7 תשובות
גלקסי כי יותר נוח להישתמש
אייפון
אייפון בגלל המצלמה
אנונימית
לדעתי אייפון בגלל כמה דברים:
דבר ראשון אייפון קיבל ברציפות 8 פרסים לשביעות רצון לקוחות של ג'יי.די פאואר אנד אסושיאייטס, שמדרג קטגוריות של ביצועים, עיצוב, אופציות וקלות הפעלה.

יש לו חיי סוללה ארוכים ללא סוללה גדולה - 8 שעות שיחה או גלישה ברשת סלולרית, 10 שעות של הפעלת וידאו, בסוללה דקה וקלה.

רק לאייפון יש את סירי, שעומדת לפקודתכם - מערכת הסייעת הממוחשבת שפועלת בהוראות קוליות.

יש בו את מערכת ההפעלה הניידת המתקדמת בעולם - הכוללת את סירי, פייסטיים, ואפליקציות מובנות.
אבל תשמע לכל אחד יש את היתרונות והחסרונות שלו..

ההבדל בין שתי מערכות ההפעלה של שני המכשירים הוא גדול מאוד. זאת משום שבעוד אפל משתמשת במערכת הפעלה הפועלת על קוד סגור, מכשירי ההפעלה של אנדרואיד פועלים על קוד פתוח. קוד סגור משמעו שהפיתוח שמור לחברה בלבד, כך שהאפליקציות עוברות אישור דקדקני, בעוד במערכת הפועלת על קוד פתוח יכול כל מפתח לעשות ככל העולה על רוחו. מערכת הפעלה המבוססת על קוד סגור נחשבת למאובטחת יותר וחסינה מפני וירוסים

מכשירי אייפון כוללים ביצועים טובים ומהירים יותר ממכשירי האנדרואיד.
מכשירי האנדרואיד, לעומת זאת, כוללים ממשק נוח וידידותי יותר למשתמש, ולכן ניתן לבצע בו פעולות שונות בקלות רבה יותר דוגמת הורדה והעברה של קבצים. מעבר לכך, אנדרואיד מאפשרת להוריד שירים בקלות ובמהירות, מכיוון שהיא לא מקפידה על זכויות יוצרים כמו אפל.

דבר אחרון,
מכשירי האנדרואיד זולים יותר ממכשירי האפל. כך לדוגמה, בעוד מכשירי האפל יכולים לעלות בין 3,000 ל-5,000 שקלים, ניתן למצוא מכשירי אנדרואיד טובים ב-800 שקלים בלבד. אף על פי שיש פער רב במחירים בין שני סוגי המכשירים, דווקא כשמגיעים לתיקונים המציאות מתהפכת. חלקי החילוף של מכשירי האייפון זולים מאלה של האנדרואיד.
גלקסי כי הוא הכי טוב שיש וגם הכי נוח
יש לי אייפון,
אתה לא יכול לדבר אם בחיים לא היה לך אנדרואיד
אני הייתי מעריץ של אפל פעם וחשבתי שזה הכי טוב עד שהחלפתי לאנדרואיד והבנתי מה זה טכנולוגיה באמת, אני לא אומר שהאייפון הוא לא טוב אבל אם אתה רוצה להשוות את האייפון לגלקסי it's clear who is the winner מבחינה טכנולוגית וחידושים.
אבל בסופו של יום זה סובייקטיבי
אה, ובגלקסי יש את ביקסיבי שהיא הרבה יותר יעילה מסירי *לדעתי* (בדקתי את שתיהן).
ולגבי ביצועים ומהירות זה ממש תלוי על איזה טלפונים אתה מדבר כי תראה את הסרטונים ביוטיוב על Iphone 11 pro max vs Samsung Galaxy Note 10+ ותראה שכמעט בכל הסרטונים הנוט מנצח.
אבל כמו שאמרת לכל מערכת הפעלה יש את החסרון והיתרון שלה ושתיהן מערכות הפעלה מעולות.