7 תשובות
זה לא כואב. הרופא מכניס לך מקל של ארטיק לפה עד שאת משתעלת ואז הוא טובל את זה בנוזל ואם זה משנה צבע אז יש לך משהו (יש כמה צבעים לפי חומרת המצב)
חחח חחח אמא מסכנה זה הסיוט שלי אני מרביצה לרופא שצריך לעשות אבל זה לא כואב רק החשה שזה ניכנס לגרון מלחיצה זה פשוט לא נעים כזה ואת מרגישה שאת נחנקת לשניה
זה לא מקל של ארטיק.
זה מקל עבה.
זה גורם להקיא,
זה לא נעים..
אבל שווה את זה.;)
עשו לי את זה, זה לא כואב אבל זה פשוט לא נעים..
זה מקל שמכניסים לך לפה... וזה בכלל לא כואב.. ונגמר תוך כמה שניות..
יש שתי משטחי גרון אחת ראשונית והשנייה למקרי שזה יוצא שלילי הם מכניסים לך מקל ארטיק ולוקחים מעל הלשון דגימת רוק, לא כואב מדגדג קצת••אין סיבבה בכלל להילחץ!
אנונימיתת
זה ממש, אבל ממש לא כואב! אני עשיתי את זה כל כך הרבה פעמים כולל היום וזה ממש לא כאב לי... בהתחלה בכיתי קצת ורעדתי מתוך לחץ, אבל זהו, התגברתי לאחר מכן. את שיטת המקל הארטיק שפשוט מכניסים ללשון וזה מדגדג, עושים לילדים יותר קטנים ולגיל הרך.. ולילדים יותר גדולים (8,9,10,11) והלאה מכניסים מקל אוזניים ארוך ומקצועי (לא ארוך מדי!) למעלה, בחך. סופרים עד שתיים ו.. זהו! נשבעת לכם 2 שניות נגמר! לי זה היה מדגדג בגלל הריפלקס ואפילו כיפי! אז לכל מי שנלחץ, אין לכם סיבה. הם לא מכניסים לוושת או לגרון עצמו, הם לא מכניסים עמוק (מבטיחה בכל היקר לי.) הם מכניסים איפה שלמעלה בחך. אז אל תילחצו, כי אני אומרת לכם חבר'ה, בכל הכנות: אין לכם ממה. אני מצרפת כאן קישור של תמונה שאולי תעודד אתכם לפני המשטח, וגם את אלה שלא עושים... אז תזכרו שזה אולי קצת מדגדג, אבל שווה את זה לגמרי!:)... תיהנו חבר'ה!
באהבה, תבל♥