12 תשובות
כן אפשר להגיד
כן
שואל השאלה:
אל תעשו נקודות זה מעצבן
אנונימית
שואל השאלה:
אז עדיף לא לספר לה נכון? (התקופה הזאת עברה עכשיו טובה)
אנונימית
למה אתם אומרים לה כן?!
אובססיביות לא מתאפיינת ככה.
את כנראה מאוד אוהבת אותה וקיבלת הלם ולא ידעת איך להתמודד עם זה
שואל השאלה:
לא אהיה מופתעת אם אני נחשבת לאובססיבית, אני תלותית ויש לי חרדת נטישה.. בכללי אני לא יודעת להתאהב זה תמיד יותר מדי
אנונימית
נראה שזה יותר קטע של חרדת נטישה מאשר אובססיביות, אבל ככה זה מערכות יחסים לפעמים מתרחקים לפעמים מתקרבים לפעמים רבים לפעמים משלימים לא הכל צריל להיות מושלם. הכי חשוב זה לדעת לאהוב את עצמך קודם ולהיות שלמה בלי לרצות שמישהו אחר "ישלים" אותך ורק אז תוכלי ללמוד לאהוב אחרים אהבת אמת, כי אהבה תלותית יכולה לפגוע גם בצד השני.
לאמר אם את אובססיבית לפי מה שכתבת בלי להכירך באמת לעןמק ובלי לשאול עןד מספר רב של שאלות לא ניתן כמעט לפסוק באופן כזה . מעבר לכך, שאת שואלת אנשים רנדומליים שאלה שמתאימה יותר להישאל אצל איש מקצוע שחקר את מדעי וחקר נפש האדם ולמה את נותנת לאנשים להחליט מי את על פי התנהגות כזו או אחרת שקשורה באהבה ? אך מה שכן אני יכולה לאמר לך יקירה שבאהבה אין היגיון, אין הרבה שליטה, ובעיקר צריך להזהר במי מתאהבים .
גם לי יש קצת מהתלות ובהתאם משכתי לחיי הרבה נרקסיסטיות ואני בתור אחת שחוותה בדיוק את מה שאת מתארת והלכתי ללמוד על זה באןפן מקצועי רוצה לאמר לך משהו מהלב לפני הכל , אנשים עם נטיה תלותית בדרך כלל מושכים אליהם נרקיססטים ופה מתחילנ מלכודת מסוכנת עבורך שיכולה להפוך אותה לבסוף למשהי שברירית מסכנה והרבה יותר אומללה ממה שהיית לפני שהכרת ... בקיצור, שווה לך לכתוב ביוטיוב על המושג נרקיסזם ולבחון אם בכלל אותה אחת שאת איתה כעת לא סובלת מההפרעה הזו . ובכלל , שווה ללמוד על כל מחלות והפרעות הנפש כדי לשמור על הלב והרגש שלך .ושורה תחתונה , אל תתני לא אישה או גבר להחליט מי את או לשפוט אותך או להעביר עליך ביקורת שמורידה מערכך .קודפ כל תעריכי את עצמך ןתשקיעי בהערכה עצמית כמה שיותר .כך גפ תמצאי אהבה איכותית בהתאם . מצאי את נקודת ההבנה הפנימית שלך עם עצמך לכל התנהגות שקורית לך
וגם אני רנדומלית ולא אשת מקצןע רק עונה לך מהלב ממה שחוויתי על בשרי ולמדתי מאנשי מקצוע בתחום
שואל השאלה:
תודה❤
אנונימית
באותו הנושא: