3 תשובות
סבבה
נשמע לי מעט מדיי והלחם יוצר רעב מדומה. אני מאד ממליצה לך לאכול דיאטה שלא יוצרת רעב מדומה. חשוב לאכול פחמימות מהרבה ירקות מעט פירות ומעט אגוזים וקטניות. לא לוותר על פרי ליום. לחמניות ופסטות זה לא טוב לדיאטה כי זה גורם לרעב מדומה כתוצאה ממעגל הפחמימות. אם תאכלי לפי התפריט הבא תרדי במשקל בצורה בריאה אבל בשביל שזה לא יהפוך לדיאטה קיצונית צריך להקפיד לאכול מהפירות והירקות בתפריט אחרת זה יהפוך לאטקינס. אם את לא אוכלת פחמימות בכלל ייתכן שהגוף יעצור את הירידה. חשוב לאכול פחמימות מירקות. תנסי לאכול לפי התפריט.
בוקר: סלט ירקות ממלפפון עגבניה גזר חסה או עלי סלנובה או רוקט, גרעיני חמניה, טחינה משומשום מלא חופשי מיץ מלימון סחוט. מותר גם שמן זית חופשי. יש להוסיף חביתה או ביצה.
ביניים: תפוח. אפשר להוסיף מטבל משתי כפות חמאת שקדים ללא סוכר וכף קקאו.
צהריים: חזה עוף חופשי, ירקות מאודים או סלט או שניהם חופשי ומכל סוגי הירקות שמתחשק לך למעט תפוח אדמה ובטטה. לפחות 2 כוסות ירקות.
ביניים: עוד מהירקות המוקפצים של הצהריים. אפשר בטטה אחת קטנה עם טחינה.
ערב: קטניות כמו חומוס או שעועית או עדשים ביחד עם סלט גדול מלא ירקות טריים דג טונה או בקלה. או ביצה קשה אם לא אכלת בבוקר.

חשוב להקפיד לאכול לפחות פרי אחד ביום. אפשר גם לאכול 2-3 פירות יבשים או כדורי אנרגיה שעושים מעיסת תמרים מס כפות קקאו מס כפות שמן קוקוס פקאנים טחונים חמאת שקדים. לגלגל בקוקוס.
התפריט שלך גם בסדר. אני עדיין ממליצה לנסות את מה שהצעתי. זה מדהים וקל.