22 תשובות
תראה חבר טוב של אח שלי שהוא בן 27 הוא פסיכולוג והוא אומר דבר כזה שיטת בפטיש והמסמר יש דופק ויש נדפק ואתב הוא הנדפק. אז במקום להיות הנדפק תעבור לצד הדופק
שואל השאלה:
מה אתה שורט אותי בשעות כאלו
אנונימי
פשוט לבנות לעצמך חומה לא לתת לכל אחד בחיים שלך להכנס אליהם כל כך מהר, תחשוב בהתחלה אם מתאים לך להכניס את הבן האדם הזה לחיים שלך אם בכלל ואתה בטח לא מתהאב רק נדלק..
תתאהב בעצמךץ
בן כמה אתה? אולי זה רק גיל וזה יעבור, אני זוכר את עצמי גם בתור אחד כזה, אבל זה עבר לי. בלי קשר, אני חושב שאחרי שפעם אחת ישבר לך הלב, הנפש שלך לבד כבר תגרום לך לא להתאהב בכל בנאדם שני. בינתיים, תהיה זהיר במה שאתה נותן למי שאתה "מאוהב בה" כי אתה יכול לקבל חרא בתמורה.
שואל השאלה:
17
אנונימי
שואל השאלה:
לא היה לי זוגיות עדיין.לצערי
אנונימי
נשמע כמו משהו שקשור לגיל וניסיון, עם הזמן והניסיון זה כבר לא יהיה ככה, תהיה בטוח בזה. אתה עדיין בגיל ההתבגרות וזה שאף פעם לא הייתה לך אהבה שהייתה הדדית (לפחות בתחילת הקשר) אלה שני גורמים חזקים לזה שאתה כביכול מתאהב בכל אחת.
שואל השאלה:
אני גם לא אצליח למצוא אהבה כרגע,אני מנסה ואני נרתע להתחיל עם בנות
אנונימי
אם אין לך חרדה חברתית או משהו נפשי אחר, כנראה שכל הסיבה שאתה נרתע מהן זה בגלל שאתה מיחס להן יותר מדי חשיבות, ולא בכוונה השוביניסטית של העניין, הכוונה שאתה נדלק עליהן ממש והן מרשימות אותך ואז אתה מפחד לעשות טעות מולן וזה גורם לך להירתע ולא לגשת מראש, ככה אני מבין את זה. אני חושב שאתה צריך להתחיל לדבר עם בנות, ולא בקטע של להתחיל.. פשוט לדבר, עם כל אחת, תשאל מה השעה מישהי ברחוב, היא תגיד לך, תגיד לה תודה ותלך. תעשה את זה הרבה ופתאום זה יראה לך טבעי לגמרי. אין לי ספק שגם הגיל יתן את האפקט שלו, ככל שתגדל אתה תבין ותרגיש אחרת.
שואל השאלה:
אתה צודק בעניין שאני מפחד שהם מעל הרמה שלי.אני חושב גם שאולי יש להן חבר אז אני פשוט לא מנסה..זה גם נגרם מחוסר ביטחון,אני מדבר עם בנות די הרבה(כאלו מהשכבה)אבל עם בנות מהרחוב סתם ככה אני מתבייש ומתקשה.אני מפחד לקבל סירוב כי אני מאמין שזה ישבור לי את הלב,ואולי אחרי שישברו לי את הלב כמו שאמרת..אהיה יותר מנוסה ופחות פגיע
אנונימי
מאחל לך בהצלחה בכל מקרה ואני בטוח שעם הזמן יהיה לך קל יותר בעניין הזה, תנסה את ההמלצה שלי, לא יועיל - לא יזיק.
שואל השאלה:
להתחיל פשוט שיחות פשוטות עם בנות?
אנונימי
זה לא חייב להיות שיחות, תתחיל דיבורים קטנים, כמו לשאול מה השעה, כדי להראות לעצמך שהשד לא נורא כל כך כמו שאתה מדמיין לעצמך, אם אתה רוצה לפתח משם גם שיחה אז עוד יותר טוב.
וואי חח זה כל כך אני אפילו שאני עוד דיי קטנה
בתור בת, אין לך ממה לפחד בכלל. אין דבר כזה רמה, אף אחת לא מעל הרמה שלך, ואתה לא מעל אף אחת. ואם יש להן חבר, ניסית, לא הלך וזהו. באמת שהרעיון הוא פשוט לזרום. לא לחפש בכוח להתחיל, או לחפש ללחוץ, פשוט לזרום עם השיחה, או ליזום שיחה קלילה. מה השעה יכול להיות התילה נחמדה, ומשם מה את עושה פה, איך רואים לך, מה עושה, למי מחכה ומשם שיחה. אין לך ממה להירתע, אנחנו לא תוקפות (רובנו לפחות) ורובנו גם היינו שמחית שיתחילו איתנו. אחת שלא תגיב בצורה נורמלית, לא שווה אותך, ככה שאין ללב ממה להישבר. בהצלחה!
אנונימית
^היא צודקת❤
תודה:))
אנונימית
שואל השאלה:
תודה רבה,מעריך!
אנונימי
שלא תגידו שקטנים לא מבינים, אני בת 15;)
אנונימית
שואל השאלה:
חחח,אני בן 17 ולא הייתה לי זוגיות רצינית פעם אחת.אני מנסה כל פעם,מאמין שאם אעבוד על הטיפים שנתתם לי אולי אמצא
אנונימי
וזה בסדר גמור. יש גם בגיל 20 בלי זוגיות וגם בגיל יותר מבוגר.
באמת שפשוט תזרום, זו השיטה הכי טובה. תגיד לעצמך כל פעם מחדש שאין סיבה לפחד, מקסימום תקבל סירוב, אז מה? לא יקרה מזה כלום. וגם רוב הבנות לא יסרבו אם סתם תתחיל שיחה איתן, או אחרי זמן של שיחות להזמין לצאת. מעטות הבנות שיסרבו (אלו שרוצות זוגיות). באמת שפשוט אין ממה לפחד. בהצלחה!
אנונימית
התחברות ל