34 תשובות
אם אנשים בוחרים להיות בחברתך ומרגישים איתך בנוח, סימן שהם אוהבים אותך בזכות מי שאת.
שירי
אהבה היא דבר קשה זה משהו שאני תמיד יגיד אני רוצה להיות אמיתית עם עצמי וזה קשה לי אני לא יודעת מה אני מרגישה איך יודעים שמאוהבים זאת שאלה שעולה כמעט אצל כל האנשים אצלי זה ככה אני מאוהבת בילד מהכיתה שלי 24 שעות ברצף אני מרגישה שקשה לי ולא בגלל שאני סובלת מאהבה הזאת או שהיא עושה לי רע זה לא ככה קשה לי שהוא לא יודע את זה ושהוא רחוק ממני ולא מבחינה נפשית מבחינה פיזית הוא בחו"ל עכשיו חודש ואני מרגישה רע אני מתגעגעת ואפילו בוכה תבינו כמה אני אוהבת אותו הוא לא יודע את זה תמיד שאומרים למישהו שרע לך בגלל שמי שאתה אוהב לא יודע את זה הוא עונה תגיד לו אבל כל אחד שמגיע למצב כזה יודע שזה הדבר הכי קשה בעולם להתוודות אני לא יודעת מה הוא מרגיש ואיך הוא יגיב אם הוא יתרחק אני מרגישה שאנינחנקת מזה אני לא מסוגלת לחשוב על זה יותר נמאס לי אני מרגישה שאני נחנקת אני חושבת עליו אני מרגישה שאני מעופפת בבית ספר ביום שהוא לא יגיע כי הוא טס לחו"ל לחודש אני עמדתי לבכות כל החברים שלו הגיעו חוץ ממנו אני לא יודעת מה לעשות אפשר לטפל בזה איך?? אני ממש סובלת קשה לי לנשום בלעדיו אין בן אדם שאני אוהבת אם התשובה שלכם היא לשמור על מרחק זה ממש לא פתרון אני לי יכולה להתרחק ממנו אני לא יכולה להיות בלעדיו זאת לא אובססיה זאת אהבה אמיתית תעזרו לי
גלית
גלית יקרה
את צודקת לפעמים לא יודעים אם מאוההבים אבל אני אומרת שתלכי עם מה שאת מרגישה ועם הזמן תראי תוצאות זה קשה אני יודעת אבל את חייבת לשלוט בעצמך ולהבין שאי אפשר להיות לויים בבן אדם מבחינה רגשית כ"כ חזקה אני מקווה שעזתי לך
דנה
גלית היקרה שלום!

פעם גם לי זה קרה ממש אהבתי מישהו וגם הוא אהב אותי אני ידעתי את זה אבל זה נכון שזה קשה אבל אני יודעת שבסוף לאהבה תמיד יש סוף ואם זו אהבה אמיתית והדדית כי זה הכי חשוב אז יש סוף טוב.
עכשיו יש לי שאלה אלייך:אותו ילד שאת כ"כ מאוהבת בו אז הוא אמר לך שהוא מאוהב בך או לא? אם כן אז לדעתי את גם כן צריכה להתוודות ואם לא פשוט תחכי עם זה ותראי שבסופו של דבר אם זאת אהבה הדדית אז פשוט תחכי ותראי שהוא יודה בפנייך על זה ואם לא אז את יכולה להודות בזה אם את כ"כ מאוהבת בו ואת לא יכולה עם זה יותר...!!

ממני מאיה בנשלוש
מאיה בנשלוש
שלום קוראים לי יוליה ויש ילד שמאוהב בי מאוד ואני לא מאוהבת בו טוב אני לא יודעת אם אני מאוהבת בו או לא כי פשוט אולי אני כן אוהבת אותו וזה בגלל שהוא שמן או לא אני לא יודעת.
ואני יודעת שהוא מאוהב בי אבל הוא פשוט לא מסוגל לאודות בזה אז הוא לא אומר לי שהוא אוהב אותי הוא שולח לי המון נשיקות דרך האיסיקיו וכל מיני חייכנים עם לבבות ופרחים למשל אני מכירה איזה מישהי שיש ילד שמאוהב בה ובהתחלה הוא גם שלח לה נשיקות ופרחים באיסיקיו אבל בסוף הוא אודה שהוא מאוהב בה ואני לא יודעת אם יום אחד פתאום גם הוא יודה בזה ואם זה נאמר יהיה מחר? מה אני יגיד לו אז השאלה שלי אליכם זה:אם יום אחד הוא יגיד לי שהוא אוהב אותי מה אני יגיד לו? כי אני לא אוהבת אותו ובכל זאת אני לא רוצה לפגוע בו.
הוא גם האח של החברה הכי טובה של אחותי והוא תמיד אומר לאחותי ולאחותו שהוא אוהב ושאני אשתו לעתיד וזה משגע אותי אודה לתשובתכם יוליה..
יוליה פדיז'ה
שלום זאת שוב יוליה אני רוצה לתקן את ההודעה שלי כי היא לא כל כך הייתה ברורה וזה חשוב לי תשובתכם..
שלום קוראים לי יוליה ויש ילד שמאוהב בי מאוד ואני לא מאוהבת בו טוב אני לא יודעת אם אני מאוהבת בו או לא כי פשוט אולי אני כן אוהבת אותו וזה בגלל שהוא שמן או לא אני לא יודעת.
ואני יודעת שהוא מאוהב בי אבל הוא פשוט לא מסוגל לאודות בזה אז הוא לא אומר לי שהוא אוהב אותי הוא שולח לי המון נשיקות דרך האיסיקיו וכל מיני חייכנים עם לבבות ופרחים למשל אני מכירה איזה מישהי שיש ילד שמאוהב בה ובהתחלה הוא גם שלח לה נשיקות ופרחים באיסיקיו אבל בסוף הוא אודה שהוא מאוהב בה ואני לא יודעת אם יום אחד פתאום גם הוא יודה בזה ואם זה נאמר יהיה מחר? מה אני יגיד לו אז השאלה שלי אליכם זה:אם יום אחד הוא יגיד לי שהוא אוהב אותי מה אני יגיד לו? כי אני לא אוהבת אותו ובכל זאת אני לא רוצה לפגוע בו.
הוא גם האח של החברה הכי טובה של אחותי והוא תמיד אומר לאחותי ולאחותו שהוא אוהב ושאני אשתו לעתיד וזה משגע אותי אודה לתשובתכם יוליה..
יוליה פדיז'ה
שלום זאת שוב יוליה
אותו ילד שסיפרתי לכם עליו אז הוא אוהב לאכול עוגת בסקוויטים אז הוא שאל את אמא שלו אמא אחרי שאני יתחתן את תעשי לי עוגת ביסקוויטים אז היא אמרה לו שאשתך תעשה לך אז באותו זמן אחותי הייתה אצלהם אז הוא שאל את אחותי:יוליה יודעת לעשות עוגת ביסקוויטים ואז היא אמרה לו שכן ואז הוא אמר הנה אשתי כבר תדע להכין או שאנחנו רק בכיתה ו' אז הוא אמר לי שהוא רוצה להיות איתי יחד באותה כיתה בחטיבה ואז הוא אמר לי שהוא בוחר אותי להיות איתו באותה כיתה בחטיבה ואז אמרתי לו שגם אני יבחר אותו בשביל הנימוס ואני לא יודעת מה להגיד לו אם הוא יגיד לי שהוא אוהב אותיאו שהוא יציע לי חברות כי בחיים אני לא יפגע בו לא בגלל שאני אוהבת אותו כי אני ממש לא רוצה שהוא יפגע או שהוא קורא לי נסיכה טוב אני לא כ"כ רוצה לסבך אותכם אז אני יכתוב לכם עד לכאן כבר הבנתם את השאלה שלי אז אני ממש אודה לתשובתכם ממני יוליה פדיז'ה
יוליה פדיז'ה
יוליה אני מקווה שתצליחי באהבה שלך בכל החיים ובאמת רק אהבה למרות שלפעמים לא הכל כמו שאנחנו רוצים צריך להמשיך הלאה
חנית
לדעתי אם יש לך את המספר שלו תתקשרי אליו ותגידי לו את זה או שתבקשי מהחברים שלו שיוצרים איתו קשר באיי סיי קיו או במייל אז תגידי להם את זה אבל רק אם הם יבטיחו לך לא לגלות את זה לאף אחד זאת העצה שלי והדעה שלי או שאם ההורים שלך ירשו את יכולה לבקש מהם לטוס לחו"ל למקום שבוא מי שאת אוהבת נמצא או שאם את לא אוהבת את העצאה שלי את לא חייבת להקשיב לי בכל זאת רק ניסיתי לעזור שמחתי לעזור!
