15 תשובות
כןן! ברור! בקרווב... חודשים-שלוש
כן, מנחי ערוץ הילדים אמרו שתהיה עונה שלישית לאליפים (-:
שמעתי שיהי אני לא בטוחה יום מעולה..! =)
וואי אני מתה על אליפים אחת הסדרות, אני חושבת שכן תיהיה עוד עונה מקווה מאוד!
יום טוב מאמוש (:::
אין לי מושג... אבל הם צילמו בבית ספר שלי אז פגששתי אותם!
כן, יהיה.
אני לא בטוחה כי הם גמרו את עונה 2 בשולם עם הדלידים ותפסו את פואד ורחמים ונגמר סוף טוב גם האליפים והדלידים קפצו מהבה.
ואולי תיהיה עונה 3 שדבורה (אמא החורגת של רוני) תלד.
אליפים סידרה מעולה
אחת הסידרות אם לא ה..
סודי
אני לא בתוחה אבל יכול להיות כי דון וקובי אמרו אבל הם לא יכלו לאגיד מה יהיה בעונה ה3
ואני גם חושבת שכן בגגל שה בסוף הפרק של עונה 2 בפרק העחרון אז בסוץ הדלידים והאליפים קפצו מהבמה וגם דינר נישר שנה אז מה היה היתו ורוני ואילנה רוני שאל את אבא שלא אם חברה שלא כלומר אילנה מה היה איתם וגם אם שמוליק והדס שמוליק היה המור לנסועה אם הדס ומקרה אחרי שהם קפצו משהו קרה להם הם ניפצעו קרה להם משהו הם בסדר אם לא יהיה עוד עונה אז אני וגם צופים אחרים בסידרה הליפים לא ידעו מה האמשך זה לא אגיוני שיסימו סידרה בשתי עונות ובעמצה קפיצה מהבמה וחוץ מזה דון וקובי אמרו ואם לא יהיה עוד עונה אז אם עבדו אלנו וגם לא נוחל לדעת מה העמשך בכול זאת הם עצרו בעמצה קפיצה לא אגיוני שהם יסימו את הסידרה בעמצה קפיצה וגם סך הכל בשני עונות זה לא אגיוני
חסוי
אני מקווה מאוד שיהיה עוד עונה זה אאחת הסדרוות עם לא ה - (:
למרות שעכשיו האליפים הוופכים לבטיחיים אז אנלא בטוחה, או שלסדרה יקראו בטיחים או שיעשו סיפור על אליפים חדשים שיבואו אבל אני מקווה שימשיכו להראות את דיינר הווא כזזה חחתיך! ;- ). רק ביגללו אני רוואה תסדרה:)
מישהיי (:
כן יהיה עוד עונה האליפים יהיו בטיחים הדלידים לא יהיו יש אליפים חדשים ורוני דואני היא תהיה המדריכה של בהטיחים (רוני, אילנה, ניצה, גדי, מיכה, הדס, קטנצ'יק, דוידי)
אני
אמאלה 'חסוי' תלמד/י לכתוב לפני שאת כותבת משהו חח אלוהים, כל מילה שנייה עם שגיאה - עמשך (המשך) נוחל (נוכל) עמצה (אמצע) חח טוב שלא..
מה נסגר?!
חולת סקס סבבוש ?
היי! אליפים זה הסדרה הכי 100ממת שבעולם כולו!

אני לא חושבת שתהיה עוד עונה (למרות שאני מקווה מאוד!) אבל לא נראה לי שתהיה כי רשמתי בגוגל נועה פרידמן (קטי) ולמטה היה רשום שהיא כבר נשואה אמא לשתי ילדים והיא בלונדינית עם שיער ארוך!

הם לא יכולים פתאום שהיא תהיה אותה קטי אבל השתנתה פתאום!

אבל מצד שני הם גם לא יכולים לגמור עונה עם מתח כזה שמישהו מת ודוידי מסתכל בהלם! זה לא נורמלי!

בקיצור מצד אחד אני חושבת שיהיה ומצד שני אני לא חושבת אבל מקווה מאוד!:)
יובל המלכה!!! :)
כן תהיה עוד עונה של אליפים. אפילו שאני יותר אוהב גאליס כי יש לי הוט פעם היה לי יס וראיתי אליפים.. סדרה לא משהו יחסית לגאליס. אני בטוח שתהיה עונה שלישית כי אם תיקנו יומן של אליפים ותראו שיש שם עמוד אחד של תקציר ובסוף למטה כתוב:"בעונה השלישית של אליפים יחזרו אל המסך גיבורי הסדרה בתור דלידים! מעניין מה יקרה להם כשיצטרכו לקבל אליפים חדשים לגנות? האם יהיו דלידים הוגנים?..."הא וגם ביומן יש כל מיני דמויות חדשות כמו אליפים חדשים ויש גם איזה מישהי שקוראים לה ספיר (בת אל משיאן) שהיא תהיה בסדרה והיא תהיה גם דלידית וכתוב שהיא הצטרפה לגנות בשנה שעברה כלומר כשהם היו ג'מילים.
אני מקווה שעזרתי..
חסוי
ליובל המלכה!
שטויות במיץ! איך היא נשואה? יש לי יומן של אליפים וכתוב בו שהיא נולדה בתאריך:29.8.89.
זה אומר שהיא עכשיו רק בת 22 איך יהיו לה שני ילדים? אז כנראה שהטעו אותך...
מקווה שעזרתי
לא אומר\ת
ל"יובל המלכה", אני ראיתי אך כל הפרקים של אליפים בשתי העונות, ואף עונה לא נגמרה בזה שדוידי ראה משהו מת! וחוץ מזה זה לא הגיונה שלקטי (דרך הגב נעה פרידמן) יש שני ילדים!1 תעני לי1
רוני חבשוש