9 תשובות
לפי מה שאתה מעדיף.. תקרא קצת על כל מגמה.
אין כאן משהו עדיף, תסתכל ותקרא, תראה מה הכי אהבת.
הנדסת תוכנה
מה שיותר מעניין אותך
אני הייתי בוחרת פיזיקה
מה שיותר מעניין אותך
הנדסת תוכנה לדעתי יותר מעניין וגם יותר קל
אני למדתי מדעי המחשב+הנדסת תוכנה + פיזיקה. זה נחשב מחשבים 10 יחידות אבל מפצלים את זה ל5 מדעי המחשב ו5 הנדסת תוכנה. אצלי הנדסת תוכנה היה פשוט הרחבה של מדעי המחשב. במדעי המחשב היה ממש חומר לבגרות תיאורטית, 30% ומגן. הנדסת תוכנה זה היה רק פרויקט, והמגן היה להציג את הפרויקט.

לא יודעת אם אצלך זה ככה. אם אצלי זה לא היה ככה, והייתי חייבת או מדעי המחשב+הנדסת תוכנה או מדעי המחשב+פיזיקה הייתי בוחרת באפשרות השנייה(עם פיזיקה). כי לדעתי זה יועיל לי יותר. פיזיקה זה מקצוע מאוד נחשב ומועיל.
שואל השאלה:
אצלי זה 10 יח"ל מחשבים
אנונימי
גם אצלי, כמו שהסברתי, זה היה לי 10 יחידות מחשבים שזה בתכלס מתפצל ל5 מדעי המחשב ו5 "תכנון ותכנות מערכות"- המקצוע נקרא הנדסת תוכנה אבל ככה רשום בתעודת הבגרות. אצלנו מי שלקח מדעי המחשב בבחירת מגמות אוטומטית הוא ממשיך להנדסת תוכנה חוץ מאלו שאמרו בפירוש שלא מעוניינים להמשיך. ככה שבחרתי מדעי המחשב ופיזיקה ובפועל היה לי 10 יחידות מחשבים(מדעי המחשב והנדסת תוכנה) ו5 פיזיקה.

אם יש לך אפשרות לעשות כמוני גם 10 מחשבים וגם 5 פיזיקה זה שווה לדעתי כי ה5 הנוספות במחשבים של הנדסת תוכנה הן כמו שהסברתי בסך הכל פרויקט, אפשר לסיים אותו מוקדם וסיימת עם המגמה ורוב האנשים מקבלים שם ציון ממש גבוה (90+) אם לא 100 אם אתה משקיע(אני קיבלתי 100)