6 תשובות
שואל השאלה:
ואו את אחת המשקיעות תודה יא אלופה!! :)
אנונימית
בכיף בכיף ~
זה יכול לקרות מפעם לפעם, כן, אבל בתור מישהי שיחסית נטפלו אליה די הרבה הם פחות נוטים לעשות את זה. וגם אז הם בדרך כלל מסגירים את עצמם, כי תכלס אנשים בוואטפד לא כאלה מתוחכמים, סך הכל מלא מתבגרים. יש איזה מישהי שעקבה אחרי פרקים ארוכים של פרויקט שלי אבל היא העלתה את הסיפור שלה "כבדרך אגב". וזה היה נורא ברור למה היא עושה את זה xd
תכל'ס אין דרך חדה לרחרח את זה, אבל בדרך כלל אלה קוראים שלא מתייחסים בתגובות לעלילה של הסיפור ואומרים "מהמם" ו"מדהים" וכל מיני דברים שטחיים. מצד שני יש הרבה קוראים צעירים שלא יודעים להביע את עצמם ברצינות, אז הייתי מציעה פשוט להיות זהירה לגבי זה.
גם הייתי מציעה להיזהר מכל מי שמעלה את הסיפור שלו בתגובות של הסיפור שלך, וגם מאנשים שמסמנים כוכב על פרק ראשון של סיפור שלך ואז מדברים אלייך כאילו את הכותבת הכי טובה שהם ראו בחייהם... ואז לא חוזרים לפרק שני. ואז יש את האנשים שמפציצים בתגובות רגע אחד ונעלמים ברגע אחר.
הייתה מישהי שקראה אצלי חודש-שניים שאמרה לי שאני הכותבת הכי טובה בוואטפד חודש אחד והפציצה בתגובות כל פרק שהוצאתי, וביקשה ממני להכין את הכריכה לסיפור הראשון שלה, שעשיתי. חודש אחרי היא התנדפה מהרדאר שלי והפסיקה לקרוא את הסיפור שלי לגמרי, ואז כשהיא חזרה אל התגובות של הסיפורים (האקראיים) שלי, למרות שפעם היא קראה עלילתיים, ואז כל תגובה שהיא כתבה לי הכילה איכשהו את הסיפור שהיא כתבה.
קיצר.
יש לי קלסרים של סיפורי בלהות xddd
אז כן פשוט להיות זהירים, אבל עדיף להימנע מלהיות פרנואידים. לפעמים הגבתי בפרנואידיות לאנשים שלא התכוונו לעשות שום דבר רע ואז סתם היה חבל ומצער.

ובנוגע לשאלה האחרונה שלך - לא יצא לי בעצמי, אני קוראת סיפורים שאני חושבת שאני אתעניין מהם. מה שכן פעם אחת יצא לי לכתוב סיפור עלילתי בהשראת פרויקט אקראי של מישהי, אז כן כתבתי לה על זה בתגובות xd אבל זה היה די תמים.
שואל השאלה:
התשובה הכי מפורטת ומנומקת שיכולה להיות תודה!
יש לי עוד כמה שאלות, הקוראים פייק לפעמים גם נשארים נאמנים לסיפור כדי שתאמיני שהם לא פייק ואז מה את חושבת על זה? יש לך עוד דוגמאות לתגובות כאלה? קרה לך פעם שעשית את זה בעצמך?
אנונימית
זאת שאלה נהדרת xd
אני בדרך כלל נותנת את הספק הסביר, אבל פה ושם אני לא יכולה שלא לשים לב לקוראים שמפעם לפעם מגיבים משהו כמו: "סיפור נהדר! ... וואי, זה ממש מזכיר לי את הסיפור ש ל י בו א נ י..." - יש מלא קוראים שאוהבים לדחוף את הסיפורים שלהם לאן שהם לא קשורים. וכן יש מקומות בהם זה רלוונטי אבל לרוב זה... לא.
גם יש את אלה שפשוט זורקים מחמאות על עיוור שלא ממש קשורות אל הסיפור, אבל זה בדרך כלל הולך לאיבוד אחרי הפרקים הראשונים ואז הקוראים הבאמת נאמנים שלך ישארו איתך עד הסוף.
הייתי מציעה פשוט להגיב לכולם בכל מקרה, לא לקחת ללב, ופשוט להישאר על הבהונות שלך כי קצת קשה לדעת, אני בוואטפד זמן מה וזה פשוט הופך אינסטינקט מתישהו xd
מסכימה עם מה שאנג'י אמרה. אני יכולה להוסיף שמהניסיון שלי, כשקוראים מגיבים על משהו שקורה בסיפור ולא בצורה כללית כמו "סיפור יפה" או "מהמם", רוב הסיכויים שהם לא עושים את זה בשביל שתקראי את מה שהם כתבו. אם הם מצביעים לכל הפרקים או רוב הפרקים אז גם. אם הם מגיבים רק על פרק אחד או הכמה הראשונים בתגובות שיכולות להישמע לך לא אמיתיות או שכמו שאנג'י אמרה, מתייחסים אל עצמם או לדברים אחרים (נגיד מתחילי לדבר על ספר כלשהו כי יש לך דמות עם אותו שם כמו לדמות בספר הזה) במקום להתייחס למה שכתבת, קל לראות שהם באו יותר להראות נוכחות.
כמובן שזה גם קשור לאיך שאת רואה את זה, לפעמים יש כאלה שאין להם מה להגיב אבל הם רוצים להגיב אז הם כותבים בכלליות, אבל אני תמיד באה בצורה חשדנית לתגובות בגלל מקרים קודמים. וכי אני חשדנית בכללי xp
גם אם את רואה שבבירור מישהו בא לפרסם את עצמו, תמיד כדאי לא להגיב לו על זה או אפילו למחוק את התגובה אם את מרגישה לא בנוח שהיא תהיה לך בספר. עדיף להימנע מריבים מיותרים כי האנשים שעושים את זה תמיד יכחישו את הכוונה שלהם, אז אין טעם לזה
אני אישית מצביע ללא קשר