13 תשובות
מחד גיסא, אני לא ממש אוהבת לפתוח מצלמה.
מאידך גיסא, המורים לא יכולו לדעת אם באמת מקשיבים להם, יש תופעה שילדים מפעילים את הזום מכבים מצלמה וחוזרים לישון/משחקים בטלפון/מחשב/כל דבר שהוא לא להקשיב למורה.
המורים רוצים שהתלמידים יפעילו את המצלמות כדי לוודא שבאמת מקשיבים להם ולא רק פותחים את הזום ועושים דברים אחרים.
די הגיוני סה"כ.
תגידי שאין לך מצלמה על המחשב או שהיא לא עובדת
לגיטימי. לדעתי במצב כזה, שאמורים ללמוד 8 שעות ביום והורידו את זה לכמעט 0, המעט שאפשר לעשות זה להיות פעלו בלמידה המעטה שיש. כשאין מצלמה אנשים עושים מה שבא להם ובצדק, גם אני הייתי עושה את זה, מה מצלמה ופאק איט. המורים צריכים להמשיך בעבודה והתלמידים צריכים ללמוד. הכי לגיטימי בעולם לבקש לראות שהתלמידים באמת בשיעור ושאתה עושה את העבודה שלך.
שזה דבילי לגמריי והם עוד מאיימים שהם יורידו בציון למי שלא פותח את המצלמה
לי יש פטור אז מה אכפת לי :)
אותי לא מכריחים
שואל השאלה:
אבל אפשר גם להשאיר מקרופון פתוח במקום מצלמה זה אותו דבר
אנונימי
לא זה לא, אי אפשרי לראות מה אתה עושה. המצב לא נוח לאף אחד, תן למורים לעשות את העבודה שלהם בשקט בלי להתקטנן.
שואל השאלה:
אבל עם יש ילדים שמפריע להם שיראו אותם, והם כן נמצאים בשיעור ומקשיבים, כאילו זה לדעתי ממש מפגר שיחריכו דבר כזה, ועם מםעילים מקרופון אפשר לשמוע מה הבן אדם עושה וזה כמעט כמו להפעיל מצלמה, למשל יש ילדים שרק קמים באותו זמן וישר נכנסים לזום, זה מביך לפתוח את המצלמה מול כולם שרק קמת
אנונימי
למורים לא אכפת הם מכריחים לפתוח את המצלמה
אני לא מבינה מה הבעיה שהרמקול ישאר דלוק ואז אם הם רוצים לבדוק אם התלמיד עדיין נמצא בשיעור ומקשיב אז שישאלו אותו אם הוא פה וזהו מה הבעיה??
שואל השאלה:
נכון
אנונימי
אותנו לא מכריחים לפתוח, רק המורה אצלנו עם המצלמה פתוחה. אני כן מבינה את ההיגיון מאחורי זה שרוצים שתהיו עם מצלמה דולקת אבל יש עוד דרכים לבדוק שאתם עדיין בשיעור חוץ ממצלמה. פשוט תגיד שאין לך מצלמה במחשב/שהיא מקולקלת