13 תשובות
אין דבר כזה דינוזאורים כי אף פעם לא ראינו אותם באמת, זו אגדה שהמציאו. צריך להאמין רק בדברים אמיתיים שאפשר לראות כמו השם יתברך
אנונימי
אני לא דתייה ולא מאמינה, אבל לפי מה שאני יודעת בסיפור הבריאה מכנים את הדינוזאורים "התנינים הגדולים" והם נבראו ביום החמישי
אנונימי איך אתה יכול לראות את אלוהים? ואיך אתה יודע שזה לא גם אגדה שהמציאו?
נסתרות הן דרכי השם
אנונימי
קודם כל נכון שהעולם נברא לפני 5000 ומשהו שנים, אבל בתורה כתוב שהכל נברא שלם לגמרי ולא התחלה, העצים היו קיימים ועוד מלא דברים היו קיימים, ככה שיכול להיות שהמדענים באמת מעריכים ששריד של משהו קיים 3 מיליון שנה, אבל בפועל זה נברא ישן.

ובקשר לדינוזאורים, יש את התנינים הגדולים לפי התורה שהיו במכות מצריים וכמו שענונימיט רשמה. אין הוכחה לקשר בניהם אבל לפי התורה זה החיה היחידה שיכולה להתאים לתיאור של הדינוזאורים.
אני דתיה ואני כן חושבת שהיו דינוזאורים.
אנונימית
נסתרות הן דרכי הדינוזאורים
לא, זה לא סותר אחד את השני!! אני אנסה לצרף עוד שניה כתבה בנושא
זה לא חייב לסתור.
דבר ראשון אף אחד לא היה חי בתקופה הזאת ומי אמר שהם היו נראים כמו בסרטים?
דבר שני בתורה מופיעות החיות "התנינים הגדולים" יכול להיות שזה דינוזאורים
אנונימית
יש הרבה פירושים, אני אתן אחד שעוד לא אמרו כאן.
במבול נשתף כל העולם, וה' הפך את האדמה מלמעלה למטה. רוב הפרשנים מסכימים שפעם בעולם היו חיות הרבה יותר גדולות ואנשי ענק. במבול הם הושמדו ונקברו באדמה.
אני לא דתי או משהו, אבל, אני חושב שכמו שבבראשית כתוב: "וְהָאָרֶץ הָיְתָה תֹהוּ וָבֹהוּ וְחֹשֶׁךְ עַל פְּנֵי תְהוֹם" אז זה מה שקרה אחרי שעידן הדינוזאורים נגמר, כלומר, אחרי שהכול הושמד (לא באמת ידוע איך, יכול להיות אסטרואיד. יכול להיות עידן הקרח, שהשמיד את הדינוזאורים. יכול להיות משהו אחר...), אלוהים בחר לעשות חיים חדשים ואחרים. זה לפי דעתי.
EYERNAL CHILD
יש באמת דעה שהעולם שלנו הוא לא הראשון וכל אחד נבנה על היסודות של העולם הקודם, והדינוזאורים היו לפנינו.