8 תשובות
מסטיקים בטעם מנטה:) נראלי חח
שואל השאלה:
ניסינו לא עוזר.
את האמת שמעתי שיש צמיד כזה שמבוסס על הרפואה הסינית - שמעת על זה?
הי יש תרופה בשם טרבמין ללא מרשם רופא ויש גם חלופה טבעית אותו לוקחים חצי שעה לפני נסיעה, יש צורך להתייעץ עם רוקח או יועץ טבעי בפארם לא לקנות בלי ייעוץ (יש שוני לפי גיל).
אבל שניה לפני קצת על בחילות בנסיעה:
למה זה קורה-ישנו חוסר איזון במאזן של שיווי המשקל שנמצא באוזן והלחצים של עליות וירידות בנסיעה (טופוגרפיה), וזה גורם לבחילות.
הפתרון-לא להסתכל לצד, רק ישר ועדיף להתמקד בנקודה כלשהי ולהביט, אכילת מאכלי חלב כמו שוקו, גבינה גורמים לתסיסה (חומציות) בקיבה וגורמים אף הם לבחילה ורצוי להמנע מהם לפני נסיעה. לימון חצוי אם מריחים ואף סוחטים מעט לפה גורמים לתחושת הקלה.

אם הסימפטומים האלו קבועים לפני כל נסיעה כדאי לפנות לרופא המשפחה להתאים תרופה לצרכיהם.
אחד שהקיא
עניין נוסף-כדאי באוטובוס לשבת לסובלים מהקאה כמה שיותר קדימה-מאחורה יש זעזועים שגורמים לחוסר נעימות
אחד שהקיא
שלום פרינססה,
מנסיוני כהומיאופתית ותיקה, אני יכולה לומר בבטחה שקיימות מספר הכנות הומיאופתיות להקלה בבחילות נסיעה. הם ידועים כמוצר מדף וניתן להשיגם בכל בית מרקחת הומיאופתי.
הרפואה ההומיאופתית הינה רפואה טבעית, הרואה קשר בין גוף ונפש והכנות הומיאופתיות אינן מכילות חומר כימי אשר משנה מנגנונים בגוף.
במידה והמוצר הזה עוזר זמנית, או עד נקודה מסוימת, והתופעות חוזרות ונשנות, אזי, המלצתי, היא לקבוע פגישה עם הומיאופת מוסמך, אשר יטפל בתופעה בצורה עמוקה ויסודית, ברמת הסיבה, השורש וזאת על מנת להגיע לריפוי ולא רק להקלה. זהו תהליך משתלם!
לבריאות,
אסתר פומרניץ
הומיאופתית קלאסית בכירה.
אסתר פומרניץ
אפשר לנסות ג'ינג'ר - סוכריות, תה, וכד'.
זה, אגב, גם מה שנותנים לנשים בהריון.
מנסיוני - לא ככ עובד...
אולי, פשוט, לדעת שזה עובר?
מיכל רון - חיים בריא
מיכל רון מומחית סטיפס
אני גם מכירה ושמעתי על הצמיד - עזר מאוד לאחותי בתקופת ההריון...
טרבמין מאד מרדים. יש תרופת מרשם שנקראת מוטיליום שאינה מרדימה אבל איני יודעת אם ניתנת לילדים. שווה בדיקה. לי מוטיליום עוזרת בעניין הבחילות שאני מאד סובלת מהן מאז ילדותי ואני כבר רחוקה מאז.
דניאלה
באותו הנושא: