6 תשובות
שואל השאלה:
בערך שלושה חודשים ככה
שואל השאלה:
כוס אמו אם לאלוהים היה אכפת ממני כל כך הוא היה נותן לי גזרות של 90 60 90! במקום זה אני תקועה עם 6 קילו נוספים באמצע החיים אז תפסיק להטיף
עמית זה לא שייך לאלוהים, מה שכן הבחור שמפרסם את ההודעות האלה בכל מקום צריך להפסיק עם זה, אם את צריכה עזרה בנוגע לכל דבר שקשור לספורט את יכולה לפנות אליי בפרטי.
בכל מקום זה שונה, בהתאם לזמן המנוי.
חיים בחושך אין הבדל בין רע לטוב כמו הגויים, חושבים רק כסף, בילויים על הנאות, רק חשקים, לא מעניין אתכם כלום, רק לבזבז לקנות בגדים..
מהופנטים אחרי היצר, אנשים בלי ערכים, דוקרים על סתם, רוצחים על כלום, לא מפחדים מאף אחד..
מזלזלים בבחורות, בנשמות חיים לבד...
עד גיל שישים הולכים עם קוקו, עם עגיל כמו יצורים.
תוך זמן קצר אתם תבואו לתת חשבון על החיים אז מה תגידו? תיתממו? איך תעמדו מול האלוקים? אז מה תאמרו על שבתות שלא חשבנתם לחלל, על כל הטונות שאכלתם לא חשבתם לברך, איך תתייבשו ליד ה' איך תרגישו כ"כ אשמים..!
אז כשיקרינו מול עינכם כמו בסרט את החיים תראו אז צ'אפכות שנתתם לילדים כה מסכנים, תראו את הכסף שגנבתם, חשבתם אז שלא רואים, אז לא תוכלו כבר להתחרט, לא לשקר "זה לא אני" אתם מוקלטים הכל מוסרט קלטו אתכם בכל אחים...
נראה עכשיו את הגאווה שכה הייתם בה רגיל, אתם צחקתם על ה', ת'גאווה ה' ישפיל..!
לא מאמינים אתם אמרתם, אין ה', אין אלוקים... עולם הפקר אתם חשבתם, אין חוקים רק בילבולים.. אתם הפסדתם הכל לא מקנא בכם אחים בשביל שטויות כמה דקות אתם הפסדתם את התכלית..!
ה' נתן לכם את האופציה להרוויח בגדול, אתם לא חכמים כמו שחשבתם אתם הפסדתם את הכל..!
נכון שבא לך לענטז, שכל בחור רק בך יביט, את מתלבשת בלי לחשוב לא מתביישת להבליט, אז מה תגידי יום אחד שתעמדי אל מול ה'?
הלא צניעות ה' ביקש ואת זילזלת בו כמו מסכן.. רצית להיות כמו הגויות שמתלבשות הן כמו פרוצות, את מסכנה את לא מבינה איך הסתבכת בבעיות, כי הדבר הכי שנוא מתועב על אלוקים, הם בני אדם שהם חוטאים ומחטאים עוד אנשים...
ה' שותק ומצטער, אך יום אחד יגיש חשבון, כדי לכם אחים שלי לעשות את הצעד הנכון, לא לחשבן לאנשים לחשוב תמיד מה הם אומרים, הלא בסוף תהיו לבד שתעמדו מול אלוקים.
תלכו תשאלו מאנשים מה אלוקים רוצה מימכם שיום יבוא, אתה תראה, בך הוא כ"כ יתגאה, זה לא קשה תבינו אחים ואחיות אני הצלחתי בעצמי שבלי להגזים אני עברתי חיים של 8 אנשים, ה' הציל את נשמתי ממדורים של גהנום, כי השתדלות קטנה עשיתי, מאז הכל חלום, נתן לי כסף וגם שמחה, חיים טובים מאושרים, שומר עלי מכל משמר, מגן עלי מהשונאים, הוא מפנק בכל דבר, ועוד לפני שאבקש הוא כל יכול ובלעדיו, אתם גלמודים אתם מסכנים אתם הפסדתם את התכלית..!
ה' נתן לכם את האופציה להרוויח בגדול, אתם לא חכמים כמו שחשבתם אתם הפסדתם את הכל..!
אנונימי
תלוי בכל מקום זה שונה
בין 100-300 ש"ח יש מקומות שאפילו יותר