7 תשובות
מה שאת רוצה.. אולי יהיה לך יותר נוח כשהוא חלק
לדעתי לא
לדעתי לא, שיער מתולתל זה ממש יפה והחלקה בד"כ הורסת אותו. חוץ מזה, לרוב סוג השיער שנולדת איתו הוא זה שהכי מתאים לצורת הפנים שלך, ויש מצב שחלק לא יתאים לך.
אני במקומך הייתי פשוט מנסה למצוא את התכשירים המתאימים בשביל לטפח אותו ולגרום לו להיות פחות נפוח, אין לי שיער מתולתל אז אני לא יכולה לעזור לך בזה אבל יש הרבה סרטונים ביוטיוב בנושא ואת גם יכולה לשאול פה. בהצלחה!
שואל השאלה:
תודה רבה על ההמלצה! אני עשיתי החלקה יפנית פעם וממש אהבתי את איך שיצא לי,החלטתי להשאיר את השיער שלי לשנתיים טבעי כדי שהוא היה יותר ארוך מהקארה שיש לי,הוא נפוח ממש ואני ממש מיואשת מלתפח אותו אני פשוט מתלבטת אם באמת כדי לעשות את זה שוב...
אנונימית
שיער מתולתל שמטפחים אותו זה אחד הדברים היפים לדעתי אבל זה צריך הרבה טיפוח אם את בנויה לזה כדאי לך להשאיר
בכיף(: הממ אם את מעדיפה את איך שהוא נראה כשהוא חלק וממש קשה לך להסתדר איתו אולי תעשי שוב אבל לדעתי שווה לך לנסות לפחות לכמה שבועות לשקם אותו(אולי יש מצב שהוא נהיה ככה בגלל ההחלקה, אבל לא בטוחה) ואם גם זה לא יעבוד אז תעשי
כל כך כל כך לא!
נפח של תלתלים זה מדהים. זה השיער הכי מיוחד שיש, קיבלת מתנה :)
אני מתולתלת, עם רעמת תלתלים רצינית, ועם השיער שלי עברתי מסע כומתה עד שאהבתי אותו. שנים חשבתי שאני בטוח אעשה החלקה מתישהו, כי אי אפשר להתמודד עם זה, אבל בסופו של דבר למדתי מה עובד לי ומה פחות ואיך בדיוק להתמודד איתו, והיום הוא חלק בלתי נפרד ממני והוא מהמם.
אני ממש מזמינה אותך לשלוח לי הודעה, אשמח להרחיב ולייעץ לך אם תרצי. :)
מה שלא תחליטי, את מהממת ❤