תשובה אחת
*שאלה ללא מהות* מתחלקת לשלושה סוגים: שאלות נטולות ערך (ללא מהות), רטוריות או כאלו שאין באפשרות גולשי האתר לתת עליהן מענה.

אפרט על כל סוג שיהיה ברור :)

1) שאלות נטולות ערך - בדיוק כפי שזה נשמע, שאלות חסרות ערך, מטרה, משמעות. ובעיקר, לא נועדו לקיים אתה מטרה האמיתית של האתר - לעזור זה לזה.
לאחרונה נוספו עוד ועוד שאלות לקטגוריה הזו, עקב פניות מרובות של משתמשים שאין כבר שאלות אמיתיות באתר והכל זה סקרים מטופשים.
לדוגמה; "בני כמה אתם?", "דברים שרק אנשים x מבינים?", "קטילה ל...", שאלות לגבי תוכן מהחוקים וכד'. אולי הן נשמעות לגטימיות לכשעצמן, אך זה לא נכון. השאלות האלו נשאלות אך ורק מתוך שעמום, כאילו אמרו לעצמם בראש - "אין לי משהו טוב יותר לעשות עם עצמי אז אני אשאל שאלות מיותרות". מעבר לזה, הן לרוב מגיעות לחמות ותופסות מקום רב לשאלות ה*באמת* חשובות, שעליהן בדרך כלל אין כמעט מענה.

2) שאלות רטוריות - מניחה שברור לכולם המושג רטורי - משהו ברור מאליו. אין לשאול שאלות שהתשובה אליהן ברורה מאליה.
בעיקר מדובר על שאלות שמתחילות ב"רק אני..." כי הרי ברור שלא משנה מה יהיה ההמשך, אתה לא היחיד בעולם שעושה את זה, לכן יש להשקיע בניסוח מוצלח יותר.

3) שאלות שאין באפשרות גולשי האתר לתת עליהן מענה - בדיוק כמו שזה מתואר, שאלות שאי אפשר לענות עליהן. בין אם זה שאלות ניחושים שבאמת אי אפשר לדעת את התשובה, או בין אם זה שאלות שכל תשובה עליהן תיהיה חייבת לעבור על חוקי האתר. לדוגמה: "כמה אתם חושבים שאקבל במבחן באנגלית מחר?", "מה אתם חושבים כל אתיופים?" וכד'.