14 תשובות
שואל השאלה:
זה 4 שנים אבל!
אנונימית
אחרי שתסיימי להיות נהגת חדשה תוכלי להסיע יותר מ2 נוסעים. שזה אומר בגיל 19.
אבל את נחשבת נהגת צעירה עד גיל 24 וזה משפיע על העלויות של הביטוח
בגיל 19 לאחר שנתיים שנגמר הנהג חדש
כן, רק בגיל 21 תוכלי.
לפי משרד הרישוי: "נהג חדש צעיר, שטרם מלאו לו 21 שנים, איננו רשאי להסיע יותר משני נוסעים, אלא אם יושב מלווה במושב שלצידו".
שואל השאלה:
Maila ו אתלאיודעת
אתם אומרים מניסיון ודאי?
אנונימית
כן אני 19 ובלי נהג חדש
למי שעשה מינוס, זה *החוק* הכתוב של משרד התחבורה. סעיף 6.
"מלך סטיפס"
אתה מדבר על נהג חדש משמע עוד לא עברו שנתיים מקבלת הרישיון.
אתה לא הבנת את השאלה שלה
זה לא משנה כי היא נחשבת נהג צעיר
נהג צעיר זה עד 24
אבל אם יש לך שנתיים רישיון ואתה לפני גיל 21(משמע לא נהג צעיר יותר)
אתה יכל להסיע מעל 2, פה זה נגמר.
צודק, טעיתי.
מצטער על ההטעיה שואלת השאלה.
מלך סטיפס , הכוונה בנהג חדש צעיר שטרם מלאו לו 21 , הכוונה היא לא שעד גיל 21 , הכוונה היא שאם אתה נהג חדש מתחת ל21 , את לא יכול להסיע יותר משניים , זה לא עד גיל 21.
זה בתוקף של הנהג חדש , כלומר שנתיים שלמות.
אם אתה בן 18 , ואתה הוצאת רישיון , יש לך שנתיים שלמות להיתו נהג חדש , ועד שאתה לא מסיים להיות נהג חדש אתה לא יכול להסיע מעל ל2 אנשים. שאתה מסיים את הנהג חדש , למרות שאתה בן 20 , אתה בכל מקרה יכול להסיע יןתר משניים איתך.
אנונימית
אה אוי סליחה חח לא ראיתי שכבר תיקנו ולא ידעתי איך להסביר נכון ^
אנונימית