4 תשובות
גם אני פעם חשבתי על הדברים האלה, ואיך להיות קרובה אליהן.
היום זה לא מזיז לי, יש לי את הקבוצת חברים שלי ואני מאוד שמחה.
אל תנסי להתקרב אליהן, זה רק יפגע בך.
זה לא שווה את זה מאמי
באמת שלא
אני מדברת מניסיון
זה ממש קשה, אין כמעט סיכוי שתצליחי אם את כבר עכשיו לא מדברת איתן בכלל
קודם כל "המקובלות" הן ילדות בדיוק כמוך! הן לא שונות הן שוות אלייך! שאת שואלת איך לדבר איתן-אני לא רוצה לפגוע או משהו אבל זה אומר שהורדת בפניהן את הכובע, הן ילדות כמוך הן לא שונות את יכולה לדבר איתן רגיל את לא צריכה להיות מישהי אחרת בשביל להתחבר איתן! גם עם את הכי לא מקובלת את יכולה להיות עם החברות שלך, עזבי את העיניין של המקובלים כל ה"חברויות" האלה מזויפות.
קודם כל להבין ש "מקובל" היא הגדרה מגוחכת המבדילה אנשים זה מזה בצורה אכזרית (מבחינת מוסריות) שבהמון מקרים בנויה על הבדלי יופי בלבד (מה שכבר הופך את זה לשטחי), אבל מאחר ואת בת טיפש עשרה ואת לא רוצה לשמוע דברים כאלו נגיע לתשובות.

ביטחון עצמי הוא חובה, אבל הוא צריך לבוא בהתאם למעמד שלך, לא נכנס עכשיו לסיפורי חיים יפי נפש או פסיכולוגיה חברתית, להכיר אנשים שהם חברים של מקובלים בסופו של דבר מעלה אותך למעלה, לדבר כמו "פאקצה" מקובלת יכול להיות רעיון טוב אבל שוב זה תלוי במעמד שלך, זוכרת את כל הסרטים על בתי ספר אמריקאים שראית? יש את השולחנות בחדר האוכל, החננות, היפים, החנונים, הספורטאים והמעודדות (אלו המקובלים דרך אגב) את יכולה להדחף לקבוצה כזו אבל סטטיסטית זה יגמר בלחץ חברתי עגום, כזה שרק ירחיק ממך את הפרס. האפשרות הבאה לא בהכרח תלויה במראה שלך אלא יותר בכישורים שלך לפתות גברים (תאמיני או לא גם מכוערות ושמנות משיגות חתיכים, רושם חיצוני קובע הרבה במשחקי החיים הללו גם אם זו בסך הכל סתם הצגה והאמת שזה בדיוק זה, מי שיודע לחרטט יפה מתקדם בחיים, גם כוסית צריכה לדעת לדבר יפה כדי למשוך את הזקן העשיר) את מוזמנת לפתות את אחד החברים הטובים של מישהו שנחשב מקובל ואז להשתמש בו כדי להכנס לקבוצה, מי יודע.. אולי אפילו תמצאי בן זוג הולם על הדרך. יש את השיטה הישירה שזה פשוט לדבר איתן, אבל בדרך כלל בבתי ספר כיום (אני מדבר על הארץ) זה לא נגמר יפה, זה כמו שעכבר יגש לחתולת מין סנובית, היא תרצח אותו -_- (אצלך זה נקרא חרם)

על כל פנים.. אפשר לדבר על זה כל היום ולהשתעשע ברעיון, אני בחור, מקובלות תמיד היתה בדיחה בעיני, היום בגילאי העשרים אין דברים כאלו.. וכל הכוסיות של פעם כבר לא כאלו שוות... זה מצחיק למען האמת איך הכל משתנה עם הזמן, פעם בנות שלא היו טורחות להביט בי שוכבות איתי היום על ימין ועל שמאל והנה אני עוד איזה בחור נצלן (זו דוגמא כללית לא אישית, אני לא חנון ומעולם לא הייתי:P)

נ. ב.

התגובה שלי בנויה מדעות אישיות, סטטיסטיקות וניסיון של אנשים רבים סביבי, כולל זכרונות עבר, את יכולה להקשיב או להתעלם, האמת היא שאין לך הרבה מה להפסיד, זיכרי שאם את בונה חברים דרך קבלה חברתית כמו זו שיש בבית הספר את עלולה לגלות יום אחד שהאנשים עימם את מסתובבת אינם חברים אמיתיים בעוד שמי שמקבל אותך כמו שאת תמיד יהיה עדיף, פשוט בגלל שבקשר החברות הזה אין תנאים מלבד כבוד הדדי.
דרייק
קודם כל כדי באמת להתקרב אליהן את צריכה להרגיש שווה אליהן!
כל עוד את תגדירי אותן "במעמד גבוה משלך" זה לא יקרה.
תכניסי לך טוב לראש שהן ילדות בדיוק כמוך ואפילו פחות טובות ממך!
מה שעשה אותן מקובלות זה עודף הבטחון העצמי (שלפעמים זה מינוס ולא תמיד פלוס)
השתלטות לפעמים ואמונה במי שהן ומה שהן
בדיוק מה שאת צריכה לעשות, ולדעתי כל בן אדם ללא קשר למקובל או לא
פשוט להאמין בעצמך! להרגיש ולהאמין שאת שווה ולמה שיהיה מישהו יותר טוב ממך?
במה הוא יותר טוב ממך? להאמין בזה שאת שווה וטובה בדיוק כמו כולם
אל תפחדי מהן או תרגישי נחותה מהן. הן בדיוק כמוך!
להיות עם בטחון עצמי, להרגיש יפה! תאמיני בזה
תזכרי שמה שאת מאמינה זה גם מה שאת משדרת כלפי חוץ
כלומר אם את בעצמך לא אוהבת את עצמך או לא חושבת שאת יפה, אז למה שהסביבה שלך תחשוב ככה?
זה מתחיל בך! כשאת תאמיני בשינוי הוא יקרה.
אני בעד לעשות כל שינוי חיצוני העיקר שיגרום לך להרגיש טוב יותר עם עצמך
ככה שאם יש משהו שאת לא אוהבת בעצמך, תשני אותו
אם זה באיפור או תסרוקת וכו' -העיקר שבסופו של דבר תרגישי יפה וטוב כמו שאת ואיך שאת.
בשביל עצמך ולא בשביל הסביבה!
שיהיה לך המון המון בהצלחה:-)