22 תשובות
אני נגד התבוללות..
כן שישים פס.
בכל מקרה המון בישראל הם יחסית חילונים או לא מאמינים הדוקים..
הייתי עושה את זה כי אני לא מאמינה..
השאלה מיותרת.
אין דבר כזה חשים פס על התורה, שזה הוראות של בורא עולם. להיפרד מהגויה ולא ליצור איתה שום קשר.
אתה עובר בשאלות על יהדות מלפני שעות, אומר שהדעה של אנשים לא רלוונטית ועושה מינוס לכל מי שאתה לא מסכים אתו, חתיכת אובססיה יש לך.
הקב"ה נתן לנו הוראות וחוקים, אי אפשר לשים עליהם פס.
יש לכם אובססיה לא בריאה לכפייה של האמונות שלכם על אחרים, חפשו עזרה מקצועית באמת שאתם הולכים לפגוע באנשים אם לא פגעתם כבר.
הייתי מתחתן איתה או איתו,לא אכפת לי גוי או לא
תתביישו כופרים.
הוראות של ה' יותר חשובות מהדעה והרצונות שלכם..
לא מתעלמים מהוראות של הקדוש ברוך הוא.
אנונימי
שיתקע לך החזיר בגרון ;)
אנונימית
אמן!
האמת שהוא מחליק טוב בגרון,עם חלב אפילו יותר טוב;)
כן שיתחתן עם מי שהוא אוהב
אני לא חושבת שצריך לתת מינוסים, מי שלא מאמין לא צריך לא להתחתן עם אדם על פי דת, אני לא מאמינה אישית ולא יפריע לי להיות עם אדם נוצרי.. אם אדם מאמין אז אני מניחה שהגיוני שלא יהיה עם אדם כזה
אבל ככה זה, תוצאה, הרמבמיסט וחבורת המאמינים שלהם עוברים בשאלות על הנושא של יהדות ועושים מינוסים לכל מי שלא מחזיק בדעה שלהם ואז מטיפים להם שהם כופרים שצריכים להתבייש ושרק דבר אלוהים הוא נכון.
לפותחת השאלה, תראי כמה המאמינים האלו נואשים למנוע ממך להיות עם גוי, שלא יהיה לך אכפת מה הם חושבים רק מראה שיש להם חיים עצובים שהם דוחפים את האף שלהם לעניינים של אחרים כל הזמן
אנונימי
הוא שאל מה דעתנו והאם צריך להקשיב לתורה, אז כל אחד ענה את התשובה שלו.
יש הבדל בין "צריך להקשיב לתורה" ו"הדעה שלך לא משנה רק דבר אלוהים, שיתקע לך החזיר בגרון ותתבייש כופר"
שיעשו מה שהם רוצים לא מבין למה תוצאה מטיף לכולם ומכריח אותם להאמין באותם דברים שהוא מאמין
אנונימי
אני לא כופה על אף אחד את האמונה *האישית* שלי. אני מעביר פה דברים שכל יהודי חייב להאמין בהם, דהיינו י"ג עיקרי האמונה. זה דברי אלוקים חיים, ולא רק בגלל ש"*אני" ממאין בזה, אלא מה שכל עם ישראל קיבל.
לא חייב הינה אני לא מאמינה
לא כל יהודי חייב, אתה או מי שכתב את מה שאתה פועל לפיו קבע ככה.
אתה כלכך מפחד לשמוע ולהבין את הדעות וצורת המחשבה של אחרים שאתה מסרב להקשיב ונעול על אותה צורת מחשבה וחוזר על עצמך כמו תקליט שבור.

להגיד לאנשים שהדעה שלהם לא משנה כי כל יהודי חייב לעשות ככה וככה וככה לפי הזרם ביהדות שבו אתה מאמין כי אלוהים אמר זה לכפות את האמונה שלך, כי מי שלא מאמין בזה לא אומר את זה ולא כופה על אחרים להתנהג ככה.
אני לא בא ואומר לדתיים שכל בני האדם לא צריכים להיות כפופים ליצורים שמימיים או אומר שהאלוהים שלכם לא אמיתי וקורא לכם בשמות, רק מבקש מכם לא לכפות את הדעה שלכם על אחרים ולכבד אותם ובמקום זה אתה כמו תקליט שבור אומר "זו לא הדעה שלי כל יהודי חייב בלה בלה בלה" זה כן הדעה שלך כי הרבה מהיהודים הדתיים האחרים לא מטיפים לאחרים בלי סוף על זה שהם חייבים להאמין.
אם אתה קורה לזה "כפייה דתית" (זה לא) - אז קרא לזה "כפייה דתית", זה ממש לא מעניין אותי. כפייה דתית - זה לא משהו רע, להפך - זה לגרום לאנשים רצון את רצון האלוקים, שכולם אמרוים להיות כפופים לו. אני רק אורמ פה את האמת, זה הכל. ואני ממש לא אמרו לכבד דעות כוזבות, כי זה פוגע בכבוד התורה. לדעות אשר נוגדות את דעת תורה - אין מקום לכבוד, כי הן דעות לא ליגיטימיות, הן דעות שמורדות באלוקים.
"זה בסדר לפגוע באחרים כי עד שהם לא מאמינים במה שאני מאמין זה פוגע באמונה שלי ולכן אני לא צריך לכבד אותם"
אנשים כמוך שמתבטאים ככה הם הסיבה שבארץ יש כאלו שחושבים שדתיים רעים, אתם לא צריכים להתערב בחיים של אחרים.