10 תשובות
הדרך עוד ארוכה... קודם כל תלכי ללמוד משחק... אחר כך נראה... זה לא פשוט
חד משמעית את צריכה שיהיה לך כישרון ותפתחי אותו כמה שיותר וככה תגיעי רחוק איתו אם הוא מיוחד..
זה לא שווה!
אם את יהודיה-מקבלים אח"כ גיהנום...
וביננו-אין להם בכלל חיים נורמליים.. הרבה יותר כייף. שיש לך את החבר שלך והכל באינטמיות..
לא כייף כאשר כ ו ל ם יודעים מי החבר שלך ומתי נפרדתם וכו'..
בהצלחה=)
אוקיי תקשיבי זאת לא עבודה קלה בכלל. אני גם בת 13 ובהתחלה הלחתי לחוגי משחק ואז ניסיתי הרבה! הרבה! אודישנים בהתחלה שומעים לא לא לא לא אבל אז בא הכן! והשתתפתי בסרט. השאלה היא אם את מוכנה לקחת את המאמץ הזה ולא לחשוב שהכל בא בשניה!

מקווה שעזרתי! בהצלחה: )
שואל השאלה:
אני מוכנה! איפו יש חוגי משחק ומה הכפט שידעו את מי אני אוהבת יש לי חלום ואני רוצה להגשים אותו!
אני!
קודם תגדלי
תקשיבי ותקשיבי טוב! כל מי שענה לך פה, ענה לך שטויות, ואין לאף אחד פה ניסיון באמת... כולם אומרים "זה קשה זה קשה", אז חמודה, זה לא קשה - זה מאתגר! בן אדם שבאמת רוצה משהו, שיאמין והוא יצליח! אסור לך לוותר על החלום שלך בגלל הטימטום הזה! אנשים לא מאמינים בעצמם ואז מוצאים את עצמם בלי הגשמת חלום, בלי חיים... סתם עובדים ובכלל לא נהנים ממה שהם עושים... מבזבזים את החיים שלהם על שטויות! אומרים לך לגדול, זה דבילי דבילי דבילי! מה לגדול, מה?! למה אי אפשר להצליח בגיל 13?! בטח שאפשר! הטימטום הזה של אנשים הורג אותי! תקשיבי טוב עכשיו, מה שאת צריכה לעשות זה ככה: תכתבי לך את המטרה שלך, ואז תחשבי מה השלבים שאת צריכה לעבור עד להגשמת המטרה... ותתמקדי בהם ובמטרה שלך, אני כל הזמן פה בשביל לעזור לך אם את צריכה אותי... אני בת 14... בהצלחה מאמי!
למה אתם לא מבנים זה סתם שאלה כדי שזה יתגלגל לכל מיני תשובות שלא יהיה לאנשים משעמם
אפי
היי:)
תקשיבי, גם אני רוצה להיות שחקנית אוקיי? אבל אצלי זה כישרון טבעי, הבסיס של המשחק (כדי שתוכלי להיות שחקנית) הוא ביטחון עצמי, בלי ביטחון עצמי בעצם אין לך לאן להתקדם בתחום המשחק.
אבל זה לא הדבר היחיד-את צריכה לדעת להראות אמיתית על הבמה-לשכוח את כל מה שיש מסביב ולהרגיש כאילו את חיה בסרט-כאילו המ שאת עושה הוא לגמרי אמיתי.
אם אין לך ביטחון עצמי זה יכול להיות מהסיבות: את מרגישה לא טוב עם עצמך, את חושבת שאת מכוערת, מרגישה בודדה, ואופטימית ועוד...
מה לעשות כדי לשנות את זה?
פשוט מאוד:
כל יום בבוקר ובערב תעמדי מול המראה ותגידי לעצמך שאת יפה, מקסימה ופשוט מושלמת, אולי זה נשמה מטופש אבל תאמיני לי זה לגמרי עובד!
את חושבת שזה לא יעבוד?
לידיעתך גם המחשבה שמישהו הוא מכוער הוא בודד או אופטימי הוא גם שקר-את פשוט גורמת לעצמך להאמין בזה.
דבר שני, אל תמהרי לשום מקום, קודם כל לכי לחוג תאטרון-אבל אני הכי ממליצה לך ללכת לחוג תאטרון בארה"ב, שם החוגים הם הכי טובים והעתיד שלך באמריקה יכל להיות יותר מובטח, ולמה:
ארה"ב היא הכי ידועה מכל הארצות בעולם, כך שאת יכולה להיות שחקנית בינלאומית.
ועוד טיפ קטן:
אם את רוצה לשחק בסרטים, עדיף בסרט ארוך שמבוסס על פרק אחד-סרטים כאלה הם הכי מרגשים, קחי לדוגמא את "טיטאניק" ותשווי אותו ל"גאליס" או "אליפים" מה יותר מרגש?
כמובן שלא הכל, אבל אני מעדיפה שאת שאר הדברים עדיף לך ללמוד ממישהו יותר מקצוען ממני:)
מקווה שעזרתי:)


תקשיבי גם אני רוצה להיות שחקנית.
דבר ראשון שאת צריכה לעשות זה לזכור שזה קשה, אבל לא בלתי אפשרי. כי אין דבר כזה בלתי אפשרי. את יכולה ללכת לשיעור דרמה בב"יס, מגמת דרמה, תלמדי משחק בחוגים, ותלכי על כל אודישן שנשמע לך טוב! פשוט תשקיעי בזה את כל מה שאת יכולה, אל תסמכי על זה שהזדמנויות תמיד יגיעו, תעשי מחקר של מתי איפה ומה. תמיד תחפשי דבר חדש לעבוד עליו ובחיים אל תוותרי!
וכמובן שאת גם חייבת תמיכת הורים מלאה, כי בלעדיהם זה לא יעבוד. אז תדאגי שההורים שלך תומכים ברעיון...
לכל שאלה בנושא-אני כאן:)