8 תשובות
כנראה שהוא לא יודע בכלל מה זה אומר, תני לו סטירה
סתם מחרטט כי לא נוח לו שלנשים יש זכויות
פמיניזם מעצם המושג פמיניזם לא אמור באמת להרוס נשים. אבל יש כאלו שהופכות פמיניזם למשהו שהוא בכלל לא פמיניזם, ומתעסק רק בהעצמת האישה והקטנת הגבר. בכללי פמיניזם אמור לדגול בשיוויון.
ש י ו ו י ו ן !
לתת לבנות יותר זכויות זה לא שיוויון.
אולי הוא התכוון לאלו שלוקחות את זה למשהו שהוא לא באמת פמיניזם.
כי הוא שוביניסט שלא נוח לו שלנשים יש זכויות
הפמיניזם הפך לדבר רע ותאמת בצדק פמיניסטיות היו מקרים איתן והן תוקפניות כלפיי הגבר ואם גבר רוצה לשלם עלייה בדייט או לעזור לה הן תוקפות אותו בכללי הפמיניזם הפך להעצמת האישה ולהפוך את הגבר לנחות לרדת עליו שגברים הם טיפשים וכל מיני וזה באמת דופק לחלקן את המוח כי הדרך של הפמיניזם השתנה לרעה
כי הפמינזם עושה מהנשים כמו איזה גבר, גבריות כאלוץ
זה םשוט מאוד.

כשרואים כתבה על כך שבתרבות מסויימת, נשים מנסות להפסיק את המנהג האכזרי ביותר של חיתון ילדות, גברים מגיבים ככה : "הפמיניזם הורס את העולם". מבחינתם, כשלא ניתן לשעבד נשים, זה הרס של הנשים.

אבל אם הוא רוצה נשים נשיות, הוא צריך להיות בעד פמיניזם.
עובדה שהנשים הפמיניסטיות בשוודיה הן הכי נשיות ועדינות ונחמדות.
בעוד השובניסטיות של הרי הקווקז נראות ממש כמו גבר.


אז מה הורס את הנשיות? השובניזם שמכעיס ומטריד וגורם ליותר טסטוסטרון ולמוות מוחי.
אנונימית
הוא מביע את דעתו כי הוא רואה בנשים רכוש ולכן מבחינתו זה הורס את האישה. כך האישה לא תהיה רכושו... מה שהילד הזה צריך לדעת שנגמרו הימים שאנחנו הבנים שלטנו בנשים! הדור הבנות החדש הן תהיינה מובילות למנהיגות, וזה הדרך הנכונה גם עבורנו הבנים! אנחנו לא נקבע עבור הבנות כלום, אלא הבנות הפמיניסטיות תנהג את העולם בצדק וביושר על אפם וחמתם של מיזוגנים! שדרך אגב מקומם בכלא!
באותו הנושא: