8 תשובות
לא יודעת לגבי הראשון אבל כן
אצל כל אחד הצמיחה שונה
יכול להיות שאצלך זה בתדירות גבוהה יותר
הגיוני לכל אחת יש צמיחה שונה
אני גם מורידה שפם כל שבוע והן לא יצמחו לך בהיר
את עיראקית? היתה לי עיראקית בבית ספר שהיתה ככה. לי אף פעם לא היה שיער פנים ובטח לא בגילכן.
אנונימית
הגיוני, כל אחד והקצב צמיחה שלו.
משחות להורדת שיער מחלישות את סיב השערה החיצוני, ז'תומרת זה שנראה לעין ולא את השורש שלו, בפועל המראה שהמשחות האלה נותנות כשהשיער צומח מחדש הוא מראה של גילוח, כאילו גילחת את השיער שם. לא האופציה הכי אסתטית שאני הייתי בוחרת. זה לא בהכרח יכהה לך את השיער עוד יותר או יגרום לו לצמוח עבה יותר אבל ממש הגיוני שהשיער צומח מהר יותר ונראה לא אסתטי
שואל השאלה:
עם מה היית ממליצה?
אנונימית
אני בחורה יחסית שעירה ורוב החברות שלי לא שעירות. זה לא שאין לי שיער בפיאות אבל אני אישית חושבת שזה חמוד ולא מורידה שם, בלחיים אם יש לך פלומה של שיער בהיר אז גם לא הייתי מורידה שם אלא אם זה שיערות כהות ואז כן הייתי מורידה או אם לא מפריע לך שיש שיער בהיר שם אז יש גם קרמים לחמצון שיער פנים- פשוט ללכת לחנות פארם ולבקש מהמוכרות שיראו לך איפה הקרם נמצא.
אני מורידה שיער מהשפם עם רצועות שעווה לפנים של veet שבאות עם מגבונים עם שמן כדי לנקות כל שאריות של שעווה שנשארו אחרי המריטה. בעקרון לוקח לי משהו כמו שבוע-שבועיים ובמקרים טובים גם יותר עד שאני רואה צמיחה מחדש. כשמורידים שיער בשעווה הדבר הכי חשוב לזכור זה שכמה זמן שתחכי בין כל פעם שאת משתמשת, העור ישאר יותר חלק כי כמה שהשיערות שאת מורידה יותר ארוכות ככה יותר קל לתלוש את השערה מהשורש שלה ולמנוע צמיחה והתחדשות מהירים של סיבים חדשים של שיער. פשוט תדעי שלכל בחורה גם לבחורות מאוד לא שעירות יש פלומה באיזור השפם וזה טבעי ובסדר וגם אם תוך שבוע את רואה צמיחה מחדש באיזור השפם זה לא אומר שאת צריכה ישר לרוץ ולטפל בזה, שיער גוף זה לא דבר כזה מזעזע כמו שאנשים עושים מזה ואם את לומדת להרגיש בנוח איתו יהיה לך יותר קל להתמודד עם הבעיות האלה. כל עוד את לא מגלחת את הפנים או משתמשת בקרמים להסרת שיער מהפנים הכל טוב. שתי השיטות האלה מעודדות צמיחה מוגברת ומהירה של שיער.
כשאני עושה שפם עם רצועות שעווה יש לי לפעמים שיערות בודדות ובולטות שלא נתלשו ואז אני לוקחת פינצטה ומורידה אותן אחת אחת, בגלל שהשעווה עושה סוג של טראומה לאיזור אז לא מרגישים כמעט בכלל את הכאב של הפינצטה וככה אפשר לדאוג שהשפה תהיה נקייה וחלקה.