וילה מריה ראבלו, איטליה: לחובבי שקט ושלווה. ראבלו היא אחת הערים המפורסמות ביותר בחוף האמאלפי. העיר ממוקמת גבוה מעל ההמולה של חוף הים, ומציעה שקט ושלווה. עיירת החוף השלווה הייתה מקור השראה לכל היצירות הרומנטיות הגדולות כולל "פרסיפל האופרה" של ואגנר ו"מאהבה של ליידי צ'טרלי" של ד. ה. לורנס. מלון וילה מריה המקסים מציע לאורחיו אווירה רומנטית של העיר ראבלו הקסומה. הוא ממוקם בלב מרכז העיר ההיסטורי הישן, ומספק מפלט נהדר לאינטימיות ופרטיות. המלון שמר על אופי המגורים האריסטוקרטי העתיק אך מציע מקומות מחיה נוחים. הוא מרוהט באלגנטיות עם עתיקות מהתקופה ורואים ממנו נוף עוצר נשימה של החוף האמאלפי. למידע נוסף ומחירים היכנסו לקישור הבא:
http://www.hotels-seeker.com/Hotel/Villa_Maria_Hotel_Ravello.htm

מלון אסטוריה סנט פטרסבורג, רוסיה: לחובבי היסטוריה. מלון אסטוריה ממוקם בכיכר סנט אייזק הנמצאת בלב מרכז העיר התוססת. באסטוריה מתקיים האיזון המושלם בין המסורת למודרניות. נוחיות מודרנית מעורבת עם עיצוב מסורתי, רצפות פרקט וחדרי אמבטיה משיש לבן. צאו למסע אחורה בזמן וסעו עם השלישייה דרך ארמונות הצאר, או בקרו במוזיאון ההרמיטאז', הנמצא ממש מתחת לאף. חבילת האוהבים בת 3 הלילות כוללת ארוחת בוקר, שמפניה וקוויאר, ארוחת ערב לאור נרות בלילה מיוחד, סיור מאורגן בעיר ומסאז' רוסי. למידע נוסף ומחירים היכנסו לקישור הבא:
http://www.hotels-seeker.com/Hotel/Astoria_Rocco_Forte_Hotel_St_Petersburg_Russia.htm

מלון חוף אלבו המילטון, ברמודה: לחובבי השמש והים. המלון הענק והישן בן קרוב למאה ממוקם בהמילטון ומורכב 235 סוויטות ו -104 קוטג'ים. שטח המלון משתרע על פני חוף ורדרד וחולי, וים הטורקיז של האוקיינוס האטלנטי. על מנת לקבל את מירב הפרטיות, הזמינו את הקוטג' המיוחד והמבודד "ציפור גן העדן" הפונה אל עבר החוף. הזמינו טיפול ספא זוגי ברגע שתכניסו על מנת ליהנות מעולם הטיפולים בסגנון האסייתי הידוע של קבוצת המלון הזה. למידע נוסף ומחירים היכנסו לקישור הבא:
http://www.hotels-seeker.com/Hotel/Elbow_Beach_Hotel_Hamilton_Bermuda.htm

אתר הנופש הר ג'ייד סופרייר, סנט לוסיה: לחובבי טבע. על רקע רומנטי וקסום במיוחד המשקיף אל עבר הרי פיטון של סנט לוסיה הרים, ניתן לתאר את הר ג'ייד כ"אתר נופש בתוך אתר הנופש". אתר ג'ייד נועד להשתלב בהרמוניה עם הסביבה הטבעית שלו, ובכך ליצור רמה חדשה של תחכום ויוקרה במלונות. כל חדר שינה, אזור מגורים ובריכה פרטית מתמזגים יחדיו על מנת ליצור את מה שניתן לתאר כבמה צפה המתחברת עם נוף הרי פיטון והים הקריבי. תוכלו ליהנות מהאוכל תחת הכוכבים במרפסת האישית שלכם או לשחות בבריכתכם הפרטית בשעות ערב מוקפים בנרות המהבהבים בעדינות. למידע נוסף ומחירים היכנסו לקישור הבא:
http://www.hotels-seeker.com/Hotel/Jade_Mountain_Resort_Soufriere.htm

מלון פוקיק פאלאס דוברובניק, קרואטיה: לחובבי תרבות. ערבבו רומנטיקה יחד עם תרבות בעיר היפה דוברובניק, עיר עתיקה אשר בולטת אל תוך המים העמוקים של האזמרגד האדריאטי. ארמון פוקיק, המלון החדש ביותר של העיר הוא למעשה וילה ששופצה ללא דופי במאה ה-18, והיחיד בין חומות העיר העתיקה. הארמון הזה הוא גם נוח וגם מעוצב היטב, ולכן הוא הבחירה המועדפת עבור סגנון ושירות בעיר דוברובניק,. תקרות גבוהות, רצפות פרקט, עתיקות אירופאיות, חדרי אמבטיה איטלקיים עטורי פסיפס, שירות חדרים 24 שעות ביממה, כל אלה יוצרים חוויה מושלמת, ולכן יהיה זה כמעט בלתי אפשרי עבורכם לעזוב את החדר. אם לבסוף תצליחו לצאת, ודאו שאתם נהנים בטיולים רומנטיים ברחובות האבן של העיר מימי הביניים או שוכרים את היאכטה של המלון כדי ליהנות מפיקניק זוגי בלב הים.
למידע נוסף ומחירים היכנסו לקישור הבא:
http://www.hotels-seeker.com/Hotel/Pucic_Palace_Hotel_Dubrovnik.htm

מלון הבוטיק ת'אלאסה פאפוס, קפריסין: לחובבי היסטוריה. ממוקם על צוק לא הרחק ממקום הולדתה המיתולוגי של אפרודיטה, "אלת האהבה", מלון ת'אלאסה מאורגן היטב לרומנטיקה. כל אחד מ-58 החדרים שלו משקיף אל עבר הים התכול וחורבות היישוב המיקני הראשון בקפריסין משנת 1250 לפני הספירה. משרת ייעודי שמוקצה עבור כל חדר יאפשר לכם ליהנות באופן מלא מהמפלט רומנטי שלכם. החדרים השלווים והמודרניים מתפארים בקומות עץ מעובד, ספות זמש שופעות וכסאות, ריהוט ארטזי וחדרי אמבטיה משיש מעורב, בשילוב עם כל הנוחות המודרנית. הספא החדשני של ת'אלאסה, הנקרא "אנגנסיס", מציע טיפולים ביזנטיים, יוונים ורומים עתיקים המיועדים לזוגות, המלון כולל בתוכו חוף פרטי משלו המהווה מקום מושלם לפיקניקים, טיולים לאור ירח וצפייה מרגשת בכוכבים. למידע נוסף ומחירים היכנסו לקישור הבא:
http://www.hotels-seeker.com/Hotel/Thalassa_Boutique_Hotel_Paphos.htm

הצ'די מוסקט, עומאן: פנטזיה ערבית. הצ'די ממוקם במפרץ עומאן, בין המצודות הגבוהות המאה ה-16 ומשקיף על האוקיינוס ההודי ועל ההרים הגבוהים של מוסקט. מפתה ויפה, הצ'די הוא כמו תמונה שנלקחה מתוך סיפורי אלף לילה ולילה. ספגו את המראות האותנטיים והטעמים של המזרח התיכון במוסקט, ובלילה הרגישו את האפרודיזיאק החזק של הלבונה המקומית החודרת לאוויר. בקור רוח מסוגנן, הצ'די הוא עידון במיטבו, ויחד עם זאת אלגנטיות מאופקת. למידע נוסף ומחירים היכנסו לקישור הבא:
http://www.hotels-seeker.com/Hotel/The_Chedi_Spa_Hotel_Muscat.htm

מלון באוור וונציה, איטליה: רומנטיקה איטלקית. צאו אל הרנסנס האיטלקי בעיר וונציה, ביתו של הרומנטיקן המפורסם ביותר באיטליה - קזנובה. מלון באוור מוקף בתעלות של ונציה וממוקם על הדופק של מרכז העיר ליד פיאצה סן מרקו. המלון מציע אירוח מפואר ורומנטי בסגנון איטלקי. סוויטות המלון והריהוט בעל הריפוד עשוי הקטיפה לוכדים לחלוטין את תחושת הזמן והמקום. צפו במראות המופלאים של העיר על ידי שייט בגונדולה רומנטית ביותר, ושחררו את עצמכם בסמטאות כדי לגלות את המטבח הוונציאני הנפלא, המלא בפינוקים. למידע נוסף ומחירים היכנסו לקישור הבא:
http://www.hotels-seeker.com/Hotel/Bauer_Hotel_Venice.htm

דומיין דס האטס דה הלואר אונזיין, צרפת: למסורתיים שביניכם. שאטו צרפתי קלאסי הממוקם במתחם רחב ידיים של עצי אלון עתיקים בני מאה שנים ואגמים מלאי ברבורים, אשר יוצר מנה גדושה של רומנטיקה. הטירה מכוסת הקיסוס הזו נמצאת ממש מחוץ לכפר אונזיין ושעות ספורות בלבד מהאורות הזוהרים של פריז. החדרים מרווחים ואלגנטיים, ומרוהטים בשילוב של עתיקות וחפצי מותרות מודרניים. התענגו על המטבח הצרפתי והיינות המשובחים של האזור במסעדה עטורת כוכב המישלן של המלון, או טוסו טיסה רומנטית בכדור פורח לאורך עמק הלואר. כאן נפגש האזור הכפרי הצרפתי המדהים עם הלינה המפוארת. למידע נוסף ומחירים היכנסו לקישור הבא:
http://www.hotels-seeker.com/Hotel/Domaine_des_Hauts_de_Loire_Hotel_Onzain.htm

מלון ספלנדידו פורטופינו, איטליה: לחובבי הזוהר. וילה עתיקה הממוקמת על פסגת גבעה בין גנים טרופיים. מווילת המותרות הזו ניתן לראות נופים מרהיבים של מפרץ פורטופינו היפיפה. המלון אופנתי ומפואר, וכל דבר במקום המחבוא הזה מתמצת רומנטיקה: טרסות מקושטות בענפי גפן, מיטות גדולות מאוד, מרפסות פרטיות המשקיפות על הטירות והים, מועדוני פסנתר לריקודים ושביל מפותל של עצי זית המוביל אל הים. חיו את החיים המתוקים עם אפריטיף על הטרצה בזמן שהשמש שוקעת מעל הריוויירה האיטלקית. למידע נוסף ומחירים היכנסו לקישור הבא:
http://www.hotels-seeker.com/Hotel/Splendido_Hotel_Potofino_Vetta.htm

מלון אמנג'נה מרקש, מרוקו: עבור המתפנקים. מלון אמנג'נה מעוצב במטרה להתאים בהרמוניה לסביבתו, ונושא השפעה מורית ברורה שנשארת נאמנת לסגנון אדריכלות האסלאמי של מרקש. ביתנים עם תקרות בצורת כיפה ומיטות פלטפורמה ענקיות, חדרי אמבטיה עטורי שיש מרוקאי ירוק עם אמבטיות טבילה עמוקות יוצרים אווירה של דקדנס. לכל אחד מהביתנים יש חצר פרטית מושלמת משלו, הכוללת גם סככה ומזרקה. נסו את ה"מאיסון" לקבלת הפרטיות האולטימטיבית, אשר כולל בריכה, אח פרטי, חדר אורחים ושירות עוזר אישי מסביב לשעון. הזוגות המפורסמים בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי, ויקטוריה ודיוויד בקהאם, סיינה מילר וג'וד לאו, כולם מצאו באמנג'נה את המחבוא האקזוטי שלהם. למידע נוסף ומחירים היכנסו לקישורים הבאים:
http://www.hotels-seeker.com/Hotel/Amanjena_Hotel_Marrakesh.htm
http://www.amanresorts.com/home.aspx?id=292

מלון הספרייה ניו יורק, ארצות הברית: לחובבי אומנות וספרות. מלון הספרייה מעוצב יותר כמו מועדון פרטי מאשר מלון. הוא יגרום לכם להרגיש כאילו אתם בעולם נפרד משלכם. כל אחד מ-60 חדרי המלון מעוטר באלגנטיות באוסף של אמנות וספרים המסווגים בשיטה העשרונית של דיואי לפי נושא. האוספים מקיפים טווח רחב של תחומים - ספרות, אמנות, מתמטיקה, מדעים והיסטוריה. התוצאה נראית טוב מאוד, חדרי אירוח ביתיים ושטחים משותפים מושכים, כולל בר על הגג למשקה רומנטי תחת הכוכבים. באופן לא מפתיע החדר "ספרות ארוטית" הוא הפופולרי ביותר, ובחדר ה"אהבה" יש מרפסת. האורחים מוזמנים ליהנות מארוחת בוקר קונטיננטלית בכל בוקר, ומיין וגבינה בחינם בשעות הלילה. למידע נוסף ומחירים היכנסו לקישור הבא:
http://www.hotels-seeker.com/Hotel/Library_Hotel_New_York.htm

טירת גלין מחוז לימריק, אירלנד: תפאורה של סיפור אגדות. טירת גלין היא טירה היסטורית גדושת צריחים ומגדלים, שנראית כמו תמונה שנלקחה היישר מהאגדות. על גדות נהר שאנון, אחוזה זו מבודדת ומוקפת גנים מסודרים ואזורים מיוערים אידאליים לטיולים רגועים או משחקי קריקט. החופים הציוריים וההריסות של מחוזות לימריק וקלייר נמצאים בקרבת מקום, כמו למשל פאב בן 100 שנים, מקום מושלם לארוחת פאב מסורתית. למידע נוסף ומחירים היכנסו לקישור הבא:
http://www.hotels-seeker.com/Hotel/Castle_Hotel_Glin.htm

היכל מקדונלד גיסבורו גיסבורו, אנגליה: לחובבי האזורים הכפריים. היכל גיסבורו המדהים הוא למעשה אחוזה ויקטוריאנית מפוארת המוקפת בפארק. גנים מעוצבים וגדולים וחדרי שינה משקיפים אל עבר גבעות קליבלנד לתוך היערות הרחוקים. האחוזה הוקמה במאה ה-19, וכיום היא תערובת של אלמנטים מקוריים ומתקנים מודרניים. כל אחד מהחדרים והסוויטות עוצבו בנפרד על מנת לשמור על הקסם הישן שלהם ותכונותיהם. הריהוט הנוח מעניק הרגשת ביתיות, ומיטות בעלות ארבעה עמודים מחזירים הסקסיות עם טוויסט ויקטוריאני... חקרו את האזור הכפרי האנגלי היפיפה וסעדו ב- Tocketts, המסעדה של המלון, אשר משובחת כאחת מחוויות האוכל הטובות ביותר בצפון מזרח אנגליה. למידע נוסף ומחירים היכנסו לקישור הבא:
http://www.hotels-seeker.com/Hotel/Macdonald_Gisborough_Hall_Hotel_North_Yorkshire.htm

מלון אימפריאל וינה, אוסטריה: לחובבי המוזיקה והנסיכות. מגוריו של נסיך וירטמברג לשעבר, זהו ארמון שנבנה במאה ה-19 המשמש כיום כמלון אימפריאל, מלון השופע בפאר וינאי כיאה לבית מלוכה. מלון אימפריאל אכן אירח העבר בני מלוכה ביניהם המלכה אליזבת השנייה וכן כמה סלבריטאים אורחים כמו הזוג הפופולארי בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי. החדרים מעוצבים באלגנטיות עם עתיקות ובדים עשירים, יצירות אמנות מהתקופה, נברשות קריסטל ומרפסות קטנות מהן ניתן לראות את הרינגשטראסה ואת מרכז העיר. קחו מה שיש להיסטוריה המוסיקלית העשירה של וינה להציע על ידי צפייה באופרה או הליכה בעקבות אמדאוס ודביסי בסיור מאורגן בעיר. למידע נוסף ומחירים היכנסו לקישור הבא:
http://www.hotels-seeker.com/Hotel/Imperial_Hotel_Vienna.htm

מלון רויאל קרסנט העיירה באת', אנגליה: למעריצי ג'יין אוסטין. באת' הינה עיירת ספא רומית המהווה רקע לרבים מהרומנים הרומנטיים של הסופרת המפורסמת ג'יין אוסטן, והיא רומנטית ברמה בלתי אפשרית. מלון רויאל קרסנט ממוקם ברויאל קרסנט הידוע גם בתור "רחוב הרחובות", מחזה מרשים של בתים מדהימים ומדשאות מטופחות. מלון רויאל קרסנט מציג פנטזיה גאורגית עם עתיקות מהמאה ה-18, מיטות בעלות ארבעה עמודים, אמבטיות שיש וציורי שמן. טבלו בבית המרחץ, טיילו בגנים וסעדו במסעדת פימפרנל. למידע נוסף ומחירים היכנסו לקישור הבא:
http://www.hotels-seeker.com/Hotel/Royal_Crescent_Hotel_Bath.htm

מלון ליברטי פראג, צ'כיה: חלום בוהמי. מלון ליברטי המפואר ממוקם בלב המרכז ההיסטורי בחלקו התחתון של כיכר ואצלב המפורסמת. ליברטי הוא שחזור מחושב ומתוחכם של ארמון ארט נובו מהמאה ה-19. חדרים וסוויטות מרווחות, רהיטים עתיקים בעבודת יד ונברשות, כל אלה יוצרים אווירה רומנטית תוך כדי סיפוק נוחות ביתית. טיילו על גשר קארל בשעות הלילה ותוכלו לראות את הנוף עוצר הנשימה של שני צדי העיר. למידע נוסף ומחירים היכנסו לקישור הבא:
http://www.hotels-seeker.com/Hotel/Liberty_Hotel_Prague.htm

מלון סז פריז, צרפת: לרומנטיקה עם סגנון. מלון סז הוא מלון של הרומנטיקה המודרנית, היפי וסקסי. הזוהר מטעה, החזית קלאסית של המלון אינה מספקת שום רמז בנוגע לעיצוב המסוגנן של החלל הפנימי. המלון מתואר כמלון עתידני המציב רף גבוה לנוחות, סגנון, ורומנטיקה. זוגות יכולים ליהנות אחד מהשני באמבטיות גדולות שמותאמות לגובה, משקאות בבר המלון "שמפניית וואבה קליקו" או פינוק נוסף באמצעות חמאמים ועיסויים. למידע נוסף ומחירים היכנסו לקישור הבא:
http://www.hotels-seeker.com/Hotel/Sezz_Hotel_Paris.htm

כדי להזמין מקום באחד ממקומות המפלט הרומנטיים או לחפש בתי מלון רומנטיים נוספים ליום הנוכחי, יש להיכנס לאתר http://www.hotels-seeker.com. חפשו לפי יעד או לפי שם מלון והשוו מחירים בין ספקי אירוח רבים כדי למצוא את המחיר הנמוך ביותר עבור מקום המחבוא החלומי שלכם.


אז למה לשלם יותר כשאפשר לשלם פחות?
- כל המידע נגיש גם באמצעות כל המכשירים הניידים למיניהם.
- באזור זה יש עוד מאות אתרי לינה. כנס לרשימת המלינות וסמן את המועדפים עליך.
- האתר מהווה אך ורק מנוע השוואת מחירי לינה.
- אין לראות בקישור שניתן מעבר להמלצה או אחריות להזמנת שירותי תיירות.
- מומלץ לקרוא את כל האותיות הקטנות לפני כל הזמנה שאתם מבצעים באתר.
- שימו לב, יש הצעות מוזלות שלא ניתן לבטלן לאחר ביצוע ההזמנה. מומלץ לבדוק מראש עם סוכן הביטוח או סוכן הנסיעות, האם ניתן להיות מבוטחים למקרה של ביטול מכוח עליון.

רשימה חלקית ומוכרת של אתרי הזמנות שהאתר hotels-seeker.com סורק און ליין למציאת המחיר הכי זול ברשת בשנייה זו:
AccorHotels.com, Agoda.com, BestWestern.com, BookDirectRooms.com, Booking.com, CarlsonHotels.com, ChoiceHotels.com, dhr.com, EasyClickTravel.com, EasyToBook.com, Ebookers.com, eLong.com, Expedia.com, Getaroom.com, Show Supplier Descriptionand Reviews, Hilton.com, HotelClub.com, Hotelopia.com, Hotels.com, Hotels4U.com, HRS.com, ihg.com, LastMinute.com, LateRooms.com, Marriott.com, OctopusTravel.com, Otel.com, Priceline.com, QuickBeds.com, RatesToGo.com, Skoosh.com, Travelocity.com, Venere.com
מומלץ להיכנס גם לאתר השוואת הטיסות http://flight-seeker.com
מוסר הסטיפ: יאיר בר זוהר בתאריך: 27/06/2016

דירוג:
(1 מדרגים)

מה זה מחשבון מס רכישה ואיפה למצוא כזה?

מס רכישה הוא מס שאותו נשלם כאשר אנו קונים דירה על פי מדרגות מס שונות.
בעזרת מחשבון מס רכישה תוכלו להבין האם תצטרכו לשלם מס רכישה ומהו שיעור המס אלין תדרשות
מוסר הסטיפ: טל כרם בתאריך: 26/06/2016

דירוג:

באיזה אתר ניתן לקבל שירותים בתמורה לשירותים אחרים ללא תשלום?

באתר "קומונה" ניתן לקבל שעת שירות בתחום מסוים בעבור מתן שעת שירות בתחום אחר. לדוגמה, אם אדם שיכול לתת שיעור ספרדית נרשם לאתר, רושם מתי הוא פנוי לתת שעה ואת השעה שהעביר הוא יוכל לממש לכל שירות אחר שירצה, לדוגמה: שיעור גיטרה, פדיקור, ייעוץ משפטי או כל דבר אחר.
תגיות: ברטר,‏ בארטר,‏ קומונה,‏ אתרים
מוסר הסטיפ: ברק בתאריך: 26/06/2016

דירוג:
(1 מדרגים)

באיזה אתר ניתן לראות הדמיה לניתוחים פלסטיים?


באתר שמכריז על עצמו כסטודיו ההדמיה המתוחכם ביותר להדמיות פנים, בשם Lift Magic ניתן לראות הדמיות לניתוחים פלסטיים. האתר עובד באופן בו הגולש מעלה תמונה דיגיטאלית שלו, לוחץ על הניתוח הפלסטי שאותו הוא רוצה לעבור, כמו למשל מילוי שפתיים, ישור קמט בין הגבות, שקיות עיניים וכו' ולאחר הבחירה, של הניתוחים הפלסטיים הרצויים, כפתור show result מראה את האני החדש שלך...

מוסר הסטיפ: icosmetics פורטל קוסמטיקה יופי ומודעות בתאריך: 20/06/2016

דירוג:
(1 מדרגים)

איך יודעים איזה צבע עיניים יהיה לתינוק?

במחשבון צבע העיניים המצורף, יש למלא את הפרטים ולראות את ההסתברות את לאפשרויות השונות.
מוסר הסטיפ: לידיה בתאריך: 19/06/2016

דירוג:
(15 מדרגים)

איפה ניתן לקרוא ביקורות סטודנטים על מוסדות לימוד?

באתר "הסטודנט" סטודנטים מספרים על הלימודים לתואר ראשון ושני, על אילו מוסדות הם ממליצים, על המסלולים הכי טובים וישנה ביקורות על מוסדות לימוד שונים בכל רחבי הארץ. באתר יש למעלה מ 9000 חוות דעת.
מוסר הסטיפ: happytip בתאריך: 06/06/2016

דירוג:
(1 מדרגים)

איך אפשר לדעת אם המשקל שלנו תקין?

במחשבון BMI המצורף ניתן לבדוק האם המשקל שלנו תקין ביחס לגובהנו. בוחרים את הגובה בס"מ, את משקל הגוף ואת המין והמחשבון מבצע את הבדיקה.
מוסר הסטיפ: omer20 ;) בתאריך: 18/03/2016

דירוג:
(5 מדרגים)

באיזה אתר חינמי ניתן ללמוד אנגלית?

ילדים יכולים ללמוד אנגלית באתר החינמי www.starfall.com
תגיות: אנגלית,‏ שפות,‏ בחינם,‏ אתרים
מוסר הסטיפ: מערכת סטיפס בתאריך: 10/02/2016

דירוג:
(2 מדרגים)

באיזה אתר אפשר להיעזר לפני נסיעות לחו"ל?

אתר המכיל המלצות רבות כמעט בכל נושא הקשור לטיסה לחו"ל הוא האתר tripadvisor.co.il, ניתן להיעזר בו בעת תכנון הטיול ותוך כדי הטיול עצמו.
תגיות: חו"ל,‏ אתרים,‏ טיסה,‏ טיולים
מוסר הסטיפ: מערכת סטיפס בתאריך: 09/02/2016

דירוג:
(1 מדרגים)