15 תשובות
דדפול
אני אוהב לראות את סטאר לורד למרות הסתירה לדמות שלו באינפיניטי וור שהוא 100 אחוז יכל למנוע את הניצחון של תאנוס אבל אני יכול להתעלם מזה למרות שאיירון מן הדמות הכי טובה שלהם בסרטים.
לוקי ובאקי הם השניים האהובים עליי ואחריהם סטיב, ת'ור, טוני וכו'
תקשיבו ,אתם לא מעריצי מארוול. כן ,אתם לא.
אם אתם מחשיבים את עצמכם מעריצים רק בגלל שראיתם את הסרטים או את סרטי ספיידרמן של 2002 וכו' ,אתם ממש לא מעריצים.
מארוול היא חברת קומיקס! שנוסדה בשנות ה-40! מה שאומר שמארוול היא חברת קומיקס ולא סרטים. רק בשנות האלפיים הם החלו לעשות סרטי קולנוע המבוססים על דמויות שלהם.
סטן לי לא שחקן!.
אז בבקשה ,תפסיקו כבר עם זה.
וסליחה באמת סליחה מקרב לב אם אני העלבתי או פגעתי במישהו. ושוב ,סליחה. זה פשוט כל כך מעצבן ומרגיז אותי שאשכרה יש אנשים שקוראים לעצמם מעריצים
ומתי קראתי לעצמי "מעריץ"?
כולה שאל איזה דמות אני אוהב

ואני דווקא יודע שזאת חברת קומיקס במקור ושסטן לי זל הוא לא רק שחקן

אני רק מעריץ של הסרטים
^ OP כן זהו שמי ,אני לא דיברתי עליך.
אני דיברתי באופן כללי.
לוקי חד משמעית...הדמות שהכי כיף לי לראות אותה על המסך
גם מגנטו נורא מגניב
^אוו כן לוקי הכי מעניין על המסך
וכן מגנטו מגניב
היי morrison jim פנו אליך כבר אבל עדיין משו אחר, סרטי ספיידרמן של טובי פתחו מלא אנשים לדמות כמו הסרטים החדשים של מארוול. אני אישית לדמות של ספיידרמן לדוגמא הכרתי את הדמות מהסדרה של שנות התשעים עם הדיבוב של טל מוסרי וכל אחד שמכיר את הדמות לפניי ויודע עליה יותר ממני יכול להגיד לי שאני לא מבין אותה ואותו דבר על הבנאדם הזה עם מישו אחר. למרות שאני יכול להבין על נורמיז מעצבנים למרות שהם נהנים מזה אז בתכלס זה לא צריך לעצבן.
אני בטוח שזה עדיף משמארוול היו פושטים רגל או מה שלא היה להם לפניי הסרטים. למרות שזה לא משנה לי עכשיו כי יקום הסרטים שלהם מת בשבילי ואני לא מצפה מהם לעשות משחקים טובים אי פעם כי הם פונים לאותו קהל של קאזואלס שאוהבים את הסרטים במקום לעשות משחקים עם גיימפליי עמוק ואני לא קורא קומיקס בכל מקרה
עזוב תאכלס תה צודק כנראה כבר לא אכפת לי מזה כי אני לא נחסף לאנשים כאלה בזמן האחרון
טוני, לוקח, ופיטר פרקר
לוקי
לוקי, חד משמעית.
גאמורה