8 תשובות
לא מפחיד. והעלילה הספציפית לא ממש משנה, יש בובה שהורגת אנשים ועושה גאמפסקיירים
אנונימי
בובה של רוח שהורגת אנשים, אני אהבתי את הסרטים אבל הם יחסית מפחידים.
בסנטה מוניקה של שנת 1967, הרופא ג'ון פורם (וורד הורטון) מציג בפני אשתו מיה (אנאבל ווליס) בובת חרסינה ישנה שקנה כמתנה לילדם הראשון. באותו הלילה, הזוג מתעורר משנתם למשמע קולות מאבק ומגלים ששכניהם נרצחו במהלך חדירה לביתם. כאשר מיה מתקשרת למשטרה היא ובעלה מותקפים בידי הרוצחים של שכניהם - גבר ואישה. הגבר נורה למוות במהלך מאבקו עם השוטרים בעוד שהאישה מתאבדת באמצעות חיתוך גרונה עם סכין בעודה אוחזת בבובת החרסינה. מאוחר יותר הפולשת מזוהה כאנאבל, ביתם של השכנים שנרצחו, ונודע שהיא חברה בכת שטנית.

בימים שלאחר הרצח מתחילות לחול תופעות על-טבעיות בביתם של ג'ון ומיה. באותם הימים מיה מביאה לעולם את ילדתם הראשונה של הזוג, אשר זוכה לשם ליאה. בניסיונה להימלט מהתופעות העל-טבעיות המשפחה שוכרת דירה בפסדינה, אך לשווא - תופעות משונות מתרחשות גם בבית החדש, רבות מהן קשורות בבובת החרסינה שמשנה את מקומה בבית מבלי התערבותם של בני המשפחה. באחד הלילות מיה מותקפת בידי ישות דמונית, דבר שחוזר על עצמו פעם נוספת.

בימים שלאחר ההתקלות בישות המסתורית (שהזוג סבור שהיא רוחה של אנאבל) מיה יוצרת קשר עם חוקר משטרתי בשם קלרקין (אריק לאדין) ומספרת לו על ההתרחשויות. החוקר מספר למיה שהכת בה היו חברים הרוצחים מתחילת הסרט היא כת שטן שמטרתה לזמן ישויות על-טבעיות באמצעות טקסים עתיקים. בעזרתה של מוכרת הספרים אוולין (אלפרה וודארד) מיה מבינה שהכת זימנה יצור שטני שרודף אותה ואת משפחתה בניסיון לגנוב את נשמתם. לאחר שהם מתייעצים עם כומר בני המשפחה ואוולין מגיעים למסקנה שהשד כבל את עצמו לבובת החרסינה. הכומר לוקח את הבובה איתו אך הוא מותקף והבובה נלקחת מידיו.

הכומר מתאשפז בבית חולים למחרת, ומספר לזוג על שאירע לו. באותו הלילה, ביתם של הזוג פורם מותקף בשנית בידי השד, וכדי לרצות אותו אוולין מקריבה את עצמה ומעניקה לו את נשמתה. השד עוזב את משפחת פורם ומעלים יחד איתו את בובת החרסינה.

בסוף הסרט הבובה מתגלית בחנות בובות ונקנית על ידי שלישיית אחים. הסרט מדלג על התופעות העל-טבעיות שחוו ועל בקשת העזרה שלהם מהזוג אד ולוריין וורן מכיוון שזה הוצג בתחילת הסרט לזמן את הרוע. הסרט מסתיים בצילום מקורי של הבובה במרתף של וורן תוך ציון העובדה שהיא עוברת טיהור על ידי כומר פעם בחודש וכן הצגת קטעי עיתונים מהמקרה.
זה מסופר על מקרה אמיתי שקרה,,, הבובה האמיתיץ במוזיאון נעול עכשיו
^ זה מבוסס על מקרה אמיתי שבו קרה הרצח והייתה בובה ביד של מי שמתה, משם זה מומצא
אנונימי
בובה יפה כזאת מתוקה שהיא יפה ואז מישהי בשם אנאבל רוצחת את ההורים שלה והולכת לרצוח תשכנים ויש אישה בהריון כזה ואז הרוצחת לוקחת בובה מהאוסף בובות והיא כזה מתה כשהבובה בידיים שלה ואז כזה הבובה עושה להם בו!
שואל השאלה:
וזהו?
חחח
אנונימית
כן נו ואז התינוקת נולדת והאנאבל הבובה יעני רודפת אחריהם עושה להם בו מנסה לרצוח את הילדה ואז הם מכירים איזה מישהי ואז בסוףהזרט הם מבינים שכדי לגרש את אנאבל מישהו צריך למות אז האישה שהם הכירו מתאבדת וואי איך בכיתי מה זה אהבתי אותה