11 תשובות
השאלון לדוגמא זה ממש המבחן, אין הכנה יותר טובה ממנו.
דגשים במבחן עצמו:
1: המבחן קשה, ממש קשה.
2:לא להילחץ עם נתקעים, פשוט לדלג הלאה, כמעט כולם לא מצליחים הכל פיקס.
3: לא לשכוח שאת חכמה, זה הדרך להצלחה.
אני הולכת למבחן של אלפא (זה לכיתות ט') ושלחו לנו גם דפים להתכונן, אולי זה אותו מבחן אבל אני יכולה לנסות לשלוח לך אותו כאן.
זכרי שבסופו של דבר צריך לחשוב בהיגיון, על זה מתבסס כל המבחן. אם את נתקעת על שאלה כדאי לך לעבור לשאלה הבאה ולחזור אליה בסוף. כדאי לך אם את לא בטוחה מה התשובה לסמן בשאלות אמריקאיות את התשובות שאת פוסלת ובטוח לא התשובה- ואז נגיד ישארו לך 2 אופציות ולבחור אחת מהן בסוף אם את באמת לא מצליחה, יש לך סיכוי של 50% להצלחה אם נשארו לך שתי אופציות.. אל תשאירי שאלות ריקות, זה סתם הפסד בטוח בשאלה.
מצאתי אתר שניסיתי להתאמן בו לקראת המבחן, אני לא בטוחה עד כמה הוא אמין אבל התוצאות שיצאו לי נראות לי הגיוניות. אני אשים שם קישור, תלחצי קודם על האפשרות החינמית עדיף. אז זה אומר לך לבחור איזו עבודה את רוצה או משהו, לזה בעיקרון זה יותר נועד, כדאי לך לבחור במהנדס/טכנולוג כי זה הכי מבוסס על הגיון מהאופציות המוצעות. ואז זה מציע לך למטה לבחור את המבחנים בהם את מעוניינת (כדאי לך אנלוגיות מילוליות, ראיתי שזה חלק נכבד במבחן) ופשוט מה שאת רוצה לראות מהי הרמה שלך. כל מבחן שאת בוחרת אורך כ13 דקות ויש לך בו 25 שאלות עם 4 אופציות, בסוף הבוחן זה שולח לך למייל את התוצאות מ1 עד 9 בכל מבחן יחסית לממוצע.
והנה המבחן ששלחו לי, כנראה שזה אותו אחד אבל כדאי לך בכל זאת להוריד את הקובץ ולבדוק.
בהצלחה:)!
שואל השאלה:
תודה!
למי שיש גם מבחן בהצלחה
אנונימית
איך הלך? ואגב, המבחן ששלחתי לך זה אותו המבחן ששלחו לך? אם לא, את יכולה במקרה לשלוח את המבחן ששלחו לך?
שואל השאלה:
היה סביר...והמבחן ששלחת לי לא נתן לי להיכנס אחיו אז לא ראיתי אבל בשמחה אני אשים לך את שלי
אנונימית
הא לא משנה כבר,
אני כרגע חזרתי מהמבחן שלי. הלך לי סבבה אני חושבת, אבל יחסית לזה שהיו מלא ילדים וכמה אולמות ויש כמה מועדים בכלל, אני לא חושבת שיש לי סיכוי גבוה להתקבל..
אבל אני מקווה שיצליח לשתינו:)
היי , תקשיבי אני ממש אשמח אם תעזרי לי .
היה לי ביום שישי בשבוע שעבר את המבחן הזה ואני ממש במתח ואני רוצה לדעת תוך כמה זמן הם מחזירים תשובות אז אם את יכולה לומר לי תוך כמה זמן את קיבלת זה יהיה ממש נחמד מצידך !! תודה מראש
^אני יודעת שכנראה לא דיברת אליי, אבל אני אנסה לעזור בכל זאת
זה תלוי באיזו אוניברסיטה את עושה את זה אני חושבת.
יש כמה מועדים בהם מתקיימת הבחינה ומודיעים מי התקבל רק לאחר שכולם עשו את המבחן, כאילו זה מה שנשמע הכי הגיוני.

אני לדוגמא נבחנת לאלפא, ואני נרשמתי מוקדם יחסית אז עשיתי את הבחינה ב30.1 וחברה שלי עשתה היום (11.2) וכנראה שזה המועד האחרון כי היא נרשמה בערך יום לפני שההרשמה נסגרה.
אז כנראה שצפויות לי תשובות לפחות עד סוף החודש.

אז אם את מכירה מישהו שנרשם מאוחר את יכולה לשאול אותו מתי מועד הבחינה שלו ואז לדעת שעד אז (אם זה לא עבר) ככל הנראה לא תקבלי תשובה.
היי אני חושבת שיש מועד אחד כי לא היה הרשמה מוקדמת ומאוחרת נגיד אני נרשמתי ממש מוקדם וחברה שלי נרשמה יחסית מאוחר ולשתיהן היה היום
האמת שזה אותו המבחן לאודיסאה, אלפא ואידיאה אז יש סיכוי גבוה שהן עשו את זה עם חברה שלי.
אני עשיתי לפני כמעט שבועיים ועדיין לא קיבלתי תשובה:\ (ביום חמישי הקרוב זה יהיה שבועיים)
(ומקבלים תשובה גם אם לא מתקבלים, חברים שלי ניסו להתקבל לאודיסאה שנה שעברה וחלקם לא התקבלו).