4 תשובות
אם את כבר בת 20 הם לא אמורים לדעת הכלל, סליחה באמת ועם כל הכבוד אבל בגלל אנשים פרימיטיביים קשה היום להצליח, אם את מרגישה לגבי משהו שזה בסדר ותקין, אז למה לא, אני גם נותת כתובת שלי חופשי והכל בסדר, אם באלך תגידי להם שנתת רק תא דואר
מנסים להגן עליך. תנסי להעריך ולהוכיח להם שמי שמנסה ליצור איתך קשר לגיטימי. לעזעזל אנשים, אי אפשר לבטוח על כל אחד באינטרנט, ואין דבר כזה מתנות בעולם האמיתי, חייב לעשות משהו בשבילן, אז תוודאי מה הם רוצים בפרטי פרטים לפני שתחתמי על משהו שתתחרטי עליו לתמיד.
במקום להיות אנטגוניסטים להורים שלכם, תנסו להבין למה הם אומרים מה שהם אומרים.
אנונימי
מה זה קשור?? אני גם עושה את זה, נכון יש פה אינטרס, לפרסם מוצר תמורת פוסט, זה חברות פרסום ומשרדים. לא צריך כל דבר לעשות סרט, אפשר לחשוב אז נתנה כתובת, היום יש בגוגל הכל, טלפון אחד ויודעים גם מספר תז שלך, כולה תא דואר לשלוח לה את המוצר זה משרדים מוכרים ולא לוקחים לה כסף זה או שהיא מרוויחה או שהיא מרוויחה
לא בהכרח שכל משרד הוא מוכר, אם הוא כן מוכר, לא תהיה לה בעיה להוכיח להורים שלה לא?
פשוט אי אפשר לדעת אם היא תתן למישהו מסוכן פרטים שהוא לא צריך לדעת.. אני לא חושב שזה כזה קל למצוא פרטים אישיים, אבל אולי אני לא מעודכן.
בקיצור זהירות וזהו, ושתנסה לשתף פעולה עם ההורים, שלפחות מישהו יפקח עלייה קצת ויתן לה חוות דעת לגבי טעויות. זה שאנחנו מקבלים סטטוס של בוגר בגיל 18 לא הופך אותנו אוטומטית לגאונים שיודעים הכל, היא לא חייבת לעשות את זה לבד..
פשוט שמעתי על סיפורים די רעים של בנות שעבדו עליהן, אז פשוט זהירות.
אנונימי