5 תשובות
פעם כי לא הוי מוחקים שאלות
פעם עם ההפרדה בן מבוגרים לנערים והצאט הקבוצתי
לא יודעת אני פה כבר חצי שנה
פעם
1) פעם החוקים היו נוקשים יותר, מה שהפך את האתר לאתר על רמה, ללא זיבולים ושטויות. למשל כל שאלה שהיא סקר - נמחקת מפני שהיא ללא מהות. היום אפילו חלק מן צוות הנאמנים עונים על שאלות כאלו, הם בעצם נותנים לגיטימציה לשאלות כאלו.

אגב סתם לידע כללי - גם זו שאלה ללא מהות, הרי שהיא סקר.

2) פעם הייתה הפרדה בין מבוגרים לנערים. ההפרדה הזו נתנה יותר מקום למבוגרים באתר ונתנה להם אפשרות להיעזר במבוגרים אחרים.

הם יכלו לענות תשובות אך גם לשאול שאלות. בניגוד להיום, היום כאשר מבוגר שואל שאלה חשובה *באמת* - הוא לא מקבל מענה, ואם כן זאת תשובה של "לך ל-ask people, פה לא תקבל מענה הולם". זה פשוט לא בסדר שהמבוגרים באתר על תקן עונים בלבד, לא על תקן שואלים.

אומנם ישנם נערים שמסוגלים לענות על שאלות רציניות של מבוגרים שבאמת צריכות מענה, אך אין הרבה כאלו ולכן מבוגרים באתר לא באמת מקבלים מענה הולם על השאלות שלהם.
---
3) מצד שני - בהתחלה של באתר, האופן שבו האתר התנהל היה זוועתי. לא היו הרבה נאמנים, כך שהתפקוד הכללי של האתר, המחיקות, האכיפה - לא היו הרבה כאלו, לא היה הרבה אנשים שימחקו והרבה אנשים שידווחו (אני מדבר על האתר כשהוא היה רק בהתחלה שלו כן?).

4) בנוסף על כך לא היו את הפיצ'רים ואת האפשרויות שיש היום, פשוט לא היו חלקים מסויימים באתר שיש היום (ולהפך, היה פעם טיפים וזה הוסר כי זה לא היה שימושי במיוחד ולא הרבה השתמשו בהם).

אני לא מאשים את הנאמנים כן? יש להם חיים מעבר לאתר, אבל העובדה שזוהי אינה אשמתם אינה סותרת את העובדה שהאתר התנהל באופן זוועתי.
---
אני מעדיף את סטיפס באמצע, לא ישן ולא חדש.

בתקופה מספיק חדשה כדי שהאתר יהיה מספיק מפותח כדי שאופן ההתנהלות שלו יהיה תקין ומיטבי, כך שלא יהיו המון שטויות וזיבולים שלא נמחקים. אך גם מספיק ישנה כדי שתהיה את ההפרדה בין נוער למבוגרים, כדי שגם הם, כמו הנערים, יוכלו לשאול שאלות ולקבל עליהן מענה.

איפשהו לפני 4 שנים בערך (לא זוכר בדיוק).
אנונימי