5 תשובות
^אתם אשכרה עוזרים לה?
אל תכנסי לזה באמת, זה ככ נורא ויהיה לך ככ קשה לצאת מזה. זה לא יעזור לך, זה רק יגרום לך להרגיש נורא יותר זה לא יעזור לך להרגיש טוב יותר עם עצמך.
אנונימית
מהה מה זה להרעיב את עצמיי אחותי מה נראה לך
דבר ראשון את מושלמת כמו שאת ואני בטוחה שאת מהממת
דבר שני, אם את רוצה לרדת במשקל, בבקשה, תעשי את זה בצורה בריאה, תאכלי בריא, תעשי ספורט, זה גם חוויה וגם תשיגי לעצמך את המטרות שאת רוצה.
אהובה, בתור אחת עם הפרעות אכילה, אני אומרת ומזהירה אותך מהניסיון שלי אל תיכנסי לזה. יש לך אפשרות לצאת מזה ולרדת במשקל דרך אורח חיים בריא. להיות שלווה ובריאה בגוף ובנפש שלך. תבני לך תפריט מלא, עם תזונה נכונה ואימונים את תרדי במשקל. תחשבי לעצמך bmr (כמות הקלוריות שאת שורפת במנוחה) ובנוסף לזה, את שורפת מפעילויות יום יומיות, אם תוסיפי אימון פעם ביומיים זה עוד יותר טוב. את שורפת כל כך הרבה ככה שאל תצמצמי באוכל. תאכלי טוב, ארוחות מזינות ועשירות. תסמני לך אפילו בטבלה כל יום שאת צולחת בו-זה ייתן לך מוטיבציה. אורח חיים בריא נשאר לטווח ארוך והוא לגמרי שווה את זה.
בבקשה אל תזיקי לעצמך! אם את צריכה עזרה אני כאן.
דבר ראשון תחשבי את הBMI שלך ותבדקי אם זה באמת בסדר במשקל שלך לרדת, אם את במשקל תקין אל תרדי אפילו גם התהליך היחיד שתצטרכי לעבור זה לאהוב את עצמך ואת הגוף שלך. אם את בתת משקל תלכי לתזונאית ואם זה לא אחת מהאפשרויות שלך תנסי להוריד אפליקציה שקוראים לה Lifesum לי היא די עזרה כי מרגישים בשליטה וזה מאוד חשוב לכל אחד (יש שם אפשרות לבחור תכנית להעלות במסה להישאר במשקל הקיים או להוריד) אבל בבקשה אל תסכני את עצמך זה מאוד מסוכן , לפני חצי שנה חברה שלי התחילה להוריד במשקל בצורה דרסטית ולהרעיב את עצמה וזה השפיע בצורה מאוד רעה גם עליה וגם עלי ועל עוד חברות שחלק ניתקו קשר, אל תעשי לעצמך דברים שלא תוכלי לחזור לתקן כי להרעיב את עצמך זה נזק ענק לגוף ולמוח או לנפש
באותו הנושא: