10 תשובות
תקבעו שיחה בזום ואז תספרי
שואל השאלה:
אין לי מושג להתמשמ בזום ולהורים שלי אין מחשב
אנונימית
אפשר גם בטלפון
נו עזבי זום
שיחה בוואצטפ וידיוא
שיחת וידיאו בווצאפ
שואל השאלה:
פוחדת מהתגובה שלהם
אנונימית
דווקא עכשיו זה יותר טוב, כי יהיה להם זמן להקל את זה. לדעתי פשוט תשלחי הודעה בוואטסאפ המשפחתי או בשיחת וידיאו. תגידי להם ותנתקי
בת כמה את? אני שואלת כדי לדעת, האם איחולי מזל טוב למינהם יהיו במקום. האם מדובר בהריון רצוי או בתאונה?

היתה תקופה ארוכה בה אבא של בעלי התגורר בחו"ל. במהלך התקופה הזו נכנסתי להריון. דחקתי בבעלי לספר לאבא שלו, והוא תרץ תירוצים: לא מתאים בטלפון, סבתא שלי (אמא של האבא) כבר תספר לו וכולי וכולי...
בסוף אני סיפרתי לו. הוא מאוד הופתע ושמח, מסתבר שאמא שלו לא בדיוק סיפרה לו, או שהיא סיפרה לו והוא חשב שהיא מתבלבלת (אני קצת שמנמנה). מכל מקום, כשסיפרתי לבעלי שאבא שלו לא ידע, הוא הופתע והודה שהיה עליו לספר לו קודם, גם אם בטלפון ולא פנים אל פנים.

מה המסר? ספרי להם. נכון שהאידיאל זה פנים אל פנים, אבל יש מצב נתון שלא מאפשר זאת. ספרי להם בשיחת טלפון או בשיחת וידיאו. תאמיני לי שהם ירצו לדעת.

בהצלחה!
שואל השאלה:
סופרותם
אשמח להתיעץ איתך בפרטי
שלחתי לך הודעה
אנונימית
כשאני גיליתי על ההריון שלי , גם פחדתי מהתגובה של ההורים שלי כי הייתי בת 19 ותמיד חינכו אותי שלימודים זה לפני הכל וההורים שלי ציפו שאני אלמד תואר ואז אביא ילד , אני הייתי בוכה כל היום וכל הלילה והכנסתי לעצמי לראש שהם יקבלו את זה ממש רע ואז בזכות חברה שלי סיפרתי להם ואמא שלי לקחה את זה קצת קשה ואחרי עשר דקות עיכלה והיא הייתה בסדר עם זה .. ועד היום אני צוחקת על זה שממש פחדתי ובסוף זה לא היה כמו שדימיינתי , הכל היה בסדר .

אני אישית סיפרתי לאמא שלי בהודעה בפלאפון כי לא היה לי אומץ ואחר כך היא סיפרה לאבא שלי .

אלה ההורים שלך אני בטוחה שהם יקבלו את זה וגם אם אולי יהיה להם קשה בהתחלה אבל את תראי שבסופו של דבר הם יתמכו ויבינו אותך !
המון בהצלחה !
אנונימית