15 תשובות
אתה צודק,
אני בן 13(מידע חסוי, נא לא להפיץ) ואני עונה בדיוק כמו בני 16, אין בינינו לבין ה"מבוגרים שפה" הבדל, זה נטו התנשאות עלינו.
צודק, מתנשאים ומגעילים:)
ולמה חשבתי שאתה בן 14??
לדעתי זה צריך להיות לפחות 14+ כי מדברים פה על גסויות
לירון, אם מישו קטן ולא מתאים לו גסויות שישים על מצב בטוח
בוא אני אגיד לך משהו, הם חושבים שבגלל שהם בגיל הזה "עדיין ראו דורה ושיחקו בברביות" אז זה מה שאנחנו אמורים לעשות אבל הם לא הבינו שהעולם התקדם וגם ילדים בגילאים האלה יכולים להיות בוגרים יותר מהאלה שמתנשאים כי הם יותר גדולים ואני אגיד לך עוד משהו מקודם אמרתי למישהו פה שאני מאוהבת במישהו אז ישר הוא אמר לי "את בת 13 מה את צריכה להתאהב מה את רוצה יחס?" אז יאללה גם כן הסטיגמות האלה צריך ללמוד לשים פס על המתנשאים האלה
וואו הייתי חייבת לפרוק קצת. לילה טוב :))
שואל השאלה:
^^^בשביל זה יש את מצב בטוח, וביננו ילדים מאבדים את התמימות כבר בגילים הרבה יותר מוקדמים ואגב גם ככה יש שיחות על זה בבית ספר אז זה לא באמת משנה
אין לי בעיה עם ילדים בני 12, אבל פשוט יש פה שאלות על כל מיני דברים מיניים, והאתר הזה נוצר לאנשים מבוגרים
שואל השאלה:
תראה מה שכתבתי. והאתר מיועד לגילים גם האלה, וכמו שאמרתי יש מצב בטוח
אוקיי צודק
איך להסביר את זה...זה כמו לומר שאין הבדל בין הגיל שנתיים לגיל ארבע.יש הבדל.דברים קורים, חלקים במוח משתנים, הסביבה משתנה.אין המון הבדל,אני מסכימה.ואין שום הצדקה ליחס כזה כלפי ילדים בגילאים צעירים יותר. גם לי נמאס לשמוע-"היא בת 14,מה היא מבינה?",אבל לפעמים זה מוצדק.אם אתה בחטיבה,אתה לא תוכל להבין חומר של בגרויות(בדרך כלל). אז פחות או יותר אותו דבר קורה בויכוחים.יש אנשים שמבינים יותר כי הם בוגרים יותר,ככה זה! ואי אפשר לשנות את זה. זה מעצבן,זה לא נעים ולא בסדר,אבל זה נכון.ואני לא אומרת שאין יוצאים מהכלל,שהם בוגרים יותר,פשוט לא כולם כאלה.
שואל השאלה:
סליחה? את יודעת בכמה שאלות במתמטיקה עזרתי כאן לאנשים *בתיכון*? למה זה אומר על היכולות. הלימודיות שלי? אני לא בקטע של להשוויץ או משהו רק אומר שאני בבית ספר למחוננים ואני ממש ממש טוב במתמטיקה ומחשבים ובכל מני תחומים ויודע גם חומר של כיתות מעליי. ומה הקשר בויכוחים את הגיל שלי? מה זה קשור לבגרות? יכול להיות ילד בגיל 17 שהוא ילדותי מאוד וילד בן 10 שהוא בוגר מאוד. אני יכול גם להשתתף בויכוח או בדיון לגבי משהו ולהציג את דעתי, יש כאן אנשים שלא מבינים בתחום מסוים כלום ומתווכחים עליו והם ילדותיים מאוד (הרבה מאוד מכאן), למה בגלל הגיל שלהם אני צריך התייחסות אחרת או לא יכול להשתתף בויכוחים אם אני יודע להתבטא ולהציג את דעתי ולהביא טיעונים? אני באמת לא מבין למה את חושבת שבגיל זה מה שקובע על הבגרות או על היכולת להשתתף בדיון או ויכוח בצורה טובה, או לענות על שאלות. שנתיים זה לא מה שיהפוך אותך לאיינשטיין או איזה מישהו מצטיין בדיבייט ובויכוחים.
לא יכולה לענות תשובה הגיונית. א-כי אתה לא תוהב אותה. וב-בגלל שאין בזה הרבה היגיון.חוץ מזה,אמרתי שזה ככה בדרך כלל. יש יוצאי דופן.אני מתערבת שגם אתה,כמוני,רואה ילדים ילדותיים בגיל שלך ומרגיש שונה. יש דברים שאין להם הסבר.
שואל השאלה:
אני לא ממש כמוך, כי אני בבית ספר למחוננים אז כל מי שאני מכיר כמעט כמוני... וכותבים תאהב.
כינוי מאוד מקורי
אולי אתה מחונן ובוגר וכל זה, אבל רוב הילדים בגיל הזה יותר ילדותיים ובאמת פחות עוזרים. אז השאלה היא אם אתה מתכוון רק אליך או בכללי?
שואל השאלה:
אני מדבר בכללי, שישר ברגע שמישהו בגיל הזה אז מזלזלים בו כאן ויש מלא שחושבים שאנחנו לא צריכים להיות פה וישר חושבים עלינו שאנחנו ילדותיים ואין לנו מושג בכלום.