12 תשובות
אני אפילו לא מתכוון להגיב לך ברצינות.
הדבר היחיד שאני אכתוב זה שתחפש מה האנימות הכי יקרות בעולם ותבין שיש כמה ששוות עשרות מיליארדים
שואל השאלה:
זאת לא השאלה.
השאלה היא אתם אוהבים בזה, לא אכפת לי עם כמה שזה יקר...
אני מאוד אוהבת קייפופ ואנימה פעם הייתי רואה. בכללי אני מאוד אוהבת שפות.
זה עיניין של טעם.
אני לא רואה אנימה אבל אני אוהבת קייפופ.
זה בסדר אם אתה לא מתחבר, לכל אחד יש סגנון מוזיקה שונה. לגבי אנימה אותו דבר, יש אנשים שאוהבים את זה ויש כאלה שלא. אנימה זה סגנון ציור בפני עצמו, ויש כאלה שיכולים לצייר אנימה ולא יכולים ריאליסטי.
ויש המון דברים שאני אוהבת בקייפופ. כמובן שהמוזיקה אבל גם כל התרבות והעולם הזה. הקליפים, הריקודים, המראה, החיבור לאומנים, הכישרון שלהם... המון אנשים אוהבים את זה אז יש המון עניין סביב זה, אבל לא כל אחד חייב להתחבר.
אני לא אוהבת קייפופ במיוחד אבל אנימה כן וזה זכותך לא לאהוב אבל אגיד את דעתי האישית-
יש מיליוני אנימות ומלא ג'אנרים וסגנונות אנימציה שונות, לדעתי אי אפשר להכליל ולהגיד "אני שונא אנימה" כשתכלס סביר להניח שלא ראית מספיק כדי לדעת. אני רואה בזה גם אמנות ויש אנימציות מדהימות. ריאליסטי זה לאו דווקא אמנות וזה ממש לא בזבוז של הכישרון.
שואל השאלה:
אני פחות מסכים אבל כל אחד ודעתו :)
אף אחד לא אמר שאתה צריך לאהוב את שתיי הדברים האלה
שמע/י אני לא יכולה להגיד לך מה זה אמנות או לא אבל... עשיתי את ה10 יחל אמנות שלי בתיכון, אני יודעת דבר או שתיים על הנושא, אני בעצמי מציירת היפר ריאליסטי לרוב ובכל זאת ממש מעריצה אמני אנימה. זה ממש קשה להמציא סגנון משלך ואז עוד להפוך את זה לאנימציה זה וואו.
אני מתחברת לkpop כי אני אוהבת את איך שהם רוקדים, איך שהם שרים, איך שהם עושים ראפ ואני לא אנסה לכפות על מישהו לאהוב את כי כל אחד ומה שהוא אוהב בסופו של דבר
אני מאוד מודה לך על האופן שבו הבעת את דעתך.
אומנם כרגע אני לא רואה אנימה, אבל אכן מקשיבה לקייפופ ולעוד סיגנונות מאסיה הרחוקה.
השפות משם מאוד נעימות לי לאוזן, ואני גם בהתחלה לא הייתי פתוחה לאומנות הזו, אבל כעבור כמה האזנות דווקא כן אהבתי ונתתי לזה את האהבה שאני חושבת שמגיע לז'אנרים הללו.
יש גם הרבה צבעים בקייפופ ועוד סיגנונות דומים לכך, אבל זה בסדר לחלוטין לא להתחבר, בסופו של דבר קיים המונח טעם ואתה לא חייב להיות פתוח להכל.
אנשים שמייצרים אנימה נהנים מזה, וכל המסרים הם באמת ממש 'סיגנון יפני' אם אפשר לקרוא לזה ככה.
אני אוהבת את המלודיה ואיך השירים נשמעים, למרות שבאמת אני יותר נוטה לאהוב krnb, אבל עדיין אוהבת קייפופ. אני אוהבת את האסטטיקה של הקליפים ובכללי כריכות של אלבומים, והיופי של האנשים. רוב האנשים בתעשייה מייצגים את עצמם בצורה מאוד מכובדת, וזה גורם לי להעריץ אותם.
אני לא אוהבת אנימה אבל ממש דרמות קוריאניות וקח פופ אני שונאת מוזיקה אבל רק את זה אוהבת
שאתה רואה דרמות קוריאניות פשוט כיף
יש אנשים שכן נהנים מאנימה וממוזיקה קוריאנית. אני אישית לא נהנית ממוזיקה של אריאנה ודואה ליפה, אולי לדעתך זאת אמנות אבל אני לא מוצאת את המוזיקה שלהן כך.