יפיפיה
יוליה לפי דעתי תישאלי אותו עם הוא אוהב אותך .
עם הוא מציע לך חברות תגידי לו ככה : " אני מעדיפה שניהיה ידידים טובים " או שנישאר
אני גם עברתי את זה לא בידיוק ככה :-)
טל
איך את יודשעת עם הוא אוהב אותך ?
1 הוא לא מפסיק להיסתכל עליך
2 הוא כל הזמן מנשא לדבר איתך
3 הוא בא בשיעורים נגיד מבקש מחק מילדה שיושבת לידך .
4 הוא תמיד עובר לידך בכוונה
5 הוא מחמיא לך
6 הוא שואל אותך שאלות
7 הוא מחייך אליך .

לפי דעתי עם את אוהבת מישהו אל תלחי ותגידי לו מפני שהוא יתרחק וירגיש שהוא יכול לזלזל בך וליצחוק עליך כי את אוהבת אותו אני מכירה ילדות שאמרו להם ללכת להגיד לו הם אמרו וזה מה שקרה פשוט כל הזמן תעברי לידו תיהיא מטופחת ככה שהוא ירגיש שאת קיימת וככה הוא יתאב בך לאט לאט .
אתם יודים מה בסוף יצא שהוא יואב אותכם ואתם כבר לא :-O
ליאן
שלום גלית!
גם אני מאוהבת בבן בכיתה ואני פשוט עצמי ולא דמויות אחרות ככה הוא יזדהה עם האופי שלך אם הבן שאת מאוהבת בו תמיד בקרבתך ותמיד צוחק איתך סימן שהוא אוהב אותך שמחתי לעזור!
לינוי
טוב אני אספר לכן שיש לי סיפור ממש מורכב.דבר ראשון זה נכון שאת צריכה להיות עצמך,אבל אם את רוצה לבדוק אם הוא אוהב אותך תנסי להיות בקירבתו ותדברי עם משהו שקרוב אליו הרבה וככה תשימי לב להתנהגות שונה ואפילו קנאית ח:) שמחתי לעזור.
עדידוש
תקשיבי גם אני מאוהבת בילד אחד ומיוחד. ולידו יושבת ילדה שמתחילה איתו תמיד וזה מעצבן אותי ואני משתגעת, כל פעם שהיא רואה שיש זוג בכיתה או שמספרים לה אים מישהי אוהבת מישהו אז היא תמיד מתחילה איתו ואני גם בבעיה אני רוצה להגיד לילד הזה את האמת כבר אמרתי לו כמה פעמים והוא לא יתיחס אני רוצה להציע לו חברות רק אני לא יודעת מה לעשות ואיך לעשות את זה. בבקשה אני מתחננת תעזרו לי ויש עוד בנות מכיתה מעלנו והם גם אוהבות אותו ומה אני יעשה? אני לא אומרת מאיפו אני ומה שמי כי אולי יש פוו באתר ילדים שאני מכירה טוב תעזרו לי בבקשה.
יפה אש...
