3 תשובות
המבורגר מטבעו זה אוכל מאוד לא בריא בגלל אחוזי שומן גבוהים מאוד. לשרוף את השומן הזה מאוד קשה . המבורגר שלך כולל איזה 1000 קלוריות (קציצה +לחמניה +קטשופ+ מיונז +כל השאר) שזה אומר בערך חצי מהקלוריות שאתה צריך ליום שלם. בעצם אם תעשה חשבון לבד של כל האוכל שאתה אוכל ,מול מה שאתה שורף בפעילות ספורטיבית - תראה שיש לך כל הזמן עודף קלוריות שמצטברות בגוף לא רק בצורת שומן אלא גם סותמות לך עורקים וכו'. בקיצור - המבורגר אחד בשבוע ולא יותר. זה אוכל זבל - junk food.
שואל השאלה:
אז שומע אחי אם אכלתי חמישי שעבר והיום שלישי זה כמעט שבוע בפער של יומים לא נורא נכון? מתכוון לרוץ בספורט להוריד את זה ובתכלס גם ישלי חילוף חומרים צהיר
אני לא יודע איזה זבל אתה אוכל בשאר הימים . אולי אתה גומר קופסא של גלידה לבד ,או בקבוק קולה ... מאיפה לי לדעת ? בטוח לא רק בגלל המבורגרים אתה עלית במשקל . אז תתחיל להציל את עצמך , כי אף אחד אחר לא יעשה את זה . 5 זה לא 7 ,עד כמה שאני מבין במתמטיקה. תראה בעצמך סרט ביוטיוב supersize me ,על אחד שאכל כל יום במשך חודש המבורגרים. אם תצליך לעשות בשבוע שלוש פעמים tabata באורך חצי שעה כל אימון , אז יאללה .... תאכל המבורגר כל 5 ימים .