11 תשובות
ווטפ לא את החברה החרא אלא היא
חברות אמורות לגרום לך להרגיש טוב יותר לגבי עצמך לא רע יותר
ואת מגעילה^
אם את חושבת שאת יפה, אז את יפה. את לא צריכה להשוות את היופי שלך לאף אחת, תאהבי את עצמך כמו שאת, ואין לך מה לבכות בגלל זה. אני די בטוחה שגם לחברה שלך היו קטעים כאלה שהיא הסתכלה באינסטגרם על דוגמניות ואמרה כזה: "אוף למה אני כזאת מכוערת ולא נראת כמוהן?". אף אחד לא צריך להשוות אותו לאף אחד, את יפה כמו שאת.
מה עשיתי אמרתי שאם היא מרגישה מכוערת ליד חברה שלה שתמצא חברה יותר מכוערת ממנה
הניסוחים שלך פוגעניים.
שואל השאלה:
Deshaun....: חבר שלי דלוק עליה מן הסתם שאני יקנא ויבכה
אנונימית
מן הסתם שתקנאי ותבכי, בדיוק, זה מה שאמרתי, את לא חברה חרא
מצטערת..כן מן הסתם
שואל השאלה:
כשחושבים על זה לא ממש הרגשתי את זה לפני לפני אני התגאתי מול כולם שיראו איזה חברה יפה יש לי עד שחבר שלי התחיל להסתכל על בנות יפות לפני שהוא ראה איך היא נראת הוא שנא אותה ואז אחכ שהוא ראה אותה הוא לא הפסיק לדבר איתה ולדבר עליה וכו...
אנונימית
קארין תשובה נוראית כתבת
ובנוגע לשואלת השאלה, קודם כל אם חבר שלך דלוק על מישהי אחרת, גם אם זו לא הייתה חברה שלך אלא כל בחורה אחרת, את צריכה להפרד ממנו הלו! תתעוררי, עם מי את יוצאת? מישהו שרוצה מישהי אחרת בזמן שהוא איתך?
דבר שני, קחי את עצמך בידיים ודברי איתה, תבהירי לה חד וחלק שבתור חברה היא לא אמורה לרדת עליך ועל הפגמים בך, תבהירי שזה לא מצחיק אותך ושתפסיק עם זה!
את צריכה להבין שתמיד יהיו אנשים יותר יפים ופחות יפים ממך, אין מה לעשות זה הטבע בעולם, לכל אחד יש יתרונות ויש חסרונות אבל מה שבאמת חשוב זה מה שבפנים! מה זה שווה החיצוניות אם בפנים רקוב? תתחילי לאהוב את עצמך, תהיי שלמה עם מה שקיבלת ומה שיש ורק תטפחי ותהיי בריאה בגוף ובנפש כי זה מה שחשוב! כל השאר הבל הבלים.
את לא חברה חרא . שתיכן אמורות להרגיש טוב עם עצמכן ואם היא מרגישה ככה גם את אמורה אל תשימי על כל אלה שאומרים רק לה יפה תיהי יפה בדרך שלך
בבקשה שימו לי
התחברות ל