21 תשובות
ממש ממש לא
אני רוצה שהבן זוג שלי יהנה איתי ולא יסבול איתי
לא ואם היא תבגוד או שיט כזה אז עדיף לפני שאפגע עוד יותר
אנונימי
אני חושבת שאם את לא מסכימה לבן הזוג שלך לדבר עם בנות(בצורה ידידותית כמובן), זה נטו ממקום שאת לא בטוחה בעצמך. אם את בטוחה בעצמך ובמקום שלך אין לך ממה לחשוש שלבן זוג יש ידידות, כשנכנסים לזוגיות זה אמור להוסיף ולא להוריד. כשהייתי פעם פחות בטוחה בעצמי הייתי מאוד קנאית לבני הזוג שלי וזה גרם לריבים ופרידות, צריך חופש בזוגיות ואמון.
אנונימית
אין סיכוי בחיים. אני חושב שאחד הדברים החשובים ביותר שמחזיקים זוגיות טובה זה שלבן או בת הזוג יהיה אדם קרוב שיהיה לו נוח לפרוק אצלו. קשה מאוד למלא את כל התפקידים. ובסוף הכל נשען על נאמנות, אז או שהולכים עם הנאמנות עד הסוף או שמטילים בה ספק ואז כלום לא שווה.
בטח, אם אני רוצה להפוך את הזוג לאדם חסר יכולת של התבטאות עצמית, כן זה די מבטל את זה ולגרום לו לברוח ממני, למה לא. מן הסתם שלא, זה באמת דבר שולי.
שואל השאלה:
ואם בן הזוג אוסר על חברה שלו לקרוא לבנים בכינויי חיבה (כמו בובי וקושקוש ומתוקי)?
אתם בעד לאסור את זה (בתור פרטנרים)?
אנונימית
תראי, אני לא יודע איך אגיב כשבאמת זה יקרה, אבל בתיאוריה כנראה שלא.
שואל השאלה:
כנראה שלא תהיה בעד לאסור?
כלומר לא תהיה לך בעיה שהיא מדברת ככה לאנשים.
אנונימית
לא. שתקרא למי שבא לה איך שהיא רוצה, זה לא אמור לפגוע באגו ולא אמור להעיד על בגידה.
אני מאמין שלא זה החיים שלו והוא לא הרכוש שלי אם יש בינינו אמון אז הכל טוב, אבל בגלל שאני מאמין שאני אשחרר אז הבגידה הכי קטנה והוא טס לא מעניין אותי כלום.
(רק כדי שיהיה מובן) אני הומו ואני מדבר על סיטואציה אם הבן זוג שלי יהיה ביסקסואל.
שואל השאלה:
אז ככה, הוא אסר עליי לקרוא לאנשים בכינויי חיבה, והקשבתי לו והפסקתי, ועכשיו אני מסכימה איתכם, אבל אני אוהבת אותו ואני לא יודעת מה לעשות.
הוא מקנא, והוא אומר לי שאם הוא היה קורא לידידות שלו קטנטונת אז הייתי מקנאה, ותכל'ס כן, הייתי מקנאה.. אבל אני מדברת ככה אוף.
מה לעשות?
אנונימית
לא, למה לי?
לי אישית יהיה בעיה בשמות חיבה אבל לדבר בצורה ידידודית ולא מעבר אין לי כלכל בעיה זתומרת בעבודה למשל ברור שהיא תדבר עפ אנשים את מבינה?
אם את קוראת לידידים שלך בכינויים כמו חיים או קטני אני לא רואה איפה הבעיה אבל אם זה מאמי או אהבה שלי זה כבר קצת עקום (לדעתי)
ממש לא, אני לא אמא שלו וכמו שלו אין זכות לאסור עליי דברים כך גם לי. אם בני הזוג כל כך חסרי ביטחון אחד בשני עד לרמה של איסורים, יש פה משהו דפוק
לא!! זה מרושע לדעתי.
ממש לא, זה יהיה סופר צבוע כי החברה הכי טובה שלי היא בת, ובלי קשר יש לי יותר ידידות מאשר חברים בנים
אם את שואלת אותי, הדעה שלי היא כזאת:
אם הבת זוג שלי מדברת עם ידידים, שתדבר שיחות קצרות וגם שלא יבואו על חשבון הזמן הפנוי שיש לי לדבר איתה. ומן הסתם שלא ידברו דברים מיניים או רומנטיים או פלרטוטים כי זה נחשב לבגידה, אפילו אם זה משיחה אנונימית.
דבר שני, לקרוא לידידים שלה בכינויים כמו פושפוש פיצי וכל דבר אחר לדעתי נחשב למוגזם ומעצבן כשהיא בזוגיות.
ממש לא.
לכל אחד מותר לעשות מה שבא לו...
אם את קוראת לכולם ככה מה הבעיה לא הבנתי תמצאי לו כינוי מיוחד לו ותגידי שלכולם את קוראת ככה ורק לו בכינוי משלו
שואל השאלה:
אהבתי את הכינוי היחודי :)
תודה.
אנונימית