אל תציעי לו חברות בנים בדרך כלל צריכים להציע
אבל תנסי להתקרב אליו
עדן
לפי דעתי אם הבנים לא אוהבים אותך
תנסי להיות בקרבתו
אם זה לא יצליח ותראי שהוא מתחמק ממך
או לא אוהב אותך ולא יאהב אותך
שמחתי לעזור עדן
כד
גם אני עכשיו מאוהבת בילד ואותי זה לא מחניק כואבת לי הבטן אני כמעט מתעלפת אבל לי יש בעיה יותר קשה אני נוסעת לחו"ל לחודשיים ואני אמרתי לחברות שלי שכשאני אסע שיגידו לו אני אומרת לך זה יעזור לך
דנושקה
אני בן ואני יגיד לך איל להתחיל עם בנים את קודם כול צריכה לגשת אליו ולהגיד מה נשמע אפילו לא לתבישש ותחזיקי לו את היג ואז תתציעי לו חברות והוא יסיכם 100% בטוח
ילד
לילד היקר!\
מה זאת העצה הדפוקה של חיים!!! זאת עצה הכי גרועה שיש!
נתת לה לעשות את פדיחה של החיים שלה. תתבייש לך!!!!
מה אתה חושב שהבנות פראיירות לבוא ולהציע לכם חברות.
קחו ביצים ובואוו אתםם למה מה קרה..
הבנות יש לנו כבוודדד טוב להחזיק להם ת'ידד להחזיק גם זין אוליי?!!!
חחח
קיצר דלביוג חוינה פידרז הבנת את פואנטה!!
אם אתה בכלל יודע מזה.
הלא פרייארית!!
יש לי ידיד טוב.. ואני לא יודעת מה הוא באמת מרגיש אלי הוא מדבר איתי על החבר לשעבר שלי ואני לא גילתי לו..
אני מרגישה שהוא מכנא מה אני אמורה לעשות
עכשיו אנחנו לא מדברים כבר שבוע בגלל זה
תציעי לי בבקשה מה לעשות

אני מתביישת להסתכל עליו
תודה רבה (בת 19) אשמח לתשובה -שרית-
שרית
תקשיבי לדעתי תמיד צריך לשמור על "אש נמוכה" בדברים האלה את יכולה להמשיך לאהוב אותו אבל תעשי לעצמך מחסומים מדי פעם. כי אם בסוף תגלי שזה לא הדדי הנזק שיווצר לך יהיה גדול!
מישהו
שלום קוראים לי אלמוג מאוהבת בילד מהכיתה שלי הינו חברים פעם אבל נפרדנו בגלל ריב ואני לא מפסיקה לחשוב עליו טאניי לא יודעת מה לעשות בבקשה תעזרי לי
אלמוג
היי יש לי בעיה. מקווה שתוכלו לעזו לי. אני מאוהבת בילד שאני בקושי מכירה ואני חוששת שהוא ילדה אחרת ולא תהיה לי היזדמנות להכיר אותו ולהיתקרב אליו ואני גם לא יודעת כ"כ איך לעשות את זה. אני לעשות? בבקשה תענו לי. :)
אנונימי
לליאן:
תקשיב\י יש אחד בשיכבה שלי ומקיים את כל מה שרשמת חוץ מהשלושה אחרונים ובדר"כ הוא מבקש ממני מחק או עט.. אז מה זה אומר?
בבקשה שאחת מכם תענה לי...
לילי
לליאן
הילד מבקש ממני! עיפרון וכשעברתי מקום הוא ביקש מאלה שלידי למרות שאני יושבת בקצה השנוי של הכיתה ולידו יושב החבר הכי טוב שלו
אלמונית
שלום קוראים לי אמיליה,
יש ילד בכיתה שלי (נקרא לו.. נדב) שאני חושבת שהוא מאוהב בי בגלל שחבר שלו אמר לי: הוא מאוהב בך. שאלתי אותו איך הוא יודע והוא אמר לי שנדב אמר לו. וגם עשינו פעם מסיבה של הכיתה.. וכשרקדנו נדב בא עם חבר שלו שגרר אותו אלי והחבר של נדב הזה אמר לי: "יש משהו
שנדב רוצה לספר לך.." ואז נדב רצה לברוח משם או משהו כזה.. ואמר לי: הוא סתם מפגר אל תתיחסי..
