8 תשובות
תגידי לה את הסיבות האמיתיות לרצון שלך לעשות החלקה
ולגבי עלות בכל מקום זה מחיר אחר. יש כל מיני החלקות.
תעשי מחליק ותגידי לה לראות כמה זה יפה לך
החלקה זולה היא לאו דווקא מוצלחת וטובה.. לא רוצה לבאס אבל יש לי חברות שעשו וזה קרע להם את השיער.. היום הן בוכות על זה. זה הורס את השיער ממש וחבל. תלתלים זה מהמם אבל אם את ממש לא אוהבת עדיף שתעשי מחליק מדי פעם..
אני בטוחה שהשיער שלך יפה ואת נערה בגיל ההתבגרות עם שגעונות כמו שאני הייתי
את יפה גם עם התלתלים שלך אל תנסי לשנות את עצמך את יפה כמו שאת❤
תלוי עד כמה השיער שלך מתולתל
תמצאי ספר באינסטגרם שנראה אמין וטוב ולכי אליו לייעוץ
השיער שלי היה גלי-מתולתל ונפוח מאוד ועשיתי החלקה אורגנית והוא סבבה עכשיו
ההחלקה הכי זולה זאת אורגנית בסביבות ה500 שקל
אנונימית
תשמעי לא מציעה לך לעשות החלקה זולה.. בתור אחת שפחות או יותר כל החברות שלה עם החלקה אם תעשי החלקה שנחשבת פחות טובה השיער שלך יפגע והשיקום שלו יעלה הרבה יותר.
ובלי קשר לזה.. אני פחות ממליצה לך לעשות.. לא בקטע שיפוטי ואני גם לא מנסה להגיד לך מה לעשות, אני פשוט באמת חושבת שלהחליק את השיער זה לא רעיון טוב. השיער שלך זה חלק מהאישיות שלך, את יכולה לעשות איתו עוד אלף דברים אחרים ואת יכולה גם פשוט לקבל אותו כמו שהוא כי ככה נולדת וגם אם זה לא השיער הכי מסודר בעולם זה לא אומר שהוא מכוער.
טיפ אחרון אני אגיד בגלל שבכל זאת ביקשת עצה עם אמא שלך ולא שיעור על למה לא לעשות: (למרות שאני עומדת מאחורי המילים האלו) פשוט תיהי כנה איתה.. תגידי לה שכשאת הולכת לבית ספר עם השיער שלך זה גורם לך לחוסר ביטחון ושאם תעשי מחליק זה יעלה לך את הביטחון כי את חושבת שאת נראית יותר יפה עם שיער חלק. את יכולה גם להראות לה צילומים של בנות שעשו החלקה ואיך השיער שלהם היה לפני ואחרי(אני מאמינה שיש כאלה באינטרנט) וגם תחקרי קצת את הנושא ותראי לה שיש החלקות שלא הורסות את השיער כמו שהסטיגמה אומרת (רובן כן פוגעות אבל נגיד החלקה אורגנית היא עדיפה -אני חושבת-) טוב קצת חפרתי אבל אני מקווה שתקשיבי לעצה שלי בחלק השני של התשובה למרות שלא ביקשת אותה
התחברות ל