7 תשובות
ברור שאולסטאר:))
ריפליי.. חברה מעולה, נעליים מהממות =)
replay
יש לי את הנעלי בובה ספורט של אדידס הן מהממות ושל נייק, תקני של אדידס
היי sgirl,

חשוב לנו להסב את תשומת לבך לפני קניית נעליי ספורט לכמה דברים חשובים!

התאמה של סוג הנעל לענף הספורט - חשוב לעדכן מראש את המוכר באיזה סוג ספורט אתם עוסקים, על מנת שיוכל להתאים לרגלכם ולעיסוקכם את הנעליים האידיאליות, המותאמות לשינויים המתרחשים בכף הרגל במהלך אותה פעילות. כך למשל, נעלי הליכה לא תספקנה לכם את התמיכה הרצויה לפעילות של ריצה. בנוסף, מומלץ לעדכן את המוכר באלו משטחים אתם מקיימים את הפעילות (כביש, כורכר, מישור, רצפה וכו').

בולמי זעזועים - נעלי הליכה ונעלי ריצה עם בולמי זעזועים הן תנאי הכרחי למניעת פציעות ספורט או נזקים מצטברים בגב, בברכיים, בקרסוליים ובכפות הרגליים.

התאמה למבנה כף הרגל - חשוב להתאים את הנעליים למבנה הספציפי והייחודי של כף הרגל ולתנועה המשתנה שלה במהלך ביצוע הפעילות הגופנית. לכל אדם כף רגל שונה ועל כן חשוב לבחון את צורת ההליכה, העמידה ולהתייעץ עם מומחה בתחום.

למדוד ולחוש - הכי חשוב שתרגישו נוח עם הנעליים בזמן הפעילות. כיום יש היצע גדול של חנויות מקצועיות, אשר יאפשרו לכם לבחון את הנעליים בזמנכם הפרטי בבית. הקפידו לקנות נעלי ספורט ברשת אמינה שתוכל להמשיך ולהעניק לכם שירות ותמיכה אם יתעורר צורך בהתאמת מדרס לנעל בהמשך.

מידות - אחד הקריטריונים החשובים לבחירת נעלי ספורט פונקציונאליות הוא התאמת המידה. בבחירת נעלי ספורט בכלל ובבחירת נעלי ריצה בפרט, חשוב להתייחס גם למידת הרוחב של כף הרגל. בהקשר הזה, חשוב לזכור שרוחב כף הרגל משתנה בעת הפעילות ולכן מומלץ למדוד נעליים בשעות אחה"צ - ערב (השעות בהן כף הרגל מגיעה למימדי הרוחב המקסימאליים שלה). כמו כן, חשוב לבחור נעליים הגדולות בחצי ס"מ מקצה האצבע הארוכה בכף הרגל.


בהצלחה!
צוות original's
אדידס אדידס ורק אדידס.
יש לי של נייק הם עלו לי פאקינג 400 שקל והם כבר שנתיים אצלי והם עדיין כמו חדשות o_o
תקני אולסטאר או את הנעלי ספורט עם הצבעים הזוהרים (הורוד, והכתום וכאלה.)