11 תשובות
שפות C# וכדומה?
שואל השאלה:
כן
אנונימית
מאיינקראפט, קומנד בלוק.
את צריכה להתקין למחשב visual studio וביוטיוב יש מלא מדריכים
אני מתכנת בזמן הפנוי שלי. אני ממליץ להתחיל עם שפה יחסית קלה כמו c# או javascript ולא java, c, go, c++ וכו. עכשיו יש גם את פייתון שזאת שפה שנחשבת מאוד קלה אבל אני חושב שצריך להתחיל איתה כי היא תוקעת צורת מחשבה שתכונות זה דבר קל. ממליץ אם את ממש מתחילה לחפש מדריכים ביוטיוב או את אתר w3schools ואם את בכל זאת מתחילה פייתון ממליץ את האתר של campus.il הישראלי כדי להבין את זה יש שם מדריכים מעולים. בשביל תוכנת כתיבה אני ממליץ על virtual studio , eclipse או notepad++. אני משתמש בvirtual studio באופן סצפיציפי או מאוד נוח בשבילי.

שמח לעזור
שואל השאלה:
הורדתי visual studio
זה משנה באיזה שפה אני כותבת?
אנונימית
כמובן שזה משנה. השפות נבנו כדי לשרת מטרה מסוימת כל שפה והמטרה שלה. ממליץ לך יש שאלון באתר codecademy שם זה יכול להתאים לך את השפה. אבל יותר פשוט לחפש את השפה ואת היתרונות והחסרונות שלה בגוגל
חוץ מזה אני חד משמעית לא ממליץ להתחיל להתכנת כי זה מקצוע עם כסף או שאנשים מכוונים אותך לשם. לתכנת כי זה מה שאת אוהבת. אם את צריכה עזרה בכל דבר שלא הבנת מוזמנת לפנות אליי בפרטי בסטיפס עם השאלה.

שמח לעזור
מחזק^
במגמה אצלי בסייבר אנחנו התחלנו 30 ילדים ולא מפסיקים לנשור עכשיו אנחנו פחות מ20. רק מי שבאמת נהנה ויש לו חיבה אמיתית לתכנת יכול להצליח.
כן תלמדי c# או java הכי נפוצות והכי שימושיות ובואי אני אגיד לך מה עושים שם הכי הרבה כסף גם פיתון היא נפוצה
תתחילי בלקרוא בגוגל.
מה זה תכנות, אילו שפות תכנות יש וכן הלאה....
תחליטי איזו שפה את רוצה ללמוד, תתחילי לחפש ביוטיוב מדריכים באנגלית/בעברית( אולי בשפה אחרת שאת שולטת בה)
ופשוט תלמדי, תתרגלי.
ממליץ לך גם ללמוד להשתמש עם vs( קיצורי מקלדת, האפשרויות הקיימות וכן הלאה)
אנונימי