5 תשובות
תשתי ותאכלי זה לא בריא
אהובה הכול בסדר.. תשמרי על היגיינה, תשטפי ידיים יותר ולמה לא אכלת?
שואל השאלה:
אני מתקלחת מתנהגת רגיל פשוט לא יוצאת מהמיטה ולא יכולה לאכןל
אנונימית
בואי נדבר על זה... הכל בסדר..
היי, אני בן אדם מאוד לחוץ ויכולה להבין אותך, גם אני הייתי מאוד לחוצה בימים הראשונים, חשוב להבין א- שהסיכוי להבריא מקורונה יותר גדול מהסיכוי למות, חשוב להיות קשובים ולדאוג לעצמכם..
יותר חשוב שתאגי לעצמך כי לא לאכול במשך כמה ימים זה מאוד לא טוב..
אני יודעת שכרגע את לחוצה, והלחץ משתלט, ממליצה לך קודם כל לקום מהמיטה, להכניס משהו לפה- אפילו משהו מתוק רק כדי שיהיה לך קצת אנרגיה..
המלצה שנייה, לשתף את ההורים שפחדים האלה, לספר להם להתייעץ איתם..אני בטוחה שהם גם ירגיעו אותך ויסבירו לך שהכל בסדר! באמת!
והמלצה אחרונה שאני יכולה לתת זה להיכנס ליוטיוב ולחפש מדריך להרגעה מלחצים, זה כמו מטיציה- יותר דימיון מודרך כזה, וזאת דרך ממש טובה לשלוט בפחדים, בחרדות והלחצים שלנו, ולגרום לגוף להירגע! תנסי כמה, תשמעי אחד שמרגיע אותך ותלכי לפי הסרטון, מה שאומרים לעשות..- אחלה דרך לנקות את הראש לכמה שעות ולהרגיע את הגוף!
בנוסף אחרי שאת מרגישה קצת פחות לחוצה בבקשה לכי ותאכלי משהו, ותקומי מהמיטה, תצאי החוצה, תיהי עם המשפחה..תעשי דברים שאת אוהבת ונהנית לעשות-לשמוע מוזיקה, תחביב(לצייר,לנגן?), תדברי עם חברים, תשחקי עם המשפחה, תראי טלוויזיה, אפילו משהו של לימודים..תנסי להעסיק את עצמך קצת ולהרגיע את עצמך מהמחשבות הבלתי פוסקות על מה שיקרה! מקווה שעזרתי❤ אם את רוצה לדבר ולהתייעץ מוזמנת תמיד לפנות אלי