(ואני יודעת שעבר חודש ומשהו מאז התגובה האחרונה ומאז שדיברתם אבל אני חייבת לדעת.)
בקיצור יש מצב שמישהי תאמר לי אם הוא באמת מאוהב בי?
כי זה כבר המון זמן ככה (שנה וחצי) ואין לי אומץ לשאול אותו את זה כי גם חברה שלי שאלה אותו אם הוא מאוהב בי והוא אמר: לא ממש לא! בתוקפניות כזאת ומייד העביר נושא..
אני ממש ממש אודה לכם! ♥ אמיליה.
אמילייה♥
אם הוא שולח לך מבטים, ותמיד סביבך, אז הוא מאוהב בך...
את תרגישי את זה שהו מאוהב בך. את לא יכולה לסמוך על החבר שלו...
חסוי
שירן מותק,
אם חברה שלך שאלה אותו אם הוא אוהב אותך והוא ענה בתקיפות, זה סימן שהוא כן מרגיש דברים כלפייך והוא פשוט מתבייש, או שהוא לא רוצה להודות בזה כי הוא חושב שאת לא, אם את תגידי לו מה את מרגישה אולי יהיה לו את האומץ להודות במה שהוא מרגיש כלפייך, את צריכה לתת לו להרגיש יותר בנוח יותר לצחוק איתו ולפרטט איתו ( בקטע הידדותי ) תראי לו יותר התעניינות שאחרי זה כבר לא יתבייש לפנות עליך ולהגיד לך מה הוא מרגיש ולא לשלוח אנשיים להגיד לך במקומו..
תאמיני לי קראו לי דברים דומים לזה וזה הדבר הכי טוב לעשות ואל תוותריי או תיתרחקי ממנו כי זה יעשה לך יותר רע
עדי דניאל
היי כולם אני רוצה להוסיף שאלה לא תשובה אז הינה היא תיראו אני דלוקה רצח על ילד ששני חברות טובות שלי אוהבות אבל אני לא יודעת איך קוראים לא והוא חתיך ומאוד ביישן הוא גם ספורטיבי אבל הבעיה העיקרית היא שאנחנו דתיים ובני 11 והוא לא מגיע בפעמים האלה שלפעמיים הבנות מדברות אם הבנים והכל מה לעשות? אני תקועה!


נ. ב. אל תגידו לי להיתרחק ממנו אני לא מסוגלת!
חסוי
גם לי זה קרה שחברה שלי שאלה את הילד שאני אוהבת אם הוא אוהב אותי אז הוא לא ועובר נושא מהר או שהוא אומר לה אל תדבריי עליה איתי ושהיא לא מדברת עלי הוא מתחיל לדבר עלי איך אפשר לדעת שהוא אוהב אותי והוא מציק לי ופעם הוא כתב מכתב אהבה וזה היה כתוב על השם שלו ובכתב שלו והוא אמר שהוא לר כתב את זה אבל בסוף הוא אמר שכע ותמיד הוא מנסה למצוא סיבה לריב איתי תעזרו ליי פליז:-)
אנונימי
אומר *
אנונימי
תיראו גם אני מאוהבת בילד אבל הבעייה שחצי מהבנות חולות עליו! מה אני אמורה לעשות במיקרה כזה? אני בסך הכל בכיתה ו! ושנה הבאה אני כבר לא יראה אותו % ואני דלוקה עליו
אמרתי לכל הבנות מהכיתה שלי # ומהכיתה השניה ולבן דודה שלי שבכיתה שלו ואמרתי לו
(לבן דודה שלי ) שאני מאוהבת ^ וחברה שלי רצתה לעשות לי שידוך איתו אבל סירבתי
תייעצו לי מה עלי לעשות במצב כזה שאף אחד לא יכול ליפתור את זה ***
מורן (שם אמיתי)
ותענו על זה בידחיפות כי אם תענו לי זה יעזור לי תודה
מורן (
ותענו לי על זה בידחיפות תודה
מורן (שם אמיתי)