5 תשובות
אחלה חוק לדעתי
נשמע טוב
אני מסכימה ולא מסכימה .
זה נכון שאנחנו לא מוסמכים להעביר ביקורת על מחלות של אנשים אבל לפעמים ידע כללי של אנשים בסטיפס תורם המון לאנשים שעוברים משהו באותו הרגע , ואני גם מאמינה שאדם שצריך עזרה בסעיפי כנראה לא יכול להיות זמין לרופא באותו הרגע..
אני מניחה שכולם יודעים שהרוב המוחלט פה לא מבינים ברפואה ולא למדו שום דבר בנושא אבל לפעמים אנשים שחוו את אותם המקרים (כאב באזור מסוים למשל) יכולים להמליץ לשואל השאלה מה לעשות בנושא. זה לא מחליף סמכות של אף רופא אבל זה יכול לעזור לאנשים כאן וזאת בעצם המטרה של האתר, לא?
להוריד את זה יהיה סתם מיותר, לא צריך כל דבר לאסור ועל כל דבר קטן להמציא חוק.
מיותר ומאוד.
נכון, אנחנו לא ייעוץ רפואי ואין לנו שום הסמכה או תעודה או כל דבר אחר שיכול לעזור להם באמת אבל, יש המון שעברו בדיוק את מה שאותו שואל השאלה עובר וזה יכול לעזור ולפעמים אף להציל אותו.
בעבר באתר היו רופאים כאשר המומחים היו פעילים וזו הסיבה הפשוטה מדוע מעולם לא עלתה הצעה כזו שכך או כך הייתה מיותרת.
בכל מקום באינטרנט מנסים לחפש תשובה למשהו רפואי בין אם זה פה לבין אם זה בפייסבוק וזה פשוט הטבע שלנו, לנסות לקבל תשובה מהירה לפחות לזמן הקרוב.
לא יזיק לאדם לנסות לקבל עזרה גם אם היא אולי לא בדיוק עוזרת, אבל הוא יקבל מענה שלרוב יכול לעזור לו כ"עזרה ראשונה".
שואל השאלה:
שוב אני אומר, המענה לעזרה ראשונה הזה יכול להיות מטעה. יכול להיות, שמישהו עבר בדיוק כמו מה ששואל השאלה מתאר - אבל ההבחנה שלו יכולה להיות שגויה וזה בכלל משהו אחר, ואם ייעץ לו לנטול תרופות אז בכלל יכולה להיות סכנת חיים
התחברות ל