2 תשובות
צריך להוציא טופס ירוק באופטיקה (תבררי איזו אופטיקה נותנת שירות כזה באזור שלך אין אפשרות כזאת בכל אופטיקה). באופטיקה עצמה מצלמים אותך לטופס במקום. בטופס את צריכה למלא את הצד הרפואי שלך, ואת הצד השני הרופא משפחה שלך ממלא. חוצמזה יש למלא בדיקת ראיה שעדיף לך לעשות במקום כשאת מוציאה את הטופס, אך אפשר גם בכל אופטיקה אחרת שנותנת את השירות הנ"ל (לא בכל אופטיקה יש זה מכשיר מיוחד.) צריך טופס תשלום לתאוריה עצמה, יש כזה בדואר, או שתקחי מהמורה לנהיגה. צריך לשלם אותם בדואר או באינטרנט באותו אתר שכתבתי למטה..
(חיביים לשלם לפני שהולכים לעשות, אין אפשרות לשלם במקום)
ונרשמים באתר www.teory.co.il וחובה להירשם!! פעם יכלו לעשות תיאוריה בלי להירשם, היום יעשו לך בעיות וזה סתם באסה... (למרות שגם אם לא נרשמים יש מצב שיכניסו אותך מתישהו) צריך לקבוע לפחות יום לפני...
לתאוריה עצמה צריך לבוא עם: טופס ירוק מלא וחתום, אישור תשלום מהדואר\אינטרנט, תעודת זהות, ואישור שקבעת תור. חשוב לא לשכוח כלום כי אז לא יכניסו אותך אם יהיה חסר משהו!!
[בנוסף, כדי להתחיל ללמוד נהיגה בפועל גם כן חובה טופס ירוק]
בהצלחה :)
בשביל תאוריה צריך טופס ירוק
את מוציאה אותו באופטיקות תחפשי בגוגל איפה יש בעיר שלך ותבדקי שיש להם טופס ירוק(לא בכל מקום מוצאים) באופטיקה את עושה בדיקת ראייה ומצתלמת(זאת התמונה שתהיה לך ברשיון נהיגה) אחרי זה את צריכה להחתים על הטופס את הרופא משפחה שלך ואת משרד הרשוי אחרי שהחתמת את כולם את יכולה לגשת לתאוריה את לא חייבת לקבוע תור מראש כן עדיף זה יחסוך לך לחכות בתור אבל זה לא חובה את יכולה להגיע לתאוריה עם התופס ירוק תעודת זהות וכסף כדי להביא בדיוק כי אין להם תמיד עודף תאוריה זה בין 62 ל64 שקל(לא זוכרת בדיוק)
אנונימית