14 תשובות
אני איתך ותכלס אני חושב שבמקום לתת במה לנשים מלאות שומן וכולסטרול בדם צריך לטפל בבעיה הזאת ולא לתמוך בה כי זה מאוד משפיע על בריאותה ועל בריאות ילדיה העתידיים
אני מסכים
זה באמת מאוד מעצבן שזה נכנס דוגמנות
זה כזה בולשיט, סליחה.
אני מלאה, והאמת שמרגיז אותי שאני לא יכולה להזמין באינטרנט כי הדוגמניות לא משקפות את המראה שלי ואני לא יודעת איך הבגד יראה ואם הוא בכלל יחמיא לי.
בפיקס התחילו להכניס דוגמניות פלאס סייז והאמת שזה גורם לי להרגיש יותר בנוח עם להזמין מהם.
לא לכל מי שבעודף משקל יש כולסטרול ושומן בדם. הבדיקות שלי תקינות לגמרי לדוגמה.
וזה מגעיל ממש מצידך להגיד שרק בנות רזות שוות משהו. לא זכור לי שמישהו ביקש את דעתך ואמר שאת מחליטה מי מספיק שווה להיות במסלול דוגמנות.
אני בטוחה שלפחות כמה בנות צעירות בעודף משקל שקראו את השאלה המגעילה שלך מרגישות עכשיו רע עם הגוף שלהן ושונאות את המראה שלהן ואני מדברת מתוך חוויה נוראית וניסיון.
את רוצה לקחת על עצמך את האחריות למילים שלך? כי למילים שלך יש כוח. ומי יודע, אולי גרמת עכשיו לנערה שגם ככה הביטחון העצמי שלה לא בשמיים והיא לא שלמה עם הגוף שלה להפרעות אכילה.
סליחה נשמה, אבל הדעה שלך מזעזעת בעיניי.
מי את ומי אתם המגיבים שתחליטו בשביל אנשים איך להראות וכמה לשקול? צאו לנו מהחיים, מהגינס ומהצלחת.
יש מבני גוף שלא משנה כמה הם יתאמצו, לא בהכרח יראו שינוי וגם אם כן אז ממש קטן ואחרי הרבה זמן, ומי את שבכלל תעזי לשפוט?
תודה לאל שבאופנה לא שואלים את דעתם של קהילת סטיפס ומשלבים דוגמניות מכל הגוונים, הסוגים, המינים והמשקלים.
מרגישה רע עם הגוף שלה? שתשנה אותו. גוף ומשקל זה דבר שאנחנו אחראים אליו
שואל השאלה:
פינגווין, אמרתי שאין לי בעיה שדוגמניות פלאס סייז יהיו בחנויות רגילות כי אנשים צריכים לראות איך זה נראה על הגוף למען השם תקראי את מה שכתבתי
ובמותגים של מעצבי על לא משלבים פלאס סייז בדיוק מהסיבות שכתבתי, אז תעשי מחקר לפני שאת כותבת
מעצבן אותי שכל הזמן מעלים פוסטים של שנאה שלא משלבים אותן. להיות דוגמנית זה לא צורך קיומי אז אם את לא מתאימה את לא צריכה לדחוף את עצמך בכוח ולהעלות פוסטים של שנאה שלא משלבים אותך בתעשייה
ותקראי שוב את מה שכתבתי כי חצי ממה שכתבת את המצאת לא כתבתי
זה לא כזה פשוט לשנות גוף.
זה קשה וזה תעצומות נפש וחלק נופלים בדרך להפרעות אכילה, דכאון, שנאה עצמית, פגיעה עצמית וכו'.
ומי אתה שתשנה אחרים בכלל?
ולשואלת השאלה נכון לדגמן זה לא צורך קיומי אבל הרצון שלי להזמין מהאינטרנט בגד ולדעת בערך איך הוא ישב עליי זה בעיניי בסיסי, וכשלא משולבות דוגמניות במידות ובגודל שלי בחנויות זה פוגע בי וביכולת שלי להתלבש ולהביע את עצמי אז בעיניי המחאה שלהן מוצדקת.
נשים יכולות להיות יפהפיות בכל מידה גודל וצבע.
שום דבר לא קשה אני לא אהבתי אז שיניתי מי שנופל בדרך הוא אדם חלש ואני אנשים חלשים לא סופר. לא שיניתי אבל שאנשים כאלה יקחו בחשבון שעוד מלא לא יספרו אותם.
שואל השאלה:
אבלל אמרתיי שאני לא מדברת על חנויות רגילות אנשים תקראו את מה שכתבתי
זה בדיוק על מה שאני מדברת אתם מוכיחים את הטענה שלי שכל פעם שמשהו על מבנה גוף מלא צץ ברשת כולם מתחילים לצאת על מי שהעלה בלי לקרוא אפילו
ועוד מרשים לעצמם להגיד שהדוגמניות רזות מדי
אז לכם מותר לעשות באדי שיימינג ולי אסור להגיד שלדעתי מותגים שעושים רק תצוגות ולא מוכרים בגדים לא צריכים להציג דוגמניות פלאס סייז כמו שהמדיה אומרת (והם לא מציגים ובצדק)
^ מקנאה הן אומרות שהן רזות מדי בהזדמנות הראשונה הן יחליפו איתן
נכון, הייתי מתה לגוף כמו של הדוגמניות אבל מבחינת מבנה גוף זה לא אפשרי.
מבחינת מבנה עצמות- כתפיים, אגן וכו', גובה ..
עובדתית ולא קשור למשקל, גם אם אשקול 40 קילו, אני אראה מעוותת ולא כמו הדוגמניות וזה שגוי מצידך להניח שכל מי שתרעיב את עצמה תראה כמו דוגמנית על.
ואיזה מזל שאף אחד לא שואל את דעתך לגבי אנשים שלא מצליחים משהו. בטוחה שגם הם לא סופרים אנשים כמוך שחושבים שהם טובים יותר מכולם.
והאמת שלא מפריע לי דוגמניות רזות, אני לא נגדן, אני פשוט בעד שבנוסף אליהן יהיו דוגמניות שמייצגות עוד גבהים, צבעי עור ומשקלים.
אני כרגע עונה ל theitan
אמרתי להרעיב? וזה חרטא שמבחינת גוף זה לא אפשרי זה בא משכנוע עצמי. ולא אכפת לי שהם לא סופרים אותי זה הדבר שהכי פחות אכפת לי ממנו פשוט זה באמת מעצבן כל הפלאס סייז ואשכרה גם נייק עשו את זה ואני כזה wtf זאת חברה שבאה לעודד ספורט אז מה נסגר?
כי זה גם עניין של סוג גוף!
הבן זוג שלי יכול לאכול רק גאנק פוד כל החיים והוא לא מצליח להשמין ואני מקפידה על האוכל אבל אני לא מצליחה לרדת במשקל כי זה עניין גנטי.
שואל השאלה:
מה שכתבתי בכלל לא קשור לזה
דיברתי על זה שדוגמנות זה לא צורך קיומי ולא צריך לצאת על מותגי מעצבים ועל הדוגמניות שלא עשו כלום (ועוברות באדי שיימינג כל יום בגלל "פמיניסטיות" שחושבות שלהילחם נגד סוג אחד של בנות יגרום לבנות מלאות להרגיש טוב יותר וסליחה חמודה אבל את לא יכולה לקרוא לעצמך בן אדם שתומך בנשים אם את תומכת רק בסוג אחד)
רק כי הם לא משלבים דוגמניות פלאס סייז.
אם אלה הדרישות לא צריך להידחף בכוח.
לפני כמה ימים ראיתי פוסט באינסטגרם שהיה כתוב לדעתי בנות רזות צריכות להסתיר את הגוף שלהן לטובת בנות מלאות ובגלל זה כתבתי את השאלה כי זה כל כך מטומטם ואני לא יכולה לראות יותר סקיני שיימינג אם את לא מתאימה לדוגמנות אל תהיי דוגמנית ואל תורידי דוגמניות אחרות.
אני עונה כרגע ל Theitan
אני מסכימה איתך (שואלת השאלה)
אני לא בעד שיימינג גוף לא למלאות ולא לרזות