תשובה אחת
עדיף שתשני את התקציר ככה כדי שישמע יותר טוב:


גיל ההתבגרות הוא שלב קשה בחיים , לכל אחד שלב זה משפיע בצורה שונה על החיים.
כאשר דנה בת ה - 16 החלה את השנה השנייה שלה בפנימיית ביאליק בחיפה, היא לא ציפתה שיצטרף ילד חדש לפנימייה ויהפוך את כל העולם שלה . אוהד בן ה - 17 עבר מתל אביב לחיפה עקב בעיות עם המורים בבית הספר הקודם שלו , הוריו שכבר היו מיואשים ממנו ומהתנהגותו שלחו אותו לפנימייה בתקווה שזה יעזור לאוהד וישפר את התנהגותו , אומנם מה שהם לא ידעו זה שהכל רק יחמיר עם הגעתו לפנימייה ופגישתו עם דנה וחבריה . גיל ההתבגרות כולל בתוכו לחשוב שאתה יודע יותר טוב מכולם , שכל העולם צריך להיות סובב סביבך ושכולם תמיד מדברים עליך . מה יקרה כאשר שני עולמות מצטלבים זה בזה , כאשר אוהד יפקח לדנה את העיניים וייתן לה נקודת מבט שונה על העולם . כיצד המפגש של שני אנשים אלו ישפיעו על הפנימייה כולה ?


*הייתי גם משנה את נוסח של "גיל ההתבגרות כולל בתוכו לחשוב שאתה יודע יותר טוב מכולם , שכל העולם צריך להיות סובב סביבך ושכולם תמיד מדברים עליך . מה יקרה כאשר שני עולמות מצטלבים זה בזה , כאשר אוהד יפקח לדנה את העיניים וייתן לה נקודת מבט שונה על העולם . כיצד המפגש של שני אנשים אלו ישפיעו על הפנימייה כולה ?"

זה לא נשמע כלכך טוב, הייתי משנה לך כדי שזה ישמע יותר תקני אבל אני לא יודעת בדיוק איזה מסר את רוצה להעביר. תנסי משהו כמו" גיל ההתבגרות מהווה חשיבה אגואיסטית, שאתה מעל כולם וכולם צריכים לקנא ולהיות בסיביבתך כי אתה "מגניב".אך, מה יקרה כאשר שני עולמות יפגשו? מה יקרה כאשר אוהב יפקח את עיניה של דנה על העולם וייתן לה מבט חדש ומשונה על העולם? כיצה מפגש של שני האנשים האלו ישפיע על כל הפנימייה?"