5 תשובות
הדרישות לנאמן הם:
- גיל 15+
- 3,000 פרחים
- 100% דירוג אמינות
- ותק של שנה וחצי באתר
- שנה מאז החסימה האחרונה (אם הייתה).
כאשר יהיה לך את כל הדרישות האלו, אפשר להגיש בקשה לנאמנות ב- 'צור קשר' עם כל התנאים ועם הסיבה שאת רוצה להיות נאמנת סטיפס.
שואל השאלה:
מה היתרונות שיש בלהיות נאמן סטיפס?
בתכלס תלוי למה את מתכוונת ליתרונות.
יש להם הרשאות שלשאר משתמשי האתר אין, הייתי קוראת לזה יתרון.
הם יכולים למחוק/לערוך שאלות, למחוק תשובות, להוריד נקודות אמינות וכו'.
זה בהתנדבות, את לא מקבלת משהו על זה.
נאמני סטיפס הם משתמשים בעלי הרשאות ניהול גבוהות באתר, האחראים על מחיקת שאלות, תשובות, מסרים בחברים לעט או בקיר התודות, הרחקת משתמשים ושמירה על הסדר בסטיפס.

צוות הנאמנים קיבל הדרכה מלאה במסגרת תפקידם. אי לכך, צוות הנאמנים רשאים למחוק כל תוכן במידה והוא עובר על החוקים, או על פי שיקול דעתם האישי וההגיוני מטעם המערכת.

כל נאמן חדש מקבל 30 ימי ניסיון שאחריהם מחליטה המערכת אם להשאיר אותו בתפקידו. נאמני האתר מפוקחים על ידי "ועדת נאמנים" מטעם המערכת, שתפקידה לבחון את הבקשות לנאמנות, לפקח על פעולות הנאמנים ולייעץ לאלה בנושאים שונים הקשורים לפעילותם.

הדרישות לנאמנות הן: גיל 15+, דירוג אמינות של 100%, 3,000+ פרחים, ותק של שנה וחצי באתר, ושנה מאז חסימה אחרונה - אם קרתה (חלק מהתנאים גמישים בהתאם לשיקולי המערכת).

כאשר יש לך את כל התנאים, ניתן להגיש בקשה מפורטת ב"צור קשר" או לפנות לנאמן/ה בכיר/ה, בצירוף הפרטים - גיל, ותק, מספר פרחים, דירוג אמינות, ולכתוב מדוע לדעתך כדאי לבחור בך לנאמנות סטיפס.
תנאי הנאמנות הם: 3000 פרחים, גיל 15 ומעלה, כשנה וחצי וותק באתר ומעלה, כשנה לאחר החסימה האחרונה אם הייתה כזו וכ100 אחוז אמינות. ברגע שעונים על תנאים אלו ניתן לפנות לנאמן בכיר או צור קשר.