6 תשובות
אסור לשתות אלכוהול עם כדורים
עדיף להישאר בשקט ולהיחשב כטיפש, מאשר לדבר ולהסיר כל ספק
נ.ב רק בריאות
אני ממש מבינה את הרצון ללכת לאלכוהול כי זה נראה לך הדבר היחיד שיעזור לך וישחרר אותך,אבל תבין שהאלכוהול הוא רק עיניין של זמן שזה משפיע וגם זה פוגע בבריאות וסתם עושה הרגשה לא טובה.במקום זאת אני ממליצה לך למצוא להתעסק במשהו אחר באיזה תחביב או משהו ולמצוא ך משהו אחר שיעזור לך
שואל השאלה:
מעדיף למות לנוח
אנונימי
היי:),
בבקשה תקרא את זה...
אנונימית
יקר,
אני מתנדבת בעמותת סה"ר (סיוע והקשבה ברשת) ונתקלתי בפוסט שלך ולא יכולתי שלא לעצור לקרוא ולענות לך. כל כך הרבה כאב ועצב עמוק בוקעים מתוך הנפש המיוסרת שלך. והכאב הגדול יותר הוא שאתה כותב במפורש שאינך מבקש עזרה , אבל יקר, נדמה שעצם העובדה ששיתפת בכאב שלך בייאוש ואולי בחוסר התוחלת שאתה מרגיש, מראים שאולי אתה בכל זאת קורא לעזרה, אולי יש בך איזה מקום קטן חבוי אי שם עמוק עמוק שכן כמה ליד מושטת, אולי לכתף להישען עליה, אולי לאוזן קשבת שתשמע אותך ואולי לעין שתראה אותך ולב שירגיש שאכפת ממך.
יקר, נראה שאתה ברגעים קשים מאוד בחייך, אולי איבדת את התקווה, אולי אתה חש בדידות, אולי אתה מרגיש שאין אף אחד בעולם שיכול להבין אותך, את הקשיים שלך, את הכאב שמייסר ונדמה שאתה רק רוצה להפסיק לסבול ומאמין ש"המנוחה" הזאת תגאל אותך מהייסורים. אתה מדבר על מחשבות אובדניות שכנראה מתרוצצות בראשך, אך אתה ודאי יודע שזה פתרון שאין דרך חזרה ממנו, ואילו מהצד השני אני יכולה לספר לך שיש דרכים לעזור לך, להקל, לסייע, אולי אפילו להראות לך את האור שבקצה המנהרה. ויש אור!!
אני מזמינה אותך אלינו, לצ'אט של עמותת סה"ר ,מקום בטוח ומכיל, בו תוכל להתכתב עם אחד המתנדבים שלנו בצורה אישית ואנונימית, לשתף ולפרוק את התחושות המכבידות עליך, אנחנו כאן כדי להקשיב ולתת כתף וירטואלית. אולי גם נצליח לעזור לך למצוא את הדרך להשקיט את המחשבות האלו שמטרידות אותך, או לחשוב איתך על דרכי סיוע נוספות.

אני מצרפת לך לינק בקישור למטה, תוכל גם להתחבר גם מהנייד.
אנחנו כאן בשבילך. אתה מוזמן אלינו מתי שתרגיש צורך לשתף או להיעזר....

שולחת לך חיבוק לחיזוק
שלך,
מתנדבת סה"ר
מתנדבי עמותת סה"ר מומחית סטיפס