8 תשובות
נגד כי אני מציאותי
גם בעד וגם נגד
מצד אחד זה יתרום לזה שנגמור סופית עם המחלה הזאת בישראל
מצד שמי זה ייפגע מאוד בכלכלה ובתפקוד של המדינה
וואי שניהם
נגד כי כל הכלכלה והמדינה יקרסו אבל בעד כי אז המחלה תהיה הרבה יותר בשליטה
אני נגד יש לי אורגיה קבוצתית בשבת
נגד אנשים מתים יותר מהכבישים/סרטן/סכרת.. וכו' מאשר הוירוס הסיני .. זאת המצאה שפותחה על ידי האליטות בכוונת מכוון כדי כמה שיותר לסגור אותנו לדכא ולקחת מאיתנו את החופש שהכרנו עד עכשיו כל השפע שהיה לנו .. כבר לא יהיה הסדר העולמי החדש בפתח ...
חיינו נמצאים בסכנה ה 5G בדרך מדובר על 60גיגה הרץ זה יחסל את רוב האנושות מדובר על תדרים קרינות עוצמתיים שישביתו את המערכות בגוף שלנו .. שלא נדבר על "החיסונים" יותר נכון חיסולים שעתידים לבוא .. הכח אצלנו השינוי הוא אנחנו, חייבים להתעורר חיינו נמצאים בסכנה!
ימינו ספורים בעולם הזה בקצב סופר מהיר !
עצוב.
אנונימי
נגד!! זה מוגזם ברמה מטורפת!!! זה כולה וירוס ! וירוס כמו של שפעת!! ואני מזכירה לכם שבדצמבר מתו אנשים משפעת רגילה...שפעת רגילה שיש להרבה אנשים שלא מתים מזה..ו המדינה לא נכנסה מזה להיסטריה כי אנשים רגילים לשפעת רגילה!! אנשים מחוסנים לשפעת רגילה! ופתאום צץ לו וירוס חדש שדומה לשפעת שאף אחד לא מכיר אותו ואז כולם פתאום נלחצים..הסיבה היחידה להיסטריה מפני שזה וירוס חדש!! לא מפני שהוא מסוכן אלא מפני שהוא חדש לבני האדם! אבל ברגע שילמדו להכיר את הוירוס הזה כל ההיסטריה הזאת תיפסק ! ולכן לדעתי ההיסטריה הזאת מוגזמת וצריך להירגע ולנשום עמוק..ולהזכיר לעצמנו שאנחנו לא מפחדים מהוירוס בגלל שהוא מסוכן , אנחנו מפחדים ממנו כי הוא חדש לנו , כי הווא זר לנו וכל דבר חדש , לא רק הוירוס , שקורה לנו בחיים מפחיד אותנו, בין אם זה לעבור דירה, בין אם זה להתגייס לצבא , להתחיל תיכון או בית ספר חדש, מפחיד אותנו...תחשבו על זה..אנחנו מגיעים למקום חדש. ישר.מבוהלים ונכנסים לפאניקה ו מתחילים להילחץ ולא מכירים אף אחד..אבל ברגע שמכירים את האנשים ומתחברים אליהם נרגעים ומרגישים יותר טוב..אותו דבר כלפי הוירוס הזה..נלמד להכיר את הוירוס הזה ולא נפחד ממנו . סליחה על החפירה.