11 תשובות
על סמך מה אתה מבסס את הטיעונים ש"טראפ עוד מעט הולך, ארה"ב תיפול, ישראל תחטוף"?
ועוד בנוסף לטיעונים הלא מבוססים האלה אתה עוד שואל למה אף אחד לא הולך לפי הרמב"ם? התשובה היא בשאלה שלך.
אף אחד לא הולך לפי הרמב"ם כי מדוע שאנשים יחשבו שארה"ב באמת תיפול על פי טיעונים לא מבוססים
כרגע ארה"ב היא אחת המעצמות הכי חזקות בעולם ואין שום חשש מיידי לקריסת נשלטון
שואל השאלה:
אתה רציני? יש מלא פליטים במערב אירופה ורק עכשיו נבחר שלטון שמאל קיצוני בספרד. לפי הדמוגרפיות עוד מעט הלבנים לא יהיו שם רוב, כנ"ל בארה"ב. ולאמריקה יש חוב עצום של 22 טריליון דולר.
שואל השאלה:
רוסיה מחזיקה את ישראל וארה"ב בביצים. ארה"ב בגלל בעיות תקציב הוציאה חיילים מסוריה.
הפליטים זה נתון ממש קטן באירופה ואני בטוח במאה אחוז שימצאו פיתרון לזה למה כדור הארץ עבר דברים יותר קשים מבסך הכל כמה פליטים.
שלטון קיצוני בספרד לא מזיז לאף אחד את הגבה
אם הדמוגרפיות נכונות לפי הטיעון שלך ויהיה שם מיעוט לבנים לעומת רוב של שחורים, מה רע? זה גזענות אם אתה חושב שצבע גוף קובע אם מישהו יכול לנהל מדינה.

לארה"ב יש את החוב עשרות שנים ושוב זה לא מזיז לאף אחד כי זה ברור מאליו שאין להם אפשרות לשלם את החוב אז עדיף לנהל משא ומתן לגבי דרכים אחרות לשלם את החוב
רוסיה היא מדינה קומוניסטית עם מלא תעמולה כל מה שאתה שומע בתקשורת זה בולשיט, אתה ממש לא יודע אם רוסיה באמת מחזיקה את ישראל וארה"ב בביצים או ההפך.

לארה"ב יש את התקציב הכי גבוה בעולם מכל שאר המעצמות (600 מיליארד בשנה) אם כבר היא הוציאה את החיילים מסוריה מכוונות שונות.
לפי מה שידוע לי המעצמה השנייה עם התקציב הכי גבןהה הוא 200 מיליארד או פחות אפילו, לא זןכר בדיוק אבל זה הבדל משמעותי מארה"ב
שואל השאלה:
על מה לעזאזל אתה מדבר? רוסיה כבר לא קומוניסטית כבר 30 שנה בערך. יש להם שלטון דמוקרטי בדיוק כמו במערב, עם בדיוק אותה התנהלות. רק שבניגוד למערב, הדמוקרטיה שם מנוהלת על ידי פוטין ומקורביו בעיקר אז ככה שזו לא בדיוק "דמוקרטיה", אבל זה בטח לא קומוניזם.

ולגבי השחורים.. להזכירך ברגע שהרבה לבנים עזבו את דרום אפריקה המצב שם רק הולך ונהיה גרוע יותר... החקלאות שם מתדרדרת ודרום אפריקה נחשבת לאחת המדינות המסוכנות בעולם כיום
שואל השאלה:
מתישהו החוב הזה יתפוצץ כי אי אפשר להדפיס בלי סוף דולרים, וגם סין חווה בום כלכלי, הערבים מתחזקים, אירופה בנסיגה ובמיתון...
כל צרפת ובריטניה כבר מוסלמים, ארצות הברית בדרך, רוסיה תצטרף לכל אחד שמנסה לכבוש את העולם (בקרוב: מוסלמים) ויהיה רע.
אנונימית
כי הם עם מגעיל, אידיוטי, חסר תרבות (באופן מילולי) וחזק כלכלית, כל מה שאנחנו שואפים להיות.
כפרה העולם ייחרב לפני שמה שאתה מתאר יקרה. תתגבר אינסל. לא כולם שותפים לדעות הימניות שלך.
שואל השאלה:
אמרתי רוסיה "דמוקרטית". כנראה יש לך בעיות בהבנות הנקרא. דמוקרטיה על הנייר