8 תשובות
יש בשיין הכל
יש באלי אקספרס מלא הזמנתי משם כמעט את כל מה שיש לי
עדיקה
שואל השאלה:
מי רוצה לשלוח לי פריטים שלדעתו יהיו יפים בלוק לבית ספר?
אנונימית
שיאין!!רק שיאין!
חגורות ממש יכולים להוסיף ללוק, תזמיני חגורות בסיסיות בצבעים שחור, לבן, חום. תחפשי בעלי אקספרס או בשיין חגורות ותסנני לפי "הפופלארי ביותר" ותראי המלצות
טבעות - כמה שיותר אני מאוהבת בטבעות, הייתי מזמינה טבעות מעלי אקספרס כי מהניסיון שלי משיין הזמנתי טבעת שנשברה לי אחרי שניה ואפילו לא לבשתי אותה, אבל יש שם מציאות לא אגיד לך שלא. יש גם למגנוליה טבעות ממש חמודות, אבל יכול להיות שתוכלי להזמין טבעות בזול יותר מעלי אקספרס קחי בחשבון שייקח לזה יותר זמן להגיע בהרבה, בעיקר עכשיו בגלל הקורונה.
תכשיטים בכללי - עגילים צמודות לאוזן ולא גדולות ליום יום, שרשרת, צמידים
יש סיכות לשיער וגומיות שיכולות להוסיף ממש.

קוד לטבעת בעלי אקספרס:

לצפייה ב- 3.43 31 Off | אופנה פשוט עיצוב ים גל טבעות אוקיינוס לגלוש סגסוגת טבעת רוז זהב כסף צבע תכשיטי אצבע טבעות לנשים הגולש מתנה ב- AliExpress עם קוד#_mtkJQVv#, העתק את המשפט כולו ופתח את האפליקציה.

הזמנתי והיא לא השחירה לי למרות שהתקלחתי איתה כבר כמה פעמים והייתי איתה בים גם.

קוד לשרשרת:

לצפייה ב- 8.58 8 Off | SINLEERY אופנה קסם מזל טורקיה Evil הכחול עיניים כחול ריינסטון עין קולר שרשרת לנשים כסף צבע XL656 SSG ב- AliExpress עם קוד#_mLpWV7p#, העתק את המשפט כולו ופתח את האפליקציה.

דוגמא לגומיות:

לצפייה ב- 5.82 21 Off | נשים בנות פשוט מוצק נקודות הדפסת סאטן קטיפה סקיני שיער פצפוצי רגיל אלסטי שיער חבלי בד גומי להקות בארה 'ב ב- AliExpress עם קוד#_mqSMsWL#, העתק את המשפט כולו ופתח את האפליקציה.

סיכות:
לצפייה ב- 5.54 36 Off | 5 יח'\סט אופנה פרל שיער קליפ הצמד כפתור שיער סיכות לנשים מתוק פרל מכבנת שיער קליפים תכשיטי ליידי Barrette מקל ב- AliExpress עם קוד#_mOePmD1#, העתק את המשפט כולו ופתח את האפליקציה.
שואל השאלה:
ואו תותית איזו השקעה תודה רבה ❤❤❤ חבל שאני לא יכולה לתת לך פרח ):
אנונימית