5 תשובות
אני חושבת שחודשיים בערך
למדתי מהאפליקציה, למדתי את כולה פיקס, ואז היה במבחן עצמו שאלות שלא הכרתי, נבהלתי מאוד ועניתי סתם משהו, התחלתי ממש להיכנס ללחץ, הייתי בטוחה שכל השאלות יהיו שאלות שאני כבר מכירה, אחרי זה נכנסתי לאתר אינטרנט אחר עם שאלות, ששמה היה יותר שאלות, וגם את אותן השאלות שהיה בתיאוריה עצמה אבל באפליקציה לא ובתיאוריה השניה עברתי.
הזמן שלקח לי ללמוד סה"כ שבוע וקצת, קראתי יחסית ברפרוף באתר בשם: "עברתי" את כל הסיכומים, עברתי על כל התמרורים ואז עשיתי המון מבחנים באפליקציית - "נוהג" שהשאלות שם בול כמו השאלות בתיאוריה עצמה, בדיוק אותו הנוסח ואז כשהרגשתי מוכנה אחרי המון מבחנים שעברתי ברצף - ניגשתי ועברתי בפעם הראשונה.
למדתי רק שבוע לפני, אפילו פחות משבוע בערך 4 ימים לפני. אני לא צריכה הרבה זמן כדי לזכור בעל פה דברים. למדתי דרך אתר "עברתי", כי קראתי קצת בfxp וראיתי שהמליצו עליו. האמת שגם אני ממליצה כי הלך ממש טוב, זה מסכם בממש קצר רק את החומר שצריך לדעת וזה בחינם(האפליקציה שלהם לא), אחרי כל סיכום יש כזה מבחן קצר של הנושא.

אז חילקתי ככה שבמשך יומיים-שלושה עברתי על כל החומר והנושאים באתר בצורה מלאה. ואז ביום האחרון עשיתי פשוט מלא מבחנים, גם מאתר עברתי וגם מעוד אתרים אחרים, ניסיתי מכמה שיותר אתרים שונים לעשות מבחנים(כדי לא לקחת סיכון שאפספס סוג שאלות מסוימות). אבל האתרים שבסוף הכי השתמשתי בהם לשאלות זה "עברתי"(יש להם שם גם מבחנים לדוגמה בנוסף לשאלות אחרי כל פרק) , "תאו", ואתר "דרך".

בסוף בתיאוריה עצמה סיימתי ממש מהר תוך משהו כמו 5-8 דקות והיו לי 0 טעויות וזה הרגיש ממש קל. באיזה שהוא שלב, גם במבחנים לדוגמה שעשיתי השאלות חוזרות על עצמן, ככה שבתיאוריה עצמה לא הייתי צריכה לחשוב, הכרתי את כל השאלות+התשובות שלהן בעל פה. הלך ממש טוב האמת(למרות שנלחצתי בהתחלה וחשבתי שיהיה קשה יותר ממה שבאמת היה).
למדתי שהיה לי זמן פנוי כזה, נסיעות באוטובוסים וזה כמו משחק בפלאפון בנוהג, בערך שבועיים ולמדתי את כל התמרורים , עברתי ראשון יצאתי מתיאוריה אחרי איזה 6 דקות..
קורס. 600 שלושה ימים