8 תשובות
שואל השאלה:
ביבי והחרדים האלה הם אסון למדינה.
הוא היה צריך להיות סמכותי ולעשות את זה בלי לפחד
אנונימי
"ביבי והחרדים האלה"
תדע שאתה מכליל *כמעט כולם* לא שומרים על ההנחיות
גם בבתי ספר, קניונים בכל מקום
נכון, לביבי חשוב יותר טובתו האישית על פני המדינה והוא הוכיח את זה פעמים רבות. אין מה לעשות ככה זה.
שואל השאלה:
אבל באיזורים הערבים והחרדים יש הכי הרבה תחלואה, בהתחלה רצו לסגור רק שם
אנונימי
שואל השאלה:
The cat girl - באיזורים חרדיים יש הרבה יותר חולים
תבדקי
אנונימי
הרבה מהמהלכים שהוא עושה הם בשביל לקבל העדה.. הוא צריך שיבחרו בו אז הוא מנסה להיות כמה שיותר נחמד לכולם.
סתם לדוגמה, הוא ידע ששונאים אותו בדרום בגלל צוק איתן אז הוא העביר לשם תקציב מטורף לפני הבחירות והוביל בניות של פארקים וזה אחד מבין כמה מהלכים שעשה..
הוא רק משחק את המשחק ומנסה לקבל כמה שיותר מצביעים כדי להישאר ראש ממשלה ולא כל כך אכפת לו מהמדינה עצמה.. זה שהבנתה את זה לבד לא ישנה כלום כי עדין כולם יבחרו בביבי ואני חושב שכבר כולנו התרגלנו למצב..
בכל מקרה אי אפשר לצפות ממנו לפתח את המדינה או לדאוג לה כי אין לו כבר מה להוכיח. גם אם הוא יבלה קדנציה שלמה בשירותים יאהבו אותו. מזל שיש טראמפ שלפחות דואג שיהיה שלום וינהל את ביבי כמו בובה על חוטים ככה שיצא שביבי לפחות עושה משהו טוב בשונה מהקדנציה הקודמת שלו שבה הוא לא שיפר כלום, לא את החינוך ,לא את הבריאות , לא את הכלכלה ולא שום דבר אחר
אנונימי
רוצים לעשות סגר על ערים אדומות, בגלל שבערים אדומות נכללים גם ערים חרדיות, הם נגד זה כי חושבים שזו הפליה. למרות שזו בכלל לא הפליה כי יש עוד ערים שהן לא חרדיות שנכנסות תחת הכותרת "עיר אדומה"
וכן, כתוצאה מכך, צריכים לשים את כל המדינה בסגר שלם, למרות שזה לא בדיוק הפתרון, כי החרדים עדין יעשו חתונות ומסיבות ואף אחד לא יגיד להם כלום על זה. נכון שגם לא חרדים לא שומרים על ההנחיות, אבל רוב החולים והתחלואה נמצאת בערים חרדיות.
מסכימה איתך.
ביבי פשוט עושה כל דבר כדי להישאר בשלטון, החרדים לא מוכנים שיהיה רק עליהם סגר, אז בהתחלה מסגר על ערים אדומות עברו לסגר לילי, שגם לא עבד וירד אחרי יומיים, ואז לסגר מלא על כל הערים כי זו "אפליה" לעשות סגר רק על הערים האדומות. וכמובן שביבי לא ילך נגד החרדים המקסימים שלו, חלילה. הוא הרי צריך אותם, שביבי ילך נגיד מי שהוא צריך אותו? בחלומות הכי גדולים שלי, אולי.
מה שאומר, מכה קשה למשק, ומכה קשה לאזרח הקטן. תודה רבה לך ביבי, רק תזכור שבגלל המהלך המבריק הזה שלך כנראה שעוד מאתיים אלף משפחות יגיעו לפת לחם. תודה רבה ביבי, כולנו מודים